O czym chcesz poczytać na blogach?

Rwa kulszowa

w pogoni za marzeniami.... - Onet.pl Blog

Coraz gorzej,nie moge sie schylic,normalnie usiasc,szybko chodzic i wiele innych rzeczy nie moge bo bardzo mnie boli z lewej strony miednicy i lewe biodro...od kilku dni noga mi lekko dretwieje i promieniuje az do kolana. Odebralam RTG i to nie jest rwa kulszowa... mam tak jakby przerosniety ktors krag i w skrajnych przypadkach slyszalam cos o operacji?:(,ze jak leki nie daja skutku...u mnie ketonal nie dziala choc powiem szczerze ze leki to ja biore baaaaaaaaardzo zadko...ale o tym nastepnym.

Skuteczne odchudzanie

Bólu jest znalezienie pozycji, która odciąży uciskany korzonek. Wbrew powszechnej opinii nie zawsze jest to pozycja leżąca. Wiele osób woli stać, oszczędzając bolącą nogę, albo siedzieć w najwygodniejszej dla siebie pozycji. Poniżej rwa kulszowa objawy:

  • Jeśli jesteś w stanie, połóż się na wznak na stabilnym, twardym materacu z nogami zgiętymi w stawach biodrowych i kolanowych pod kątem prostym (trzeba.
    Life
  • Odchudzanie
  • Trening
  • Uncategorized
  • Women
  • Zdrowie
  • Ćwiczenia

waiting.blogW 2006-07-04 11:04:30

ostrych stanach rwy kulszowej bóle występują nagle albo nasilają się stopniowo, promieniując od okolicy lędźwiowo-krzyżowej przez pośladek w kierunku uda i podudzia wzdłuż nerwu kulszowego. Bóle mogą przejawiać się w tak silnych atakach, że.

Taka zabawna i inteligentna, a w środku krzyczę i płaczę i się boję i wściekam się...
I o milionie innych rzeczy BARDZO WAŻNYCH też bym chciała napisać, ale nie napiszę, bo tematem nr 1 jest obecnie moje "półkalectwo", gdyż rwa chociaż ustąpiła to .. nie całkiem... i nadal boli i nadal się nie schylam i taka niepełnosprawna jadę jutro do Ustronia (tego w górach). Dobrze, że tam mają wyciągi i alejki;)

P.S. Powinnam napisać, tak jak to zwykł.

czarymary - Onet.pl Blog

Babcią, a gdy stara będę...

Jak w niedługim czasie się bardzo, bardzo zestarzeję i pomarszczę pod oczami i wokół ust, i będzie mi dokuczać rwa kulszowa, bóle reumatyczne, osteoporoza i demencja starcza, to zacznę hodować pszczoły miodne. Umieszczę je wszystkie w kolorowych ulach kurzymi łapami podpieranych i zapładniać będę sztucznie nasieniem od ośmiu trutni (ostatnio o.

masowanie

2008-01-16

"Zwykła" rwa kulszowa czy rwa ramienna [barkowa] może być spowodowana przez tzw. tryb "zasiedziały" człowieka. Brak ruchu, bo w większości czasu siedzimy lub stoimy, jak też obecna moda, mają duży wpływ na nasze zdrowie. Nasz kręgosłup ma.

"Do łezki łezka ... jestem niebieska, w smutnym kolorze blue ..."

Na początek - za 10 dni wylatuję na urlop. 14 dni na słonecznej wyspie w śródziemnomorskich klimatach :-)

Średni news - jutro do Torunia (bynajmniej nie po "kunia"). Ale też nie do Ojca Dyrektora ;-)

Kiepski news - Rwa kulszowa (od nadmiaru użycia słowa "k....rwa"?). 6 zastrzyków w pośladek. A przede mną 6,5 godizny w pociagu ... w jedną stroną. Ojej.


Poczuła, pomyślała i zapisała alessa 2006-08-26 o 22:07:00