O czym chcesz poczytać na blogach?

Run dmc

MoI: Secret Garden

Było, że kompletnie nic nie robię, rzucam małego wip-a (wip = work in progress, jakby ktoś jeszcze nie wiedział). Szkoda tylko, że ciągle brakuje mi sił, żeby się wziąć za moją mangę. No ale przynajmniej ZA COŚ się wzięłam. Jakże mogło być inaczej - Dante, moja najnowsza zdobycz do kolekcji bishów (Catch'em all! XDD)

Ciekawe kiedy ten rysunek skończę >.<Btw, rysując to stwierdziłam, że wkurzenie Dante to jeden ze sposobów popełnienia samobójstwa XD Hm, trochę to Pratchettowskie (czytam właśnie "Zbrojnych").


Komentarze (1) ☘ Skomentuj

Tweet

DMC


18 sierpnia 2009 (wtorek)
godz. 00:38
nastrój: obsesyjny
kategoria: Fangirling

Nie, nie Run DMC. Chodzi mi o Devil May Cry. Anime. Omg, właśnie oglądam i... uwielbiam! *__* Super muzyka (kocham opening!), super kreska, super Dante (a jakże, białe włosy, lubi truskawki, pizzę, czosnek, nie lubi oliwek, złośliwy - czegóż chcieć wiecej), lepiej być nie może, przynajmniej dla mnie. Szkoda, że tylko 12 odcinków, ale cóż, może będzie więcej. Pocieszam się myślą, że jest jeszcze manga >3
I to tyle, musiałam to z siebie wyrzucić, mogłabym jeszcze dłuuugo, ale nie chcę przynudzać ^^"


Komentarze (0) ☘ Skomentuj

Tweet

6ta.

zolw blog

Zip-skład
....................................
PONO - element ZIP skład - jest obecny na polskiej scenie hip hopowej już od roku 1996, wtedy nagrał pierwsze kawałki w duecie TPWC z Sokołem. Szersza publiczność usłyszała go pierwszy raz w 1997 na koncercie Rap Day, gdzie TPWC jako jeden z kilku zespołów, grało support przed Run DMC, a pierwszy kawałek wydany na płycie w szerszym obiegu to "Bez refrenu"-DJ 600V & TPWC/ZIP Skład z 1998 roku. ZIP Skład (Ziomki i Przyjaciele) to najliczniejsza - 8 osobowa - warszawska ekipa rapująca, z której wywodzi się Pono. ZiPowa zasada jest taka, że nie ogranicza ich jedna komercyjna nazwa, ani żadne podziały czy podgrupy..

Kada - blog

Że popełnili błąd i ponieść tego konsekwencje, a potem zwyczjnie nauczyć się zapobiegać takiej sytucji na przyszłość. Zero refleksji.

Mieszam Annę Marię Jopek, Stinga, Shirley Bassiy i Andrzeja Zauchę z rapem. Dziś wyszłam z domu ze starym Camp Lo na uszach, zaraz potem załączył się "Queens day" Run DMC z Nasem i Prodigy, no i po prostu ten dzien nie mógł być kiepski. No nie mógł, no! :) 

 

Some come out they hometown and they never get dough 
But three teens from Queens took over the world and never let go

http://www.youtube.com/watch?v=7NVb64qqgrM

 

2009-01-12 ::.

Linkin Park, 30 Seconds to Mars and System Of A Down - Newsy

W młodości interesował się jazzem i bluesem, jednak prawdziwą inspiracją do zostania muzykiem był dla Shinody wspólny koncert Anthrax i Public Enemy, zwłaszcza przy wspólnie wykonanym utworze "Bring the Noise". Wpływ na jego muzykę miały też takie zespoły jak Depeche Mode, Deftones, Nine Inch Nails, The Roots, Run DMC i Erik B & Rakim. Po ukończeniu Agoura High School Shinoda uczęszczał do Pasadena Art College Of Design. Poznał tam Josepha Hahna, jako że studiowali ten sam kierunek (ilustrowanie). Mike pomyślnie ukończył studia, lecz Joe zrezygnował, aby poświęcić się filmowi. Okładki pierwszej płyty Linkin Park, dema Xero (dawniejsze.

Tw

Wszedł tam gdzie, niejeden marzył, by się dostać. Dzięki niemu mogła powstać taka telewizja jak Mtv. Jednak w moim odczuciu jego życie było spowite chmurami obawiam się, że było smutne. Skąd tak ogromny kompleks, skąd ten pomysł na białą skórę. Mania chorób. I jeszcze ten Makulkin :D Podobno ogromną rewolucją było to że Run Dmc miało kiedyś teledysk z Areosmith. O przebijaniu ściany.
Wiem z innej beczki, ale pomyślcie o Stanach i tych dwóch subkulturach. A te gwiazdy tu śpiewają razem. I jeszcze jedno nasza cywilizacja wymazuje śmierć. Zobaczcie nawet tu te gwiazdy nie odeszły zostały z nami, są nieśmiertelne poprzez muzykę jaką pozostawili. Tak.