O czym chcesz poczytać na blogach?

Rufus wainwright

Rzeczy najważniejsze należy odkrywać samemu. - Onet.pl Blog


And all I've ever 
Learned from love 
Was how to shoot 
Somebady
Who outdrew you 
It's not a cry 
You can hear at night 
It's not somebody 
Who's seen the light 
It's a cold and 
It's a broken Hallelujah
"

Rufus Wainwright

          

(22:31)
Moment.

missedit.blog

Sho.
volver mnie zachwycił, bo jest o kobietach pięknych i silnych. i skąd almodovar tyle o nas wie, skąd lorca to wszystko wiedział?
pokochałam cohena (leonard cohen: i'm your man), co za histrorie! cave łysieje, a antony wije się w tańcu świętego wita. rufus wainwright śpiewa w kolii, jego siostra śpiewa zgięta wpół. oraz beth orton long time no hear plus całe mnóstwo włochatch folkowych pieśniarek.

punkty kulmiancyjne enh, niekoniecznie filmowe, to polsko gruziński turniej badmintona na zielonej trawce, oraz 25 lipca, portier z.

Revish band. - Onet.pl Blog

Bil lzgasił silnik lecz w radio zaczęła lecieć pewna piosenka.

-Nie wyciągaj kluczyków – zatrzymałam go gestem ręki wsłuchując  się w piosenkę Rufus Wainwright i Dido - I Eat Dinner.

Nie będzie już świec
Nie będzie romantycznej atmosfery
Niebędzie rozmów o błahych rzeczach
Gdy głód zanika

Amaranth: Spes Fugitiva - Onet.pl Blog


07 kwietnia 2012
Wesołych Świąt
 Hallelujah - Rufus Wainwright

 Z racji tego, iż mamy Święta Wielkiejnocy chciałbym złożyć serdeczne życzenia wszystkim czytelnikom bloga, wszystkim znajomym i każdemu kto to przeczyta. Życzę wam ludzie, żeby wasze święta były tak samo zajebiste jak moje, żeby tłusty, włochaty.

This Time for Martyna

Przyjaźnimy. Kiedyś było zajebiście, pędziłam z nim haloween (najlepsze w moim życiu) poszlam z nim i z paczką do kina. I w ogóle. ale teraz jest gorzej. On lata do takiej igi i neli. Nie mam nic do nig. Wolę ige od neli, ale są za słodkie. Nela jest straasznie niska. [Rufus Wainwright - Hallelujah] Michał też jest niski (sięga mi do połowy głowy, mam 165 cm) a Nela mu sięga do ramion :O Wogóle michał teraz nas: Mnie, patke, marte, karoline ignoruke strasznie. Jak my zaczęłyśmy sie z nim przyjaźnić (głowie od czasu hallowen) to wszzystkei.