O czym chcesz poczytać na blogach?

Russian roulette

Alec blog - blue skin TM - Onet.pl Blog

dodane później: nie jest żle: telefon się urywa, internet chodzi jak burza, bużo baileysa, mało kawy, słońce świeci. żyć nie umierać.

 

President Clinton was being entertained by an African leader. They'd spent the day discussing what the country had received from the Russians before the new government kicked them out. "The Russians built us a power plant, a highway, and an airport. We learned to drink vodka and play Russian roulette. President Clinton frowned. "Russian roulette is a dangerous game!"

The African leader smiled. "That's why we developed African roulette. If you want to have good relations with our country, you'll have to play. I'll show you how." He pushed a buzzer, and in paraded a half dozen,.

"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą sie jest. " - Kurt Cobain. - Onet.pl Blog

Jestem pewna ile wspólnego ma Rihanna z rockiem dlatego zastanawiam sie skąd taki tytuł. Tą płytą jak dla mnie była najbliżej rockowych brzmień więc pioseneka znalazła sie an odpowiednim krążku. Piosenka jest świetna. Niesie ze sobą energie, całą mase pozytywnej energii. "Russian Roulette" pierwszy  singiel. Pamiętam jak usłyszałam go w radiu po raz pierwszy, byłam zaskoczona. Oczywiście pozytywnie.  Rozpoczęcie intrygującym solo i dźwiękiem ładowanego rewolweru.  Rytm wpadający w ucho, i tekst. Tekst przepełniony  emocjami Rihanny. .

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Jaredowa(treść i ilustracje);
 

Rihanna - Onet.pl Blog

Przed Grammy. Przypomnę, że rok temu, po właśnie tej gali, RiRi została tak brutalnie potraktowana przez Chrisa. Tylko, że rok temu była lepiej ubrana. Ta sukienka nie przypadła mi do gustu. Za dużo tych tiuli. Ale buty i makijaż są świetne!
 
 
 
Rihanna przy stole z Katy Perry i Russellem Brandem
 
 

 
  

Rihanna dała jeszcze świetny występ w niezwykłym wejściem! <klik> Bosko zaśpiewała ,,Russian Roulette".
 
 
  


Na czerwonym dywanie piosenkarka pojawiła się w sukni z białej.

w rzeczywistości przemilczane

   Komentarz do wpisu „oczekiwania”
 • piątek, 24 czerwca 2011
  • russian roulette

   Breaking (me qurwa really into pieces!) news: on, ten, który tak mnie zauroczył ostatnio, który TAK patrzył, którego każdy gest mówił, już qurwa nie ważne co… ten, on…ma dziewczynę. Cudownie. To wcale nie ironia. Cudownie, że się JUŻ.

 • S u c c i e n t o - Grafika oraz Konkursy . # - Onet.pl Blog

  Uff :) Jutro dalsza część uroczystości ;) Będą m.in. prezenty dla was oraz teksty piosenek świątecznych :> Zapraszam ! Na dzisiaj to już wszystko ;P

  ___________________________________________________________

  Succiento .

   20:02

   Rihanna"Russian Roulette"

  DeannaFarrah (20:02)
  3 more comments