O czym chcesz poczytać na blogach?

Rurki

Nadzieja to ogień,który chce płonąć nawet wtedy,gdy jest gaszony - Onet.pl Blog

Nie są całkowicie wiarygodne.Wtórne potwierdzenie położenia rurki dotchawiczej na podstawie wydychanego dwutlenku węgla albo detektora przełykowego powinno zmniejszyć ryzyko nierozpoznanej intubacji przełyku.Jeśli są wątpliwości co do właściwego położenia rurki,należy użyć laryngoskopu i sprawdzić czy rurka przechodzi przez struny głosowe.

Żadna z wtórnych technik nie pozwala stwierdzić czy rurka jest umieszczona prawidłowo w tchawicy,czy też zbyt głęboko,w głównym oskrzelu.Nie ma wystarczających danych aby wyłonić optymalną metodę potwierdzającą prawidłowe położenie rurki w czasie zatrzymania krążenia i wszystkie urządzenia należy traktować jako pomocnicze do innych technik.Nie ma też danych oceniających ich zdolność do monitorowania właściwego położenia rurki po intubacji.

Detektor przełykowy wytwarza siłę ssącą na obwodowym końcu rurki dotchawiczej albo przez podciąganie tłoka dużej strzykawki,albo zgniatanie elastycznej gumowej gruszki.Powietrze z dolnych dróg oddechowych daje się łatwo zaaspirować gdy rurka znajduje się w tchawicy usztywnionej przez chrząstki.Gdy rurka znajdzie się w przełyku,powietrza nie udaje się.

Anett Papierowa Wiklina - czyli jak stworzyć coś z niczego

I wciskamy zwinięta rurkę.

4. W środku rysujemy do którego miejsca przykleimy tekturowe środkoe dno smarujemy je klejem nakładajac go potyczkiem do szszłyków.

5.Wycinamy z tektury nasze środkowe dno i obklejamy krawędzie skręconym papierem.

6. Przyklejamy środkowe dno do obrysowanych krawędzi pudełka oraz do górnej krawędzi ścianki działowej. Ważne jest aby dociskać zwinięty papier jak najbliżej ścianek aby zajmował mozliwie najmniej miesca i nie odstawał.

7. Smarujemy boczne ścianki stopniowo klejem i doklejamy zwinięte rurki. Ja liniką trojkątną narysowałam skośne linie  na ściankach wokoło pudełka tak aby skosy wszędzie były równe.
Mój błąd- spędziłam dużo czasu na doklejanie pokolei rurek po 3-4 na raz. Teraz naleiłabym rurki na kartkę gazety i wycieła odpowiednią formę ścianki po czym naklejała na ścianę pudełka. Tak zrobiłam z wyklejaniem rurek w środku-szybsza praca a ten sam efekt.

Blog o modzie. - Onet.pl Blog

Się reprezentuje.

Oto zdjęcie:

  
Kinga (17:04)
Skomentuj mnie
Bluzka Koszulka LOVE
Bardzo wygodna Bluzka Koszulka LOVE. Można ją nosić to rurek. Jest to bluzka i na wszystkim będzie ładnie wyglądać.

Oto zdjęcie:
  

Kinga (17:01)
Skomentuj mnie

28 listopada 2011
Spodnie Bryczesy Rurki.

Hell's Kitchen

Dobra, przejdźmy do konkretów. Absolutnie nie mam tu na myśli posiadania w łazience toniku do twarzy, kremu do skóry wrażliwej i innych takich – dla mnie to nadal po prostu dbałość o siebie. Natomiast ubrania to już inna bajka, to już nie jest dla mnie dbanie o siebie – to kretyństwo. To, że obecnie faceci niewieścieją widać gołym okiem, chociażby w momencie wchodzenia do sklepu z ciuchami, gdy zastanawiamy się, czy to już dział męski, czy jeszcze damski – bo niestety odróżnić to coraz trudniej.
Kwintesencją tego są moim zdaniem rurki, spodnie o maksymalnie zwężonych nogawkach, które swoją drogą coraz bardziej przypominają damskie getry. Zresztą zapraszam na poniższych zdjęć:

No poje*ało? To nie wygląda estetycznie. Bez dwóch zdań. Czy nawet bez trzech. To w ogóle nie wygląda. Jak można coś takiego założyć? Można niestety… Że bywam dość często w naszej “ukochanej” stolicy, gdyż tam studiuje, to mogę zauważyć, że rurki są indie (“co ja wam ku*wa mówiłem o indie?”). Młodzież… stawiam, że z 80% łazi w rurkach a niestety i znaczny.

Appreciate . - Onet.pl Blog

- Przyjdę po Ciebie dziś wieczorem, pójdziemy gdzieś okej?
- Ohm, fajnie. No to przyjdź. Chętnie z Tobą gdzieś wyjdę. - pocałowała go w policzek. Julka i Justin nie wiedzieli, że z okna obserwuje ich Vanessa, tak się zapatrzyła, że stłukła doniczkę, a ta huknęła głośno na ziemię. Oni to usłyszeli i wybuchnęli śmiechem, a chłopak pomachał Vanessie. 'Podglądaczka' zmieniła kolor skóry na czerwony i się schowała.
- To pa Justin! - przytuliła go na pożegnanie.
- Pa ... - uśmiechnął się.

wieczorem.
   Ness miała zamiar odpicować swoją przyjaciółkę. W końcu szła na randkę z samym Justinem Bieberem. Wybrała dla niej czarne buty, na lekkim obcasie, białe rurki, czarną bluzkę z dekoltem i do tego koszulową białą bluzkę w szare paseczki. Maskara.