O czym chcesz poczytać na blogach?

Rzęsy

Przedluzanie i zageszczanie rzes Bytom - Onet.pl Blog

             PRZED

     PO

        PO

   PO

           Przed                                   Po

     

                  Zapraszam Panie na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą polegającą na przyklejeniu syntetycznych  rzęs do naturalnych.

Przedłużanie rzęs Warszawa, okolicznościowo Poznań

Bezpieczne?
Zabieg jest całkowicie bezpieczny jak również bezbolesny. Pracuje na wysokiej jakości, profesjonalnych, markowych produktach. Używany przeze mnie klej jest najwyższej jakości, badany medycznie i nadaje się do stosowania przy wrażliwych oczach oraz co ważne niema kontaktu ze skórą. Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną, polipeptydową więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkim, Syntetyczna rzęsa jest, miękka i naturalnie wygięta, co sprawia że idealnie przylega do naturalnej, nie niszcząc jej. Poza tym syntetyczne rzęsy są wyjątkowo lekkie dzięki czemu nie obciązaja naturalnych.


Jak można usunąć rzęsy?
Rzęsy mogą być zdjęte w dowolnym momencie bez szkody dla Twoich naturalnych rzęs za pomocą specjalnego płynu.

Jaka jest różnica między metoda jeden do jednego a tradycyjnymi kępkami?
Tradycyjne kępki to zbiór 5,6 włókien, które przykleja się do skóry na kilka dni (5-7 dni).Klej jest twardy i sztywny, dotyka skóry i.

zabana kobitka

Makijażu możemy pozwolić sobie na znacznie więcej. Okazje licznych imprez i przyjęć zachęcają nas do odważnych kreacji i eksperymentów w wizerunku. To twórcze podejście nie dotyczy tylko ubioru ale przede wszystkim makijażu twarzy.

Najważniejesze są , jak wiadomo - oczy! Najważniejeszym jest - magiczne blyszczace spojrzenie! Dziewczyny! tu się podziele, jak można jak uzyskac blyszczace spojrzenie.

Możemy wybrać intensywne kolory, mieniące się brokatem kosmetyki oraz sztuczne rzęsy. Szczególnie sztuczne rzęsy to rzecz, na którą nie decydujemy się na co dzień. W drogeriach możemy dostać rzęsy różnego typu. Przede wszystkim mogą być sprzedawane w pojedynczych kępkach lub w paskach na prawe i lewe oko.

Jednak rzęsy poza tym mogą występować w przeróżnych formach od klasycznych długich, czarnych, po takie sięgające granic wyobraźni, np. z kuleczkami na końcach, w formie piórek. Występują one oczywiście w wielu kolorach do wyboru. Jeśli zdecydujemy się na sztuczne rzęsy to powinniśmy umieć je założyć. Zawsze instrukcja jest dołączona do opakowania z rzęsami, ale zazwyczaj potrzeba nieco wprawy aby rzęsy przykleić równo i tak aby się nie odklejały.

Całkiem dobrym pomysłem jest.

Mój słodki świat - Onet.pl Blog

Dyskretnie, leżąc na ręczniku. Jeśli wodzi wzrokiem tylko za lalami w stylu gwiazd "Słonecznego patrolu", trudno - daj sobie spokój! Jeżeli jednak gość ma subtelniejszy gust, wysyłaj mu co chwila słodkie uśmiechy. Zdjął ciemne okulary? Dobry znak! Złapał się na haczyk i chce ci się lepiej przyjrzeć...

 

Jak do niego zagadać?

Podejdź do niego i zapytaj jak został ratownikiem: "Cześć, jak można zdobyć taką fajną robotę na lato? Jak zostałeś ratownikiem?" Albo postaw przed nim wyzwanie: "Jestem nieuleczalnym przypadkiem i nikomu nie udało się mnie nauczyć pływać. Może ty mi udzielisz kilku dobrych rad i korepetycji?"

  

Klaudia (10:23)
44 %

09 sierpnia 2006
Wszystko o rzęsach

Wywijasz?

Podkręcone rzęsy są sexy! Jak je wywinąć? Przyłóż zalotkę, np. Essence (10zł), do nasady.

Pazurkowy świat Ani - Onet.pl Blog

Serdecznie zapraszamy Państwa na NOWY REWOLUCYJNY zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, który polega na przyklejaniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (metoda 1:1) dzięki niej osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia oraz.