O czym chcesz poczytać na blogach?

Ruger

GTA Vice City


Ruger

Bardzo dobry, szybkostrzelny karabin. Może jedną serią strącić całą grupę szturmową oddziałów SWAT czy wrogi gang! Zaleca się kucać przy strzelaniu, aby zwiększyć celność. Do kupienia dopiero po wykonaniu misji Guardian Angels, w AmmuNation na Ocean Beach. Można poszukać także na dachu kryjówki El Swanko Casa.

 

M4

Coś jeszcze lepszego niż Ruger! Znacznie bardziej szybkostrzelny, więc porada ta sama, co wyżej. Szkoda tylko, że dostępny dopiero po ukończeniu misji Rub Out (w AmmuNation w Downtown). Ale zawsze możesz go znaleźć przy domku Auntie Poulet, w studio B w InterGlobal Films (tam, gdzie jest jakby księżyc), za reklamami na lotnisku oraz w domu Diaza.

 
12:10, ash1 , bronie
Link Dodaj komentarz »
.

Dziennik gajowego Maruchy

Nie tylko o ich poglądach, ale także chorobach czy słabościach, które posłużą później za tzw. „haki”…http://marucha.wordpress.com/2012/03/25/chinskie-metody-demoliberalow/#more-20017 [...]

 • Rysio powiedział/a

  Firma produkująca broń palną – Ruger – nie jest w stanie nadążyć z produkcją broni – zamówienia przerastają jej możliwości produkcyjne.

  Overwhelming Demand: Ruger Suspends All New Firearms Orders: “Incoming Order Rate Exceeds Our Capacity to Rapidly Fulfill These Orders”

  http://www.shtfplan.com/emergency-preparedness/overwhelming-demand-ruger-suspends-all-new-firearms-orders-incoming-order-rate-exceeds-our-capacity-to-rapidly-fulfill-these-orders_03222012

  PS. Miło że naród amerykański się tak zbroji – nieprawdaż?

 • Soldat {=GoDoS=}

  HK MP5 3 Ak-74 4 Steyr AUG 5 Spas-12 6 Ruger 77

  TYNKI - Onet.pl Blog

  Z naturalnego drewna, która ma wprawdzie niezaprzeczalny urok, ale wymaga dosyć czasochłonnej konserwacji. Jedną z największych zalet omawianej metody jest prostota wszelkich napraw. W przypadku uszkodzenia panele sidingu, jak i drewniane listwy łatwo jest zdemontować i wymienić.


  Źródło: obudowaniu.pl 

  Tynkowanie Kraków

  08 stycznia 2011
  Bonsai

  Bonsai z roślin pokojowych - Helmut Ruger, Horst Stahl

  5po5

  Budynków. To, że nikt nie został ranny, niektórzy świadkowie przypisywali precyzyjnej kalkulacji działań Heemeyera. (to nawet można wywnioskować z dalszego opisu wypadków)
  Podczas powolnego i nieubłaganego pochodu pojazdu, policja i oddziały SWAT próbowały powstrzymać maszynę, ale zarówno ogień z broni długiej, jak i granaty nie miały żadnego wpływu na pojazd, i ostatecznie, po oddaniu ponad 200 strzałów (w tym amunicji przeciwpancernej), siły porządkowe musiały po prostu bezsilnie obserwować wydarzenia.
  Buldożer był uzbrojony w karabin Barrett M82, karabin Ruger AC556, pistolet Kel-Tec P11 i rewolwer magnum, ale Heemeyer użył ich tylko do celów obronnych. Gdy policjanci zorientowali się, że strzela ponad ich głowami, na początku sądzili, że po prostu słabo strzela, kiedy jednak później weszli do buldożera i zobaczyli uzbrojenie i kamery, uświadomili sobie, ze gdyby Heemeyer chciał, mógłby pozabijać wszystkich z łatwością. Wszystko wskazuje więc na to, że jedynym celem Heemeyera była destrukcja budynków, a nie krzywdzenie ludzi.
  W pewnym momencie Heemeyer skierował się w stronę zakładu, na terenie którego znajdowały się zbiorniki z.