O czym chcesz poczytać na blogach?

Rynkowski

Niewiara

Samo pachnące? :-) Powracając jednak do zacnego pierścienia z grawerunkiem to sam nazwa jest mocno podejrzana, ponieważ pierścień atlantów może być równie dobrze pierścieniem pierwszej kochanki faraona „Tutki” który w szale miłosnym na piasku wyznaczył linie łączące grawerunek w całość i przedstawił go złotnikowi aby taki wykonał dla ukochanej. Nabywając taki pierścień zażyczyłbym certyfikatu stwierdzającego, że rzeczywiście jest on Atlantyckiego pochodzenia i tyle. Resztę czyli: bioenergia, emanacja czy też inne pozostawię bez komentarza bo się na tym nie znam i pozostawiam fachowcom.

komentarz - autor: Mirosław Rynkowski

Mnie najbardziej urzekła ‘bzdurność’ otaczająca ten artefakt, lecz w następnej notce zajmę się radiestezją, czyli jakby technicznym działaniem tej zabawki jak i wielu innych magicznych przedmiotów, narazie muszę pozbierac trochę materiałów.

komentarz - autor: Generał Lee

Agnieszka Kizinkiewicz - Onet.pl Blog

Największej liczby głosów przez Ryszarda R. to kpina? Czyli zawalczmy o powrót PANI MONIKI KUSZYŃSKIEJ i jej DRUŻYNY do programu ,Bitwy na Głosy'.
Już od dawna mi coś nie pasowało! 
Gdy Pani Monika Kuszyńska po raz pierwszy występowała ze swoją drużyną z Łodzi to zgodnie z zaleceniem programu ,Bitwa na Głosy' oddałam głos na Panią Monikę Kuszyńską i jej drużynę, ale w odpowiedzi dostałam smsa, że jeżeli chcę aby przeszła dalej drużyna z Łodzi to mam wysłać smsa o treści 5 na numer 7220. 
Przeraziło mnie to, bo przecież numer 5 miała drużyna Ryszarda Rynkowskiego, i gdybym postąpiła z zaleceniem nadawcy smsu to oddałabym głos właśnie na drużynę Ryszarda Rynkowskiego! 
I właśnie smsy o tej treści miałam wielokrotnie! 
Przecież logiczne jest to, że ludzie odpowiadali na tego smsa, wysyłając smsy o treści 5 na nr 7220 oddając głosy na drużynę Ryszarda Rynkowskiego, jednocześnie myśląc, że wspierają drużynę z Łodzi prowadzoną przez Panią MONIKĘ KUSZYŃSKĄ.  
Tak jak pisałam już wcześniej ta sytuacja nie była jednorazowa! 
Miałam smsy, ale większość pokasowałam (nie cieszyć się- one są do oddzyskania.)  
Poniżej przedstawiam smsa z dnia.

owieczka-dziefczyneczka.blog

Nigdy!NiGdy!NigDy!niGdY!RozUmiesz?!NigDY!!ALe u mnie to umnie masz przechlapane a co dopiero u Calej klasy?!Jak na pierwszy raz wycieczke z nowymi to nie złe wrazenie dalas nowym!Monia to sie z MAgdą za głowe łapały co ty tam wyrabiasz?!Co po ciemku sie poi chodzic pokoj dalej do chlopakow?!BuHehha!BOI DUDEK!Dobrze Ci tak!i Pamietaj nad nikim z nAszej klasY nie BedZiesZ sie żądzić!My nie jestesmy zabawki!Toc to Kamyk lepszy!Ok..Mam juz Ciebie dość Zmieniam Temcik:]
2)Jestem juz spakowana i po 12 wyjezdzam do Stegny na 10 dni!szkoda ze z cała rodzinką;)Ale i tak tez moze być Fajnie:]Jak wróce idę na ślub Niani córki:]Bedzie super!A poźniej na dni Kwidzyna:]Też bedzie fajnie;)(chyba,bo rynkowski przyjezdza)Ale bedzie beka!Buheha!:]No wiec caly tydzien do szkoly nie bede chodzić tylko cztery dni do zakoncenia roku:)Ciekawe czy Dawid bedzie w Stegnie:]Oby bo się zanudzę:]Hehe!Muszę wziąśc jeszce pare rzeczy:)Ale to już moj sekret jakich;pheHy?!Wiecie że bede miała z czerwonym pachem!;]Swiadectwo!Ale nie wiem czy z tarczą:))Chyba nie:(Ale co to tam:)wazne ze z Pachem:]!Tak sie ciesze:]]Fajnie fajnie:))hyHe!Dobrze to ja już na tym zakonczę moją notkę i napisze nastepną za rown edziesiec dni;)Buheheha!Ale jeszcze raz przeczytałam tą notkę i sie zaczam smiac co o Klaudni napisalam!Ale beka!JAk kto sto przeczyta z KLASY!PozDro Dla ZiomÓw z gg itd:)HeHe!Fajnie było ale się.

Mój świat...

Wyjerzdzam znowu na Mazury do siostry,nie wiem na ile.Dzisiaj w Szczytnie jesl "Lato z Radiem"występować będzie De Mono i R.Rynkowski.:)
Tylko zapowidali przydką pogodę,więc kąpanie odpada,ale i tak nie będziemy się nudzić.:)
"Do zobaczenia".:)
2003-08-09 09:56:35 skomentuj (2)


Relacja z Mazur II :)
Na koncercie "Lata z Radiem"było wspaniale.Miedzy De Mono,a R.Rynkowskim była przerwa( Chajzer chciał przeprowadzać jakieś konkursy,ale wszyscy tak krzyczeli na bis,nikt go nie słuchał,mówił,ze i tak już jest opużnienie,ale wszyscy jeszcze głsniej,aż w końcu powiedział:"Widze,że sie z panstwem nie dogdam,-De Mono!):))
Koncert Rynkowskiego też był bardzo fajny,to ulubiony piosenkarz mamy,wiec znałam piosenki,ale nie przypuszczałm,że na nim też bedzie tak fajnie.Na koniec były fajerwerki.Miało skończyc się ok.22.00,a skończyło się ok.24.00.Poza koncertem nie działo się nic ciekawego.
A 20 czeka mnie koncert Blue Cafe.Troche denerwuje mnie głos Tatiany Okupnik,ale piosenki są nie złe,lepsze to niż siedzenie w domu.
Jejku jak ja dawno nie pisałam takiej długiej notki,przepraszam za tą paplaninę.

2003-08-12 22:58:21 skomentuj (8)
"Nadzieja nie dla mnie" -ŁZY
"Czasem myślę, co mam zrobić z życiem swym
Niewiele wiem, niewiele wiem
.

Blog Vipy2

.
W wieku 11 lat zwyciężyła w konkursie piosenki zorganizowanym na Morawach. Później zajęła pierwsze miejsce na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu. Zwyciężyła również w Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie, gdzie została dostrzeżona przez Leszka Wronkę, znanego w Czechach polskiego producenta, kompozytora i autora tekstów. Przy jego pomocy nagrała materiał demo, który następnie został przekazany czeskiemu oddziałowiUniversal Music Group. W tym samym czasie wzięła udział w programie Szansa na sukces z piosenkami Ryszarda Rynkowskiego, gdzie.