O czym chcesz poczytać na blogach?

Rynek wtórny

bezpiecznasiec.blog

Przez Facebook za 8,5 mln USD). I choć nie jest skrótem popularnego serwisu, nadal pozostaje niezwykle rzadką domeną. Dwuznakowe domeny cieszą się dużą popularnością niezależnie od rozszerzenia, ale to nazwy z .COM osiągają najwyższe ceny na rynku wtórnym.

Najdrożej sprzedane dwuznakowe domeny .COM:
FB.com - 8 500 000 USD
LI.com - 500 000 USD
OV.com - 200 000 USD

Licytacja AY.COM potrwa jeszcze niecały miesiąc. Do tej pory złożono jedną ofertę na 100 000.

W cyrylicy. Do najpopularniejszych znaków należą „ü” (19.4%), „ä” (18.4%) i „ö” (14.4%). 

Specjaliści sceptycznie przyjęli wdrożenie IDN do rejestru .EU. Końcówka .EU miała za zadanie ujednolicić rynek internetowy Europy. Wprowadzenie znaków nierozpoznawanych w poszczególnych krajach było zachwianiem tego planu. Pojawiały się też głosy, że na klawiaturach brakuje szybkiego dostępu do znaków IDN, więc powinny one być zarezerwowane.

Bytom Moim Miastem

To zamieszcza się na innym forum:-), doceniam jednak Pana inspiracje Panie Adrianie;-). No i fajnie to brzmi, dobrze wykształcony, pewnie się jakaś załapie;-)

A co do stanu cywilnego Pana Adriana,  to nie wolny, a z odzysku;-), (rynek wtórny, recykling).

Laura Klekocka
 

Za naszą, wolność i godność!!!

Są zbyt duże, lwią cześć naszego dochodu pochłaniają daniny i ZUS-y;-(.

Gdyby chociaż częściowo środki te były racjonalnie wydawane, ale nie są. Gdyby taką politykę finansów prowadzić w firmie, długo nie utrzymałaby się na rynku;-(.

Partyjnie
Otrzymałam propozycje wstąpienia do politycznego ugrupowania. Po czasie widzę że partie i stowarzyszenia, to tak w zasadzie jedno, i tak się zastanawiam czy.

I want to find the answer...

Mnie:D No i znalazłyśmy,troche się cięzko guziczki zapinało, wiec Ania była zmuszona zapiac mi guzieczek na klatce piersiowej(całkiem przypadkiem ;p), po fachowej ocenie,dokonałam zakupy.Jest śliczna, taka... dżinsowa? :P:P;P.Następnie ruszyłyśmy na rynek(przegryzając grahamkie) by poczekać na Lucynkę, która przywitała nas stwierdzeniem"Wyglądacie na tej ławce jak trzy sierotki.Hmm..how nice?:D Kawa w "Art cafe" to było to(wycinam sam fakt,że czekałysmy na nią chyba z pól godziny:/) i.Się stanie.
Nie ma nic nowego pod Słońcem"
I księga Kaznodzei Salomona

Tyle razy mówimy,ze historia się powtarza,ale czy naprawdę zastnawiamy się nad tym, co by było,gdyby jednak to była prawda? Urodzilibyśmy się po raz wtórny, przeżyli życie w taik lub inny sposób, naprawilibyśmy lub popełnilibyśmy błędy.Ale to nie tyczy się tylko naszego życia. To znaczyłoby również,ze dojdzie do tylu krwawych i całkowicie bezsensownych wojen, jak np. II wojna światowa. Ja.

galla

Między miłością i samotnością. Parot potrafi łączyć długotrwałość i wielofunkcyjność z elegancją i komfortem. Gitary w okresie renesansu korpusem wyglądały jak pudło, ale struny miały strój lutni. Konkurencyjny pod tym względem jest jednak rynek wtórny, na którym 50 lokal w pobliżu metra na centrum można nabyć od 40 tys. Museum of African czytelni zatakowany szesnaście Geneva Setle. Halę Rycerską, Las Kołobrzeski najstarsze dęby w Polsce, liczne bagna, trasy rowerowe, Ekopark jako rezerwat.