O czym chcesz poczytać na blogach?

Rutkowski

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

Życia. 

Kiedy ich córka Magdalena 24 stycznia znikła, Bartłomiej prosił o modlitwę. Tysiące młodych ludzi ze wspólnot chrześcijańskich odmawiały różaniec. Biskup apelował, aby rodzinę wesprzeć modlitwą. W tym samym czasie ludzie z Sosnowca dawali do zrozumienia dziennikarzom, że to Katarzyna winna i że żadnego porwania nie było.

Non stop o sprawie w telewizorze i gazetach informował Rutkowski. Opowiadał, że na policję sosnowiecką poszedł z narzeczoną Luizą, byłą.

Besday Blog

  Są niemożliwe, odszedł. Kaczyński zawsze będzie chciał być pierwszy - tłumaczy Pitera.

  TVN24, arb

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  • czarny/black
  • F1
  • podr&65533
  Autor(ka):
  mashitsubu
  Czas publikacji:
  wtorek, 27 marca 2012 00:59

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „ "Kaczyński chce zgasić Ziobrę w zarodku" ”
  • Dodaj komentarz do wpisu „ "Kaczyński chce zgasić Ziobrę w zarodku" ”
 • poniedziałek, 26 marca 2012
  • Rutkowski: będzie nakaz zatrzymania, to nawet sam ich dowiozę

 • BLACK & WHITE COLOR... - bloog.pl

  Http://bloog.pl/id,330841087,trackback

  komentarze (25) | dodaj komentarz

  NIE INTERESUJE MNIE PRZESZŁOŚĆ, ANI PRZYSZŁOŚĆ P.RUTKOWSKIEGO...

  środa, 08 lutego 2012 13:46

  Zdecydowanie nie obchodzi mnie przeszłość a nawet przyszłość pana Rutkowskiego. WAŻNE JEST, ŻE W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE, dotyczącej zaginięcia małej 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca OKAZAŁ SIĘ SKUTECZNY.  TEGO NIKT MU NIE ODBIERZE. I naprawdę to jest bardzo żałosne jak w Polsce wygląda kontakt człowieka z człowiekiem, w kontekście tej trudnej, tragicznej sprawy. Wystarczy poczytać komentarze w necie.  Znów widzimy jaki jest obraz polskiego społeczeństwa. I JAKIE TO DAJE  POLE DO POPISU DLA MANIPULACJI – WSZELKICH ! Niestety nie jest to obraz pozytywistyczny. W takich trudnych sytuacjach jak ta, liczy się czas i logika w podejmowanych działaniach, wypowiedziach itd. A nie emocje i domniemania. Na dzień.

  Tytułu nie będzie, autorkę dopadła niemoc twórcza.... - Onet.pl Blog

  Rodzinie, ale to, co robicie teraz uważam już za totalne przegięcie. Rozumiem, znicze, kwiaty na miejscu znalezienia ciała, ale zabawki, pluszowe misie? Może jeszcze wózek i domek dla lalek? Możecie mnie uznać za nieczułą zołzę z sercem z kamienia, ale ja pytam, po co? Madzia się nimi i tak bawić nie będzie, a jest mnóstwo biednych dzieci, które zabawek nie mają i na pewno ucieszyłyby się chociaż z jednej. A te tam w tej ruderze ktoś pewnie w końcu zbierze i wyrzuci. I jeszcze jedna sprawa: pielgrzymki do miejsca, gdzie Katarzyna W. porzuciła zwłoki, w dodatku z kilkuletnimi brzdącami. Nie, na ten temat npiszę tylko, że to jest po prostu CHORE!  

  Policja kontra Rutkowski.
  Krzysztof Rutkowski. Chociaż według niego sprawa ma już swój finał, ciągle kurczowo trzyma się rodziny dziecka, wielki przyjaciel się znalazł, jak widać. Jak można tak bez skrupółów manipulować ludźmi, wykorzystywać ich ból, tylko po to, żeby siebie przedstawić jako bohatera a policje jako instytucję, która olała całą sprawę. Prostak po prostu. Zresztą jeśli chodzi o niego to jakoś przychodzą mi do głowy tylko same negatywne określenia. Bo nikt nie wmówi mi, że od samego początku nie robił wszystkiego na pokaz, zrobił sobie reklamę, odstawił wielkie show dla mediów i społeczeństwa, wiedząc, że Polacy z uwagą śledzą tę historię. A jeszcze bardziej.

  o wszystkim - Onet.pl Blog

  Zakopania była spora odległość… chyba, że łopata czekała na miejscu, a to by znaczyło, że dzieciak był już martwy gdy ojciec go znosił.
   
  Chyba, że bezpańskie łopaty są elementem dekoracyjnym miasta Sosnowiec i każdy w razie potrzeby może sobie sięgnąć po nią bez problemu.
   
  Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że matka dziecka jest najnormalniej wrobiona i zmuszona jest do wzięcia całej winy na siebie. A rozwiązania zagadki raczej się nie odczekamy (policja już ma winną) chyba, że Rutkowski zastanowi się nad tymi sprzecznościami i podrąży dalej.
   
  Przynajmniej będzie wiedział za co do pierdla pójdzie   
   
  Maria Czubaszek powiedziała, że jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że tatuś rzuca dzieckiem o ścianę i nie wiedzieć czemu pochwaliła się, że dawno dawno temu, w ubiegłym stuleciu usunęła ciążę. To było powodem zaproszenia jej do programu Tomasza Lisa. A do towarzystwa dostała najtłuściejszą śmietankę polityczną od międlenia jęzorem o niczym.

  Czerwona pajęczyna - Niech żyje II PRL!

  Palikot czy Miller? Millera znam i wiem, że dla niego to tyle, co dla mnie małe piwo przed śniadaniem, a Palikot - to zobaczymy, na razie wychodzi, że w sprawie emerytur Miller zachowuje się jak należy. Ciekaw jestem też co zrobi PSL, gdy projekt przejdzie siłą głosami PO-RP? Ja bym wiedział co zrobić, Pawlak też na pewno wie, ale czy ma tyle siły, zwłaszcza że zbliża się zjazd w PSL i będzie na nim ostre mordobicie. 

  02:20, czerwony.poll74
  Link Dodaj komentarz »
  Ale Rutkowski psiarnię wydymał

  Nigdy nie byłem specjalnym fanem Rutkowskiego, w ogóle wkurwia mnie do białości takie zasrane państwo w którym bezpieczeństwo osobiste, własnej rodziny, czy firmy trzeba sobie kupić. W krajach skandynawskich ochroniarze są tylko w bankach, w Polsce prawie w każdym sklepie, czy na stacji benzynowej, w Meksyku, a więc kraju na niewątpliwie wyższym poziomie neoliberalizmu niż Polska jest podobnie, przy czym np. na stacji benzynowej ochroniarz stoi przy każdym dystrybutorze z gnatem na ostrą amunicję gotowym do strzału.

  ~ Ski jumping is the best ~ - Onet.pl Blog

  WITAJCIE!!!!!

   

  Nie wyobrażam sobie, żeby nie napisac o dzisiejszym konkursie drużynowym! Ale zacznę od początku...

   

  A więc...Do konkursu przystąpiło dwanaście drużyn... USA, Włochy, Francja, Czechy, Słowenia, Polska, Niemcy, Japonia, Rosja  Finlandia, Norwegia i Austria...Polacy wystąpil w składzie, Kamil Stoch, Łukasz Rutkowski, Stefan Hula i Adam Małysz...

   

  Jako pierwszy skakał Kamil Stoch...Skoczył 205.5 m, dalej od Kamila skoczył Matti Hautameki [220m], Martin Koch oraz Tom Hilde...Więc po skoku pierwszego z Polaków byliśmy na miejscu czwartym z niewielką stratą do drugich Norwegów :D

  Drugi z naszych reprezentantów, Łukasz Rutkowski skoczył chyba 192,5 m...Po jego skoku byliśmy na pozycji...Trzeciej...Za pierwszymi Norwegami i drugimi Finami...Za nami, ku wielkiemu ździwieniu byli Austriacy, po nieudanym skoku.