O czym chcesz poczytać na blogach?

Rumień

Witamy w Poznaniu. Welcome to Poznan.

Błony komórkowe i jest silnym antyoksydantem. Wysokie stężenie flawonoidów obecnych w ekstrakcie z arniki górskiej doskonale uelastycznia i zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, reguluje mikrokrążenie i stabilizuje witaminę C. Dodatek kwasu fitowego i ferulowego zapewnia bardzo silną ochronę antyoksydacyjną, ponadto kwas fitowy posiada właściwości chelatujące (wiąże i pomaga usuwać z organizmu nadmiar żelaza), dzięki czemu przyspiesza wchłanianie popękanych naczynek.

Stosując preparaty z linii ANTII-REDNESS wzmacniamy i uszczelniamy ściany naczyń krwionośnych. Preparaty redukują rumień i zapobiegają pękaniu naczynek. Skóra staje się jędrna i odżywiona, zyskuje naturalny blask, a problem naczynek staje się mniej widoczny.

Preparatem z omawianej linii jest Anti redness serum do skóry naczyniowej.

XYLOGIC ANTI-REDNESS protective nanoserum wyjątkowo skutecznie chroni i wzmacnia naczynia krwionośne zapobiegając ich pękaniu oraz redukuje rumień. Substancje aktywne wnikają w głąb skóry, zwiększając efektywność działania nanoserum.

Nanoserum do.

Stop Naczynkom Xylogic - blog Beneficjentów

XYLOGIC - 8 KROKÓW W PROJEKCIE - www.stopnaczynkom.pl

Stop Naczynkom Xylogic to projekt stworzony z myślą o tych pacjentach, którzy zmagając się z problemem rumienia czy rozszerzonych naczynek, dążą do jego rozwiązania oraz uzyskania szerokich korzyści pielęgnacyjnych dla skóry. Celem terapii jest wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, zmniejszenie ich przepuszczalności, regulacja mikrokrążenia, redukcja istniejącego rumienia i zaczerwień oraz profilaktyka. Jeśli jeszcze.

  Przebieg terapii, opinie oraz efekty po każdym zabiegu.

  CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ? www.stopnaczynkom.pl
  

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
 • poszerzone naczynia
 • rozszerzające naczynia
 • rumień
 • terapia naczynek
 • terapia rumienia

codzienny kieracik i szczęście codzienne - Onet.pl Blog

ŚWIĄT!!!

konhitha
3 komentarze

02 kwietnia 2009
Oporny egzemplarz

Wczoraj postanowiliśmy olać odrobinkę rumień i pozwolić Robertowi na jeżdżenie na rowerze. Wolno i bez szaleństw oczywiście. Został pouczony o konsekwencjach zdrowotnych i tych domowych w razie nieposłuszeństwa, po czym wystartował i tyle go widzieliśmy. Hm. Wystartowałam z sekundowym opóźnieniem i dostałam kolki wszędzie próbując się z nim mniej więcej zrównać. Szanse były o tyle nierówne, że to jest jednak rower z o wiele większymi kółkami niż do tej pory a ja biegłam na własnych, zastałych po zimie nogach. W traperach...

Mąż został z Tutkiem celem nauczenia go obsługi roweru. Do tej pory chełpił się swoimi zdolnościami trenerskimi bo Robert potrzebował.

Riot of senses - Tao's world

Czynności wątroby, żółtaczka lub żółtaczka cholestatyczna, zapalenie wątroby, martwica wątroby, zaburzenia trawienia, wzdęcia, zawroty i bóle głowy, uczucie zmęcznia, pobudzenia, stany lękowe, zaburzenia widzenia i drgawki, depresja, bezsenność, splątanie, nadmierna potliwość, omamy, psychozy(w rzadkich przypadkach u pacjentów z depresją lub psychozą, może dojść do pogłębienia tych stanów i wystąpienia zachowań samobójczych), zaburzenia snu, zwiększenie ciśnienia wewnątrzczaszkowego, zaburzenia smaku i powonienia, wysypka, wybroczyny, zaczerwienienie skóry, gorączka polekowa, obrzęk twarzy, reakcje fotoalergiczne, duszności, rumień wielopostaciowy, rumień guzowaty, zespół Stevensa-Johnsona, zespół Lyella, częstoskurcz napadowy, obniżenie ciśnienia, obrzęki, ostra niewydolność nerek, zaburzenia czynności nerek, krwiomocz, śródmiąższowe zapalenie nerek, grzybica pochwy, bóle stawowe, bóle mięśni, zapalenie ścięgien, mogą wystąpić grzybic aprzewodu pokaromowego oraz grzybica ukłądu moczowo-płciowego.


A ja po prostu chciałam wyleczyć chore gardło. Znając moje szczęście będę miała wszystkie objawy naraz...

Riot of senses 2005-09-20 13:46:04
skomentuj (2)


Muszę stąd odejść...
"If you got.

Na dobre chwile z dzieckiem - bloog.pl

Odmawiał przyjmowania jakichkolwiek pokarmów i picia, pielęgniarki traciły czas, debatując nad nowoczesnym sprzętem, kórego obsługa przerastała ich poznawcze możliwości. Podjęłam więc jedyną słuszną decyzję: wypisałam się i przyjechałam do Warszawy, gdzie przeprowadzono mnóstwo różnorodnych badań, podano inne leki.

Dziś mija siódmy dzień odkąd pojawiliśmy się w szpitalu na Niekłańskiej. Jesteśmy już w domu. Szymon jest całkowicie wyleczony. Zostały jeszcze nikłe sine plamy na nóżkach i brzuchu, które z każdą chwilą robią się coraz bledsze. Okazało się, że był to rumień wielopostaciowy, rekcja układu immunologicznego obciążonego niedawno przebytą ciężką ospą. Pozdrawiam lekarzy, zwłaszcza pana Krzysia, kóry zajmował się Szymkiem.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6196922,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Domek z pudełka

sobota, 05 czerwca 2010 17:25

Pisząc dla siebie samego, słowa te nie odnajdą celu ... - Onet.pl Blog

Żar ucieczką się ratuje,

Przed nocnym stróżem, co iskier grom rozsiewa,

Razem z Tobą, na wilgotnej trawie tańczę,

Objęta w pół, dłonie beztrosko na ramionach owiane,

Spojrzeń brak, zmysły potrzebą chwilą wyostrzone,

Zagryzione wargi, chęci proste obrazują,

Opuszki subtelnie pętlę po spiętym karku snują,

Zapachem skóry odurzony, wdycham Twoje ciepło,

Czując dreszcz na ciele, bo za uchem muśnięcie,

Oddech na szorstkim policzku o rumień przyprawia,

Odpływasz, fali uniesienia grzbietem niesiona,

Potęgowana językiem, hulającym po gładkiej szyi,

Głowa sztywno odchylona, włosy gdzieś ukryte,

Pazury bezwładnie wbijasz, popychając do starań,

Utemperowane wcześniej, teraz usta się schodzą,

Zachłannym spojrzeniem przed tym obrzucone,

Przyciągany mocno do Ciebie, rękoma nagle silnymi,

Co będzie teraz dalej sam nie wiem, na co pozwolisz,

Uciekniesz? Zostaniesz? To.

Latarką w oczy mroku zaświecić i wygrać...

Nadzieję, choć myślę, że nie wcześniej, niż za dwa tygodnie). I chyba tyle, największym moim szczęściem dzielić się nie zamierzam (chyba, że z nim samym) więc cicho sza.

Na koniec konkurs bez nagody: Znajdź 20 szczegółów, którymi różnią się te dwa zdjęcia:
napisane przez Krzysia | 2006-05-03 18:54:05 | skomentuj! (8)
19 wiosen ;p

Dzisiaj mija 19 rocznica bardzo ważnego wydarzenia - mojej Pierwszej Komunii Św.

(ja to ten z czerwoną buzią - chorowałem wtedy na rumień)

Na dziś to tyle. Prace nad teledyskiem ukończyłem, niektórzy już go widzieli, reszta, jeśli będą chętni, zobaczą wkrótce.

Aha - jeśli ktoś jeszcze nie wie, albo ma kłopoty z pamięcią:

12 maja, piątek,Duży Dziedziniec UW, impreza plenerowa, wstęp wolny


Kabareton

13.00 - rozpoczęcie
13.15 - 14.15 - kabaret Widelec
14.25 - 15.25 - kabaret Łowcy.B
15.35 - 16.35 - Kabaret Moralnego Niepokoju

Koncert zespołów:

16.45 - 18.15 - DEZERTER
18.30 - 20.00 - ARMIA
20.15 -.