O czym chcesz poczytać na blogach?

Ryzykanci

Czas globalnej niepogody - Onet.pl Blog

Sylwestra.

W badaniach znów cos wyszło zle
zelazo spadło, ale jeszcze jest w normnie

ale chyba spadł mi sód,
jutro bede miec dokładne wyniki

podejrzewam ze spadek sodu jest wywołany przez senes
nie piłam go dużo, ale widocznie moj organizm jest wrazliwy na utratę pierwiastków


kurwa, czasami mam ochote postawić wszystko na jedna kartę, ale wiem ze gdy to zrobię, to popsuje wszystko. Jednak korci, bardzo korci, by sie przekonać, zobaczyć reakcję.
Ale nie chyba nie.
Chyba za duzo mam do stracenia,
ale drugie tyle mogła bym zyskać ale kto mi da gwarancje, ze zyskam a nie stracę?
No własnie, nikt.
Dlatego chyba wole miec to co mam, nie ejstem ryzykantem.
Mam wyjebane na wszystko, to fakt, ale nie jestem ryzykantem.
Chociaz czasami mam takie dni, ze czuje ze nie obchodzi mnie to co by sie stało,
grunt ze uwolniłabym to co we mnie siedzi od dłuższego czasu______________________

mam nadzieje ze proteiny pomoga mi stracić troche tego chujstwa


Ay (20:06)
Brak

10 października 2010

Muza Zyciem Swiata-Poczuj to w sobie

Niejedna wesz będzie chciała cię ugryźć. Jak pokonasz strach , nie popadniesz w depresje, obsesje, pokonasz opresję? Może na własny dom i wielką posesję z super modelką, zajebistą bryką zdążysz się załapać. Podjąć ryzyko po to, żeby się nachapać? Zawsze mogli mnie złapać, nie ma co krakać, czemu to powtarzam? Moje myśli w tekstówach wyrażam bo to prawda i mam do tego prawo, może zakażam? Podjąłeś ryzyko? Później zajmiesz się zabawą. Ex aequo Incydente ZIP...

Czyli co? Rozważ, że ryzyko to nie noc w wygodnym wyrze, lecz ważne te eskapady po re śródmieście p. INCD, zaryzykuj, a może się uda. Czegoś mało, co się stało? Czy mam wierzyć w cuda? Czy nie? Ryzykanci, to powszednio znane, nie zostało zapomniane słowo wcześniej dane. Ekipa i koleżki oddane -dla mnie klucz do wygranej. Kolejne rozdanie kart ryzyka niewidzialne i to styka, a co czyha? nie wiem i nie chcę wiedzieć. To twoja sprawa jaki życie bieg ci nada. Czy zostajesz, czy odpadasz? Zaryzykuj, bo los nieznany, przyszłość obraz rozmazanych farb, życia rozrzuconych kart, dat, sytuacji.

Zastanawiasz się czy podjąć? Odwieczne pytanie, każdy odpowiada sam, stan niepewności skąd to znam? Nie będąc klubów stałym bywalcem, raz za bardzo nastukany by ruszyć palcem, raz choć zlany potem musiałem dopiąć swego, zaspokoić wkurwione ego, nie będąc kleptomanem. Wiesz w ogóle.

niebezpieczna blog

Biegu się ogarnęłam...nawet papierosa nie musiałam zapalać...w kapciach...z totalnym bałaganem na głowie...z wczorajszymi resztkami makijażu na twarzy...natknęłam się na ...DANIELA!!!! ale na szczęście był zagadany z kumplem...i nie zauważył mnie...uff...
Polecam...tak się ogarnęłam szybko że długo po tym zdarzeniu usnąć nie mogłam...

niebezpieczna 2005-04-11 20:17:22
skomentuj (0)


nowość??

Nie wiem czy wspominałam ze Daniel ma 2 dzieci... żonkę...a mieszkanie do którego mnie zapraszał było wynajęte specjalnie dla takich jak ja....??? a żeby było tego mało z żonka i bachorkami mieszka jakąś ulice dalej...ode mnie !!!!....ryzykant...
niebezpieczna 2005-04-11 20:21:23
skomentuj (0)
...ZGUBA!!!

Znalazłam !!! ...już uzupełniam....;)...
niebezpieczna 2005-04-17 11:26:37
skomentuj (1)
IMPREZA ZAKRAPIANA POPERSEM!!

13. – marzec...(uzupełnienie)


W niedziele Pan Zbyszek (szef kawiarni) wyprawiał imieniny... zaprosił mnie wcześniej oraz innych wspólnych znajomych pracujących na obiekcie ..zapowiadało się już wcześniej że będzie OSTRO ale że aż tak to by nikt nie przypuszczał .przyszłam tam na 18.00...ekipa już w gotowości.. solenizant wyłączył kamery ..i zaczęło się ..zgasiliśmy światła,.

Forex, psychologia, strategie i systemy - bloog.pl

Momencie kiedy cena zacznie się chwilowo odwracać od obranego kierunku trendu.

Chciwość tak jak Strach łamie też wyznaczone zasady tradingu. Chciwość podpowie aby nie zamykać pozycji, która osiągnęła wyznaczony Cel zysku. Chciwość podpowie również abyś usunął ustawiony S/L w celu osiągnięcia maksymalnego zysku jaki może zaoferować rynek.

Dopóki wskaźniki Strachu i Chciwości będą oscylować pomiędzy liniami wskaźnika Dyscypliny: górną linią- linią osiągnięcia celu oraz dolną linią - linią zasad, będziesz w stanie osiągać stałe zyski przy stosowaniu naszej psycho-strategi.


komentarze (0) | dodaj komentarz

Strach przed ryzykiem i stratami

piątek, 22 maja 2009 22:03
Jeśli nie zrozumiesz strachu i nie poskromisz go to będzie on dla ciebie ogromnym obciążeniem psychicznym. Większość ludzi boi się ryzyka nie dlatego, że boi się popełnić błąd ale dlatego, iż boi się ponieść straty.