O czym chcesz poczytać na blogach?

Rugby live

tomis.blog.pl

Pliki, które w nim zalegają i listy, które pisałem i do mnie pisano i aż się w oku kręci łza jak się to teraz czyta…
Ludzie ci sami a jakże różne słowa od tych, które były a te, które teraz się czyta, jak różne…

Nikt nigdy się niedowie, co się kryje w mojej głowie…

tomis 2004-05-09 17:03:06
skomentuj (3)


Live


Tak znienacka, zaskoczenia, na mej twarzy wylądowały usta ciepłe, wilgotne, słodkie…

Czerwone wino i muzyka i muzyka całkiem nowa płyta Marzeny Korzonek i ten jeden kawałeczek o tytule „Modlitwa”, nastrój podniosły podniosło owe wino czerwone takie jak lubię.

Co by pan zrobił gdyby to.Ile bo to nie istotne acz nie było to wolno a co ważniejsze droga lokalna, powiem tylko że do rekordu troszkę jeszcze zabrakło:)
A dziś bycze się dzień cały, jestem przejedzony, leniwy i ciągle senny…
A i jeszcze jedna kwestia mówiłem co by tych śpiewaków na taki konkurs nie wysyłać…

tomis 2004-05-16 19:29:01
skomentuj (5)
Rugby


Właśnie wróciłem z pierwszego w życiu treningu rugby, jestem zmęczony, choć to delikatne określenie na mój stan mięśniowy. Kiedyś całkiem przypadkiem spotkałem będąc na zakupach w realu człowieczka który mnie zaprosił na spotkanie, nie składało się wcześniej moje w nim uczestnictwo z przyczyn nie zależnych ode mnie,.

Blog JacekGumulak

I sie rozpadala a od nie dawnego czasu wznowila dzialalnosc przyszlismy na pierwszy trening wraz z kolegami Michałem Kondziąką Krzyśkiem Porembą i Szymonem Szkaradkeim oczywiście pierwsze treningi spędziłem na pozycji jak zawsze  jako obrońca albo na zmiane na pomocy nareszcie byłem wystawiany do składu ale bramkarz w tamtym klubie moj dobryt kolega obecnie gra w rugby w biało-czarnych nowy sacz .na pewnym treningu mielismy sie zgrac wtedy trener zrobil gierke i byl potrzebny drugi bramkarz i ja stanełem na bramce i tak sie zostało pierwsze mecze przesiedzialem na ławce ale potem nareszce zaczełęm bronic w pierwszym składzie grałem kilka sezonów w biegoniczance jako trampkarz młodszy junior i junior wiek juniora koncze w tym.Do sezonu 2005/06 dotychczasowy pierwszy bramkarz Russell Hoult bronił wręcz beznadziejnie co spowodowało, ze Tomek został pierwszym bramkarzem West Brom tuż przed rozpoczęciem sezonu. Wtedy nadeszła nieprzyjemna nowina. Mianowicie do WBA została wypożyczona jedna z nadziei angielskiej piłki, wcześniejszy dręczyciel Jerzego Dudka – Cris Kirkland. Piłkarz Liverpoolu zajął miejsce Tomka i zaczął sezon 05/06 jako pierwszy bramkarz WBA. Anglik jednak jest bardzo podatny na kontuzje i to było dużą okazją na wygryzienie go przez Polaka. I stało się! Cris Kirkland doznał kontuzji, a w jego miejsce wskoczył były młodzieżowy reprezentant Polski. Kuszczak dzięki fenomenalnym występom wygryzł Kirklanda i został pierwszym.

W krainie deszczowców..

Dla pełniejszego zrozumienia na czym polega humor i język Rossa podaję krótki opis przewodnika po południowym Dublinie:

Nestled in between the badlands of north and west Dublin, and the boglands of Wicklow, is a land of untold beauty and wealth, which boasts more yacht clubs per head of population than Monte Carlo, where girls talk like Californians, where rugby is the number one religion and where it’s possible to buy a Cappuccino – at Champs Elysee prices. It is a land rich in diversity, where barristers live side-by-side with doctors and dentists, the birthplace of Bob Geldof, the home of Brian O’Driscoll and the site of Dublin’s two great third level institutions – UCD and DBS. “The Ross Guide to South Dublin” contains all you need to know about this extraordinary region, where it’ll be soon be too expensive for anyone to live.

Milka Jung

    18 Marzec 2012 o 18:17

    A na linii startowej, gdyby było ich więcej, to by się nie zmieścili… Piękny port i wszystko w nim tętni. Kameralne miejsca dla żagli. Przyglądałem się co oni tak się mocują z rolfokiem, zdejmując go po zrolowaniu. A tu pewnie chodzi o zmniejszenie oporów powietrza… Walka o każdy centymetr.

 • Jarek

  No cóż, przez dwa dni; sypiam w dzień, oglądam VOR live w nocy, prawie jak moje koty !!!

   • Milka Jung

    Podoba mi się Twój tok myślenia

 • Jarek

  !!! Francuzi przed startem z Sanya mówili, że zwycięstwo w Auckland byłoby dla nich jak zdobycie mistrzostwa świata w rugby ! I zrobili TO !!! Gratulacje dla Le Gars, i ich wiernych kibiców
  A wiśniowi Kiwi.

 • Blog czwartaa

  Wreszcie standardowy przebieg ? winko w parku, piwko po drodze, szalik Resovii (czerowny ? a jak!) na szyi.
  Wygrana Liverpoolu popsuta farfoclem Dudka w ostatnich minutach [jak odpadna, to go wywala]. Tak wiec ? podobalo mi sie I to bardzo ? w niebo lepiej niz na Evertonie (nie lubie ich juz ;) ) I zapewne jeszcze tam wroce! Nastepnym sportowym krokiem jest wizyta na meczu rugby w podmiejskim St.Helen ? na meczu jednej z najlepszych ichniejszych druzyn w lidze.
  A co z reszta? ? w sumie to niewiele sie dzieje bo I czasu nie ma za bardzo na cokolwiek majac do dyspozycji jeden dzien w tygodniu wolny spi sie do poludnia a potem byczy. Wspolmieszkancy na cotygodniowych weekendowych posiadowkach nie daja zapomniec o alkoholu, choc poczatki wydawaly.(2)


  raport z weekendu w stolicy
  Spieszę donieść, że w ostatnich dniach miałem przyjemność gościć Dżekiego w stolicy. Donoszę ponadto, że zaczeło sie to wszystko w czwartek. Pełna kulturka, winko, piwko, fryzjer, piwko i koło 22 wyjazd do Giuseppe - dla niewtajemniczonych to jedna z najbliżej leżących mojego domu knajpek. Szanty live - ku naszemu zaskoczeniu sidzi znajoma co niektórym z Zegrza warszawska żeglarka Inga z ekipą. To luz. Zasiedliśmy z nimi piwko, śpiew i ogólna zabawa. Kulturalnie do północy - rano praca :/ Jako że po pracy pojechałem do szkoły wróciłem koło 18 do domu, Jacek wrócił ze zwiedzania miasta i się zaczęło - Absolwent, ciut Luksusa śpiewy na pohybel sąsiadom i.