O czym chcesz poczytać na blogach?

Rumble

Made in Japan - Onet.pl Blog


INFO
MOJE NIEOBECNOŚCI: Jak na razie jestem ;)

SPAM: Na poprzednich blogach tego nie tolerowałam, ale niech już Wam będzie. Proszę tylko, by komentarze zachęcające do wejścia na Wasze blogi były zostawiane w Księdze Wpisów, a następnie dodam te blogi do linków w grupie 'Reklama'. Z góry dziękuję :)

INNE: Złota myśl w nagłówku to przysłowie japońskie. Kokeshi w ramce 'o mnie' nieznanego mi autorstwa. Znalazłam gdzieś w googlach :)

ostatnia aktualizacja ramki: 13.01.2010r.

12 lutego 2010
School Rumble - recenzyjka.

WWE - Onet.pl Blog

Ladder Match
Rodzaj walki w której najczęściej wrestlerzy rywalizują o to, by zdjąć zawieszony nad ringiem pas mistrzowski. Jako, że jest on zawieszony na dosyć dużej wysokości, to muszą użyć drabiny. Bardzo często owe drabiny są używane także jako broń. Wygrywa ten, który jako pierwszy wespnie się po drabinie i zdejmie pas.
Lumberjack Match
Walka w której podobnie jak w jej klasycznej odmianie wygrać idzie poprzez pinfall oraz submission. Charakteryzuje ją to, że wokół ringu stoją dwie ekipy tzw. lumberjacks, którzy mają za zadanie pomóc 'swojemu' podczas gdy jego rywal wypada z ringu.
Royal Rumble Match
Royal Rumble to już tradycyjna walka.

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Ciągłego doskonalenia. A i te życzenia nabierają zupełnie innego znaczenia, bo po co winszować to co już mam?


Przypadkiem natknąłem się na ten wiersz. Napisał go Magnus Ostrom, perkusista E.S.T., kiedy wspominał swoją wizytę w Hamburgu. Nie ma w nim żadnych morałów, ale jego banalna rytmika i niezrozumiały kontekst zawsze mnie uspokajają. Zawsze kiedy biegam, po cichu go recytuję:

Inner city
City lights
Centralstation
Red delight
Suburb slumber
Hamburg knight
But
Beating starts
in a harbour fight
Beating starts
in a harbour fight
innocent sky
in hot July
lonesome rumble
in a distant time
confused moments
silence inside
all you hear
is children's rhyme
all you hear
is children's rhyme
the wind
is blowing
hold me tight
in an eternal embrace
under vanishing heights
why all those
evil kits
why all those
evil kits
fading colours
just black and white
no man stands
can this be right
silent voices
high above
burning flesh
on
melting ground
Man chose this
of all choices
is the earth still around
is the earth still around
inner city
city lights
centralstation
late at night
a nice cup of coffee
and no.

Blog ewciapcd1. na blogu : www.vivaldium.blog.interia.pl jest konkurs na talenty (bardzo fajny zgłaszajcie się)
2. konkurs który ogłosiłam nie rozpoczał się gdyż zgłosiły się tylko 3 osoby
3. dlatego ze tamten konkurs sie nie powiudł odbedzie sie nowy zgłoszenia przyjmuje do 22 sierpnia konkurs dzieli sie na 4 etapy pierwszy to zgłaszanie sie 2 głosowanie 3 poł finał i czwarty to finał

komentarze: 2 ''AOL Music Royal Rumble'' 2007-08-06
''AOL Music Royal Rumble'' stworzył sonde z pytaniem: ''Who do you think's the fairest of them all?''. W sondzie można głosować na Avril Lavigne, Hilary Duff i Kelly Clarkson.
Obecnie w głosowaniu wzięło udział 2864 osoby. Większość z nich zagłosowała na Avril.

Oto wyniki:

45% Avril Lavigne
29% HIlary Duff
27% Kelly Clarkson

 a wy na kogo byście zagłosowali????

kingz-of-warsaw.blog.pl

Trzech niepełnych ekip,zatanczyli : Sajmon, Bercik, Młody, Saper(Spasiba Breakers), Kamil, bSS(Kingz Of Warsaw) i Bartazz(Broken Glass 2).

Oprócz głownych zawodów, odbyły sie również bitwy 2 na 2.
Oto wyniki:

1. Bartazz - Broken Glass 2/Królowie Lansu
2. Bercik i Sajmon - Spasiba Breakers/Królowie Lansu

Bartazz wygral bitwy 2 na 2 sam ponieważ Smoll z którym mial startowac dzień wcześniej rozwalil sobie nadgarstek na pokazie.

Oczywiscie Best B-boy'em imprezy zostal Bartazz.

Materialy z imprez Dzień Prawdy III, Breakdance Rumble 2004 i The Real B-boys Battle mozecie sciagac odemnie (bSS) na soulseek. Mój user name to : "bSS-Kingz Of Warsaw"
Jeżeli znajdziemy dość pojemny darmowy serwer to podamy tu linki do tych materiałów.
Gotowy jest już klip "The Real B-boys Battle highlight" jak ktoś chce niech wali na gg albo soulseek to przesle.P.S.
Ostatnio katowane albumy : Black Moon - Total Eclipse, Ill Bill - What's Wrong With Bill i Non Phixion - Green Cd.

Muzyka : Black Moon - Stay Real
bSS a.k.a Black Super Star

ŚWIAT MIXED MARTIAL ARTS

Zdobywa 2 zwycięstwa przez knock out nad Din’em Thomasem i Caol Uno. 3 walka o tytuł przeciwko Jens’owi Pulver została jednak rozstrzygnięta na korzyść mistrza i jak sam się Penn o tej porażce wyrażał, zatrzymała jego karierę na jakiś czas. Kolejnym starcie był rewanż z Caol Uno, który zakończył się remisem. Ten fakt i odejście Pulver’a z UFC oraz kilka innych rzeczy spowodowały, że organizacja zawiesiła cała dywizję wagi lekkiej na kilka lat. Penn w tym czasie zalicza wygraną przeciwko Takanori Gomi w organizacji kierowanej przez jego brata Rumble on the rock.

            Najbardziej wartościowym trofeum jakie zdobył, był pas welterweight UFC, który odebrał Matt’owi Hughes. Walka zakończyła się przez duszenie 23 sekundy przed końcem 1 rundy. Duszenie było jednak tylko kropką nad i. Penn uderzył Matt’a gdy ten był na ziemi tak mocno, że złamał sobie rękę, ten cios w rzeczywistości zakończył spotkanie.

Radio-wozem Gra po koszykarskich halach

Początku zgłosiło się blisko 400 chętnych i z nich wybrano najlepszych (czytaj: najbardziej odpornych na urazy i kontuzje). Czterdziestu szczęśliwców udało się od razu do kliniki, w której przeszli szczegółowe badania. Początkowo pierwszy sezon polegał na rozpropagowaniu sportu i przyciągnięciu potencjalnych sponsorów. Udało się bez najmniejszych problemów. W grudniu 2002 roku SlamBall dostał "zielone światło" od zwolenników nowej dyscypliny sportowej (stałym bywalcem spotkań był m.in. Shaquille O'Neal) i rozpoczęto rozgrywki.Liga składa się z ośmiu drużyn: Los Angeles Rumble (zwycięzcy w 2002r.), New York Riders (zwycięzcy w 2003r.), Houston Bandits, Philadelphia Bouncers, Dallas Diablos, Chicago Mob, Los Angeles Slashers oraz Detroit Steal. Każda drużyna składa się z ośmiu graczy, jednak tylko czterech może przebywać na boisku (handler - podający, stopper - defensywny center, dwóch gunnerów - atakujących, i defensywnego stoppera). Zawodnicy w swoim ubiorze przypominają nieco cyborgi. Ubrani są w kaski i ochraniacze na łokciach, a także kolanach.

SlamBall ma już swoje gwiazdy. Do największych zalicza się pierwszy MVP z drużyny Rumble - Dion Mays (204cm, 111kg). Jelani.