O czym chcesz poczytać na blogach?

Rycerze zodiaku

It's the beginning of the eternity... The end of time and space... Beginning every end...

I ten BOSKI KRZYZYK *-*!
Vena: jak już wiecie Tijami jest fanką krzyzyków. Ubóstwia je nosić i w ogóle...
No bo są nice! A ty sie zamknij Vena -.-
Vena: ah...

Mam nową manię! Saint Seiya. Leciało to kiedyś na RTL7 i polska nawa brzmi "Rycerze Zodiaku" YEAH! Mine lovely Hyoga *^^*! Bosh! UBÓSTWIAM GO! Sis Darki Just because of you! Pewnie zapytacie "A co z Yuugiou!?" Spokojnie ^^. To zawsze bedzie na pierwszym Miejscu. Prawda kochani?
All: -____- niestety!
Achhh ^^, jak wy mnie kochacie. No to! Sayounara.

The Sims 3 - bloog.pl

Morgana - Ona w przeciwieństwie do męża jest rodzinna, dobra oraz charyzmatyczna. Kocha sztukę i swoją pracę czyli medycynę. Sławę zdobyła dzięki ocaleniu jednego z polityków, ponieważ zemdlał. Jej znak zodiaku to Panna.

Luk - Pierwszy zaadoptowany i w ogóle syn Morgany i Thorntona. Jako dziecko był bardzo sławny, dopóki nie.

- jedyna blondynka w rodzinie, zawsze była wytykana palcami, ale teraz chłopcy wprost biją się o nią. Niestety jest nieśmiała, ale rodzinna, oszczędna i sprawna fizycznie. Jej znak zodiaku to Bliźnięta. Na razie nie ma chłopaka bo przebywa tylko w otoczeniu rodzinny i najbliższych jej przyjaciół. 

Tamara - najdziwniejsza osoba w rodzinie, jako dziecko lubiła pisać opowieści fantasy i odegrali się na niej rycerze i ich dzielne rumaki. Na twarzy ma jednorożca na tęczy, a włosy obcieła na irokeza..

Podręcznik do SMOKOLOGII - Onet.pl Blog

Pragnąć, by dziecko zostało smokiem) jest używany w odniesieniu do rodziców, którzy mają wygórowane ambicje wobec swych pociech. Starożytna chińska astrologia umiejscawiała gwiazdozbiór Smoka między Małą i Wielką Niedźwiedzicą. Smok to jedno z 12 zwierząt chińskiego zodiaku.

Smoki europejskie są z reguły potężniejsze i silniejsze od swoich "kuzynów" z Dalekiego Wschodu. Spowodowane jest to licznymi walkami między smoczymi plemionami, a także z czarodziejami i mugolami. Stworzenia te nieprzystosowane do życia w nieznanych sobie.Co dochodzi do stopniowego wyniszczania gatunków. Smoki europejskie można podzielić na trzy rodzaje: północno-zachodnie, południowo-wschodnie i środkowoeuropejskie. W symbolice średniowiecznej Europy smoki występowały jako zwierzęta złe, z którymi walki toczyli mężni rycerze.

Afrykę zamieszkuje najmniejsza liczba gatunków smoków. Do tej pory nie ustalono jeszcze dlaczego tak się dzieje, ale spowodowane jest to najprawdopodobniej trudnymi warunkami geograficznymi. Mimo pozorów smoki nie przepadają za nadmiernym upałem, więc ciepły.

Najlepszy z najlepszych - Paweł Zagumny - Onet.pl Blog

Najlepszy rozgrywający Mistrzostw Świata 2006 i Ligi Światowej 2007 - Paweł Zagumny.
Data ur. - 18.10.1977 r.
Miejsce ur. - Jasło
Pseudonim - Guma
Znak zodiaku - Waga
Pozycja - Rozgrywający
Wzrost - 200 cm
Waga - 88 kg
Zasięg w ataku - 336 cm
Zasięg w bloku - 317 cm
Numer w reprezentacji - 5
Numer w klubie - 5
Żona - Oliwia
Córka - Wiktoria

"W stepie szerokim,którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz stań,unieś głowę wsłuchaj się w słowa Pieśni o Małym Rycerzu.
Choć mały ciałem,rąbacz wspaniały wyrósł nad pierwsze szermierze.I wieki całe będą śpiewały Pieśni o Małym Rycerzu.
Ty,któryś w boju,i ty,coś w znoju i ty,co liczysz i mierzysz stań,unieś głowę,wsłuchaj się w słowa Pieśni o Małym Rycerzu."

pierwszy blog urwisa - Onet.pl Blog

Juz dla niej ma; motylek ze skrzydełkami i czułkami ale cóż zobaczymy czy go w ogóle założy. No a ja to chciałem być najpierw Whoody zToy story (zainspirowany filmem 3D)- mama z tatą nas zabrali do kina, było bosssko, następnie muszkieterem, klonem star Wars, Robin Hoodem i rycerzem. Nic więc dziwnego, że mamie cierpliwość się skończyła.
Od 3 dni jestem w domku, mam stan podgorączkowy i kaszel. byłem u lekarza ale nic poważniejszego podobno mi nie jest. Na razie mama.
Kilka słów o mnie

Jakub, urodzony w niedzielne przedpołudnie 21. września 2003 roku. Znak zodiaku Panna. Miejsce urodzenia: Budapeszt, IX dzielnica. Od urodzenia mieszka na Węgrzech. Kim chce zostać w przyszłości: lekarzem tylko dlatego, że nie ma takiego zawodu jak Spider-man. Wzrost: 118 cm. Waga: 20 kg. Kolor oczu: piwne. Cechy szczególne: diabliki w oczach i.

...::: Witch Magic :::.. -- ,,+ Magic Summer +,,

Albo deska surfingowa ? Pod warunkiem, że umiesz 
pływać. Dla niezdecydowanych albo cierpiących na chorobę 
morską pozostają żeglarskie pieśni, czyl;i szanty.


* Królestwo za konia *

Albo za rycerza. Pewnie bardzo ci ich brakuje, kiedy patrzysz
na szkolnych kolegów. Tymczasem, aby spotkać odważnego 
młodzieńca w srebrnej zbroi, nie musisz wsiadać do wehikułu
czasu, by przenieść się do przeszłości. Wystarczy, że wybierzesz
Informacje o Hay Lin 2007-03-24
  imie : Hay 
  zdrobnienie : Hay Hey
  nazwisko : Lin
  wiek : 13 lat
  znak zodiaku : bliżnięta
 .

InYerFace


Teksty Czesia<mój idol :D>:

Nad gówienkiem lata mucha.
Chce tam usiąść lecz wiatr dmucha.
Więc kupiła se parawan.
Lecz gówienko zabrał pawian.

(czesio)-Czesio jest rycerzem
(p. Frau)-Jakim znów rycerzem?
(czesio)-rycerzem Czesławem smukła dziewico

(P.Frau)-Czesio dlaczego nie słuchasz koleżanki
(czesio)- bo jej nie lubie
(P.Frau)- dlaczego jej nie lubisz?
(czesio) bo ona nie ma wacka...
0 Mam nadzieję, że dobrze się bawicie, kiedy robię wielkie boom. 2007-07-09

Szannowny Redaktorze,
Tu Zodiak, wróciłem. Powiedz, że tu jestem, zawsze tu byłem. Ta miastowa świnia, Toschi, jest niezły, ale ja jestem sprytniejszy i lepiej by było, gdyby sobie odpuścił i zostawił mnie w spokoju. Czekam na dobry film o mnie. Kto mnie zagra? Teraz ja mam nad wszystkim.