O czym chcesz poczytać na blogach?

Rust in peace

long play art^^

Bardziej progresywny, w metalowym światku uchodzi raczej ze gatunek dosyć techniczny. Stare kapele powróciły z bardzo dobrym nowym materiałem. Pojawiło się też wiele nowych, interesujących bandów, które mogą niedługo nieźle zawojować;] aczkolwiek metal już nigdy pewnie nie wróci do głównego nurtu popkultury…i dobrze.

Show No Mercy
MASTER OF PUPPETS
REIGN IN BLOOD – stary i nowy testament thrashowej biblii ;)
South of Heaven
Seasons in the Abbys
Alison Hell
Rust in Peace
Benath the Remains
The Legacy

Tyle. Następna notka- Sylvetki: Metallica/Slayer/Trivium ;)

Angel

2004-04-11 19:13:41 >> KURWA ODPIERDOLCIE SIE ODE MNIE
O co Ci chodzi Ewka?? nic na Ciebie i na Edzia i te inne tu nie ma złego słowa. Jak Marty nie ma to sie do nas doczepiasz a teraz mnie wyzywasz. To bardzo przykre że nie umiesz wyrazić swojego zdania na ten temat;] Co do klasy to.Aż tak nie lubie. pa pa :*
Myśli wyrzucone na wiatr...
skomentuj (2)
2004-04-11 22:50:08 >> Wprowadzać nowa era...PEACE & LOVE

Nowa era to to że przed każdą notką walne se jakiś śliczny rysuneczek;] Dzisiaj ju notka była ale to było troszeczke w zbyt złym humorku i.
Kofam was:*:*
POZDROWIONKA!!

<
Myśli wyrzucone na wiatr...
skomentuj (2)
2004-04-28 21:26:13 >> My love does not rust


Miłość jest jak cień człowieka,
Szkoda, kto dla niej wiek trwoni,
Kiedy ją gonisz, ucieka,
Kiedy uciekasz, to.

Ave Metal II - Onet.pl Blog

Na czym ten świat stoi, gdy piętnastolatnie dzieci zaczynały  pogować. Ja rozumiem- muzyka wyzwala, ale co innego skakać a co innego rzucać się z kąta w kąt, obijać się o wkurzonych 'starszaków' kiedy oni  ewidentnie.Ludźmi. :D Slayer bardzo wszystkim zaimponował i rozochocił, co przejawiało się w natężeniu divingu. Nikt juz się nawet nie ruszał z miejca, bo ostatnim zespołem, punktem kulminacyjnym całego festivalu i..a cholera, co mi tam...GWIAZDĄ sceny tego dnia.Obleśną bluzą w publikę, ileż to razy Malakianowi lądowała na twarzy;] Megadeth zafundował nam niemal całą płytę 'Rust in Peace' oraz takie znane pieśni jak Symphony of Destruction czy Sweatting Bullets (gdzie Malaki dostawał.

zygmundgnat blog

Chcialem na niego iść:P), gralem w Once Upon A Time (karcianka w której opowiada się bajki - jeśli ktoś chce, to chętnie nauczę grać, bo kupilem swoją:]), a także mnóstwo innych planszówek/karcianek, byly konkursy - slynne "pokazywanki" (tragedia! Nasza dzielna drużyna "Czereśniaki" nie zgadla ani jednego hasla!:P), maturę z mangi i anime (:P)..(dzięki:])
- Horrorscope – The Crushing Design
- King Diamond – House Of God
- Testament – First Strike Still Deadly
- Megadeth – Rust In Peace (reedycja 2004)
- Kreator – Enemy Of God (digipack z DVD)
- Behemoth – Demigod
- Therion – Live In Midgard
- Kreator – Extreme.