O czym chcesz poczytać na blogach?

Rzadko

Sims 3

Z dodatkiem Wymarzone podróże możemy zasadzić dodatkowo aż dziesięć nowych roślin:

Egipt:
Granat
Rzadkość: Wyjątkowy


Śliwka
Rzadkość: Wyjątkowy


Wiśnia
Rzadkość: Rzadki


Francja:
Grona Cherimola Blan
Rzadkość: Powszechny


Grona Renoit
Rzadkość: Powszechny


Grona Avornalino
Rzadkość: Wyjątkowy


Grona Meloire
Rzadkość:

DDA blog

Nie uszłoby na sucho, dzisiaj jednak było mile widziane. W tym samym czasie odbywało się spotkanie na jednej sali i przyjmowaliśmy zwykłych gości w innej. Po pewnym czasie impreza przeniosła się i na salę główną, no i goście z ulicy mieli okazję zobaczyć jak się bawimy. A było co oglądać – piękne dziewczyny, szalone rytmy.
Wypiłem niewiele alkoholu, ale kopnęło mnie nadzwyczaj mocno, bo jak się okazało później sok który piłem też był ”wzmocniony”.
Rozmowy typu:
- gdzie jest Luck?
- a siedział przy tamtym stoliku, sprawdź czy nie ma go pod nim.
należały do rzadkości. Teraz kleją mi się oczy, bo wstałem o piątej rano wczoraj, a jest już dzisiaj godz. 7:30. Muszę się wyspać, bo o szesnastej otwieram lokal. Dobrze, że mam praktykantkę – będzie latać na miotle w ramach (bardzo dokładnego) zapoznawania się z miejscem pracy, inaczej ja sam musiałbym to robić. Mam nadzieję, że się nie zniechęci.

2005-02-02 04:49:08 skomentuj (0)


Dogrywka
Po wczorajszej imprezie pozostało miłe wspomnienie i wspomnienia. „Ja naprawdę tańczyłem na rurce bez koszuli? Nie pamiętam”
Do pierwszej było pusto i po cichy.

cobyeta

Ja mam męża. Czy z tego powodu nie mam się porozumiewać z facetami? Nie mogę mieć kolegów? NIE WYPADA? Czy to naprawdę samo w sobie jest jakoś niebezpieczne? Jakoś nigdy tak nie miałam. Zawsze miałam wielu kolegów (Więcej na pewno niż koleżanek) i nigdy nie widziałam w tym podtekstu. Jeśli chodzi o seksualność, to ona jest między ludźmi wyczuwalna od pierwszych sekund. Po pierwszym spojrzeniu (a nie słowie!) wiemy, czy byśmy z tym kimś mogli, chcieli.. To się wie poza rozsądkiem, analizą, świadomością. To po prostu pierwszy impuls. I on jest zawsze. Nigdy nie ginie, chociaż absolutnie nie musi (a właściwie rzadko się to zdarza) przejść "do rzeczy", bo jednak na to składa się więcej składników. No nie istotne. Istotą rzeczy jest dla mnie fakt, że nie rozwijałabym znajomości w stronę wielogodzinnych rozmów z kimś, z kim mogłabym tu i teraz natychmiast pójść do łóżka. Już pomijam wszystko, ale to by było zwykłe wyrachowanie po to, żeby końcem końców w tym łóżku wylądować, a jeśli WIEM, że nie chcę tego, to musiałabym być naprawdę niedojrzała, żeby się w to jednak bawić. Nie zapytałam kolegi, czy jemu to w ogóle przyszło na myśl, że moglibyśmy wylądować w łóżku. A powinnam była. Na.

Opisy postaci madness-written - Onet.pl Blog

Zatrute sztylety czy  kastety z pazurami.
    Kształcą się głównie w walce, domy budują w skałach pod ziemią i nie mają żadnego poczucia piękna, tylko najwyższe kapłanki ubierają się w piękne, bogate stroje.
    Wykształciły własny dialekt Starszej Mowy, mocno go zmieniając. Dochodzi między nimi często do okrucieństwa, są mało tolerancyjne i według siebie samowystarczalne. Kultura jest bardzo uboga, używana tylko w stosunku do kapłanek, bogów lub smoków. Rzadko dożywają siedmiuset lat.

 
… zamieszkujące jaskinie wysoko w górach lub lodowe doliny w północnej, azjatyckiej części Rosji. Kiedyś mieszkały w wielu innych miejscach, ale zostały przepędzone lub wybite. Jako jedyne ze wszystkich ras, wybrały najtrudniejsze warunki do życia: przejmujące zimno i trudność w dostępie do pożywienia. Dlatego tak, jak Drowy żywią się głównie mięsem, z braku roślinności.
    Zawsze mają bardzo bladą skórę, niemal przezroczystą. Ze wszystkich elfich ras, śnieżne są najniższe, a także.

TheMakowiec

Poczują się wyróżnione. Prawda, Agatko?
Nie chcę przez to powiedzieć, że tylko kilka osób miało wpływ na to, że odzyskałem siłę. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób mnie wspierali, winien jestem podziękowania. I Tobie Asiu, i Tobie, Piczurze, i Tobie Maćku, i Tobie Edyto, i Tobie Jarku i Wam, Patrycjo z Marcinem i wszystkim innym. Dziękuję. Dziękuję!
A co do mnie… Czuję w sobie motywację. Siłę. Chęć do realizowania wszystkiego tego, co sobie zamierzyłem. Zawsze emanowała ze mnie pewność siebie, ale nigdy w takim stopniu.
Poprzednią notkę skasowałem. W sensie, usunąłem z bloga. Rzadko takie coś robię, ale tym razem mam konkretny powód.
Tyle chociaż jestem w stanie zrobić dla Ciebie na koniec. Byś nie musiała tego czytać już więcej, bo nie chcę Cię krzywdzić w żaden sposób, nawet poprzez tą ofensywną, napisaną w nerwach notkę. I wcale nie chcę, byś żałowała tego, co zrobiłaś. Chcę, byś była szczęśliwa.
Przynajmniej tyle mogę zrobić, naprawić.
I jeszcze jedno… Wiele słów wypowiedziałem, które mogły Cię zranić. Zapomnij o nich. Zapomnij też o mnie. Tak będzie lepiej, i dla Ciebie i dla mnie. Żyj swoim życiem, i obyś kiedyś odnalazła faceta,.

mlodej-zonki

skomentuj (2)


2005-06-09 :: 00:47:07
Cały dzień chodziłam podekscytowana dzisiejszą kolacją, chociaż dręczyła mnie kwestia dojazdu do restauracji, bo podejrzewałam, że wino jakieś będzie, a nie zamierzałam z niego w żadnym wypadku rezygnować, Mąż tym bardziej, jak znam życie.

Po pracy Mąż przyjechał po mnie i pojechaliśmy do moich rodziców na obiad. Wprosiliśmy się dzień wcześniej, ale myślę, że nikomu nie sprawiło to kłopotu, tym bardziej, że mimo, iż bywamy tam dosyć często z racji niewielkiej między nami odległości, jadamy u rodziców bardzo rzadko.
Kiedy już wykąpaliśmy się, wypachniliśmy, wystroiliśmy się, ja wyfryzowałam i wypindrzyłam, podjechała po nas taksówka (po pierwsze - miałam rację z tym winem; po drugie - od kiedy mój Mąż tak o wszystkim myśli, chyba go nie doceniałam). W restauracji, do której zabrał mnie Małżonek, miałam już okazję być dwa, czy trzy razy. Zawsze podobał mi się tamtejszy wystrój, bo mimo iż jest bardzo elegancki, to równocześnie jest tam bardzo ciepło i przytulnie.
Miałam wielką ochotę na sandacza, ale Mąż uparł się jak dziecko, że jemy to samo, więc stanęło na polędwicy z grilla z.

Zaczaruje sobie świat, w którym będę tylko ja. - bloog.pl


komentarze (2) | dodaj komentarz

Pytanie nierestrykcyjne

czwartek, 17 stycznia 2008 12:51
Wiecie że ten bloog nie jest szczery?

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2835066,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Tekst piosenki "Rzadko Cię widuję z dziewczętami" - Yugoton

czwartek, 20 grudnia 2007 22:11
Rzadko Cię widuję z dziewczętami
A widzę Cię cały czas
Rzadko widuję Cię z dziewczętami
A jednak nie jesteś sam
Wokół Ciebie sami.