O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Rysunek techniczny

Lamiane, Fryderyk i reszta wesołej hordy


· Niedostateczny-nie ustala się żadnych wymagań
· Dopuszczający- uczeń zapamiętuje wiadomości, jest gotowy do przypomnienia sobie podstawowych określeń i faktów.
· Dostateczny- rozumie wiadomości, potrafi wymienić metody i środki w porozumiewaniu się na temat zagadnień technicznych, rozpoznaje materiały konstrukcyjne, narzędzia i urządzenia pomiarowe, potrafi rozpoznać symbole, rysunki zagadnień technicznych, zna zasady bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach.
· Dobry- stosuje wiadomości i umiejętności w sytuacjach typowych, umie praktycznie.Niestandardowe problemy techniczne, analizuje je i rozwiązuje, biegle posługuje się wiadomościami w rozwiązywaniu zadań wykraczających poza program techniki, potrafi oryginalnie analizować i rozwiązywać problemy techniczne. Bierze czynny udział w konkursach przedmiotowych.

Lekcja

Temat: Rysunek techniczny- formaty arkuszy.


Rysunek techniczny jest jedną z form porozumiewania się ludzi na całym świecie.

arc 2004-09-23 17:26:25 || skomentuj (2)


tak sobie
u mnie nuda. cały dzien spedziłam na kuciu... i jutro czeka mnie to samo )-: za co?? a.

Less is more

Budynkom ze stali i szkła.
Naprawdę nie wiem, co ma mnie trzymać z tym miejscem. Jest mi jakoś tak kompletnie obojętne.
Kolega z pokoju wydaje się być w porządku. Jesteśmy z jednego kierunku, pewnie z jednej grupy. Więc w sumie dobrze. Jest po technikum budowlanym, więc liczę, że coś pomoże z rysunku technicznego.
Właśnie dzwoniła mama. Mają przyjechać pojutrze, więc pyta się oczywiście, co jest jeszcze potrzebne. Poza tym wkurza się, że dzieciarnia tłucze szklane butelki na hali :)
20:09 Kończę pisać.

Part II:

Notka z 30 września jakoś nie chciała się sama.

Rektor PWr Wita. Analiza, Algebra, Fizyka, Informatyka – Postawy programowania, Miernictwo, Counter-Strike.

Najczęsciej klikane

  • przeklej.pl/d/0000e131r1d…

Najpopularniejsze wpisy

  • Urlop zdrowotny INFORMACJE
  • Informacje o zapisach na PWr - kursy wakacyjne itp
  • Rozwiązania zadań ĆW4
  • Rysunek techniczny - książka w PDF
  • Windows 7, Vista and XP together. Fully bootable

fb

....:: My life ::.... ; )

Notkę :p tylko nie wiem o czym :| ej kurde chora toszkuuuu jestem :/ Macienty pewnie mnie zaraził, tylko nie wiem jakim sposobem On to zrobił :D :Teraz musi mnie wyleczyć ;]
Ale Monika ostatnio na technice ciekawie rozmawiała z p. Krukiem :P
( podczas odpowiedzi Moniki ):
p. Kruk: Co to jest rysunek techniczny?
Monika: No to rysunek!!!!!!!!!! no nie
P. Kruk: Co mi tak cynicznie odpowiadasz?!
Monika: No bo rysunek to rysunek!!!! głupie pytanie!
P. Kruk: Za to przeszkadzanie trzeba wstawić jedynkę :]

Całkiem ciekawa ta rozmowa :p ale niestety po Monice P. Kruk zaprosił mnie do.

Rysunek techniczny maszynowy

Zbigniew DULEWICZ - Onet.pl Blog

Czasu, zaliczał egzaminy. Mając zaledwie 17 lat napisałem mu pracę końcową, na temat przebazowania pułku śmigłowców na lotnisko zapasowe, wykonałem nawet potrzebne do tego szkice i rysunki. Dostałem materiały, a z resztą sobie poradziłem. Jak? Nie wiem do dzisiaj. Pracę oceniono na cztery z plusem. Dla mnie była to fajna zabawa.

M. Gadomska: Pewne nawyki chciejstwa na zdobywanie wiedzy. Zresztą przez długi czas nie straciłem z nią zupełnego kontaktu. Książek przeczytałem kilka tysięcy, to fakt. Nie robiłem tego jak karabin maszynowy, rodziła się już wtedy świadomość co chcę czytać. Nie łykałem ich automatycznie, dobór tytułów był w miarę przemyślany. To samo przez się kształtowało intelektualnie..Rezerwy Wojewody Podlaskiego, dlatego już został ogłoszony przetarg na wykonanie tej inwestycji. I to jest, Tadeusz, gospodarz a nie obiecywacz. Dodajmy do tego profesjonalną koparkę i samochód techniczny dla ZUK, co w sumie kosztowało ok. 360.000 zł, no i oczywiście 10 kilometrowy odcinek wodociągu, obiecywany latami przez poprzednika. Uratowano także sporą kwotę poprzez.

Autobiografia szarego człowieka - Onet.pl Blog

Od chwili przekroczenia granicy łotewskiej (Shengen) opierało się na moich instrukcjach dawanych za pośrednictwem jednego z nich mówiącego słabo po polsku lub w inny sposób (np. gestami, rysunkami). Dlatego wyrażam najwyższe zdumienie tym, że cały czas od zatrzymania w Sejnach izolowano mnie od nich, a mnie samego uwolniono, mimo że uznaje się wciąż, iż są na terenie.Tzw. pionierską ścieżkę rozwoju cywilizacyjnego, a Europa techniczną. Podpowiem, że pionierami byli też Mongołowie Czyngisa, a Rosjanie uwalniają się od pionierstwa flirtując z technicznymi (oswoiły ich wynalazki). Dodam, że jest jeszcze ścieżka wegetarna (dziś już tylko Amazonia, Interior Afryki i Indonezja) oraz duchowa (Indie, Chiny oswajane technicznie). TERAZ O.Zastosowano ludobójstwo na skalę, jakiej świat nie znał od czasów Imperium Mongolskiego. Wprowadzono na pole walki środki chemiczne, a z drugiej strony przełomowe wynalazki techniczne (karabin maszynowy, samochód, samolot, czołg). Po raz pierwszy w jedną i tę samą wojnę zaangażowane zostały wszystkie kraje Północy (no, prawie). Rozpadły się lub upadły Austro-Węgry, Rzesza,.