O czym chcesz poczytać na blogach?

Ruch jednostajnie przyspieszony

Cudownie.

Gorzej kiedy ciężarówka jest zarysowana, zardzewiała, nie ma szyby albo kierownicy. Przerażenie, czasem złość, kompleks i zbyt wysoki fotel (może z wystającą sprężyną wwiercającą się przykro w dupę) i ruch jednostajnie przyspieszony daje wzrok i spojrzenie szaleńca (zasadnicza różnica - świat postrzegany z zewnątrz i "z" wewnątrz).
Zawsze jednak objawy ruchu są jednakowe: porusza się cała perspektywa za oknem, kierownica.

: uklad :

Diety dodatkową dawkę ruchu!!).
Z – podsumujmy – połową połówki kalafiora udajemy się do pokoju. Zasiadamy przy stole. Chwytamy w dłonie sztućce. Oddzielamy kawałek upragnionego warzywka i ruchem jednostajnie przyspieszonym kierujemy go na widelcu do wygłodniałej paszczy. Tuż przed osiągnięciem celu, (chyba) druga z kolei, porcyjka - mimo wielkiego skupienia - wymyka się z naszych zwinnych rączek i ląduje na oliwkowej.

Should I stay or should I go?

Mecz trzeba było wygrać, a oni zremisowali. Zresztą i tak trudno powiedzieć, żeby na ten remis zasłużyli. Oprawa piękna, doping intensywny, sektor gości pełny, a tu takie buty. Perspektywa awansu oddala się ruchem jednostajnie przyspieszonym. I to jest główny powód mego niedosytu.

Przesyt zaś to już całkiem inna sprawa. Sobota miała nie tylko pejoratywny oddźwięk. Otóż wczoraj miałem także zaszczyt uczestniczyć w.

kij w morowisko, będzie ślisko. - Onet.pl Blog

Je do cholery. kurwa zabierzcie -.
KOSARZE. Jak ja ich nienawidzę. Harda baba ze mnie i niewiele rzeczy budzi mój lęk, ale w konfrontacji z NIMI następuje mój natychmiastowy nokaut. Właściwie to ja ruchem jednostajnie przyspieszonym opuszczam ring. Brrr. Nawet teraz mam dreszcze,a przecież jedynie o nich piszę. Przemogłam się i odkurzyłam całą pajęczą rodzinkę. Zawzięłam się ostro i parłam na przód, póki nie poczułam.

Pisać znaczy czynić myśl widzialną... - Onet.pl Blog

Uczniów. (..)

Z fizyki powstali, w nie znany nikomu sposób, fizycy.

Jest jadalna, zawiera dużo pestek. Podawać z ryżem i poddaćobróbce termicznej w ruchu jednostajnym przyspieszonym z wektoremskierowanym w drugą stronę.

Uwaga! Pod żadnym pozorem nie jeść fizyków ,są silnie trujący!