O czym chcesz poczytać na blogach?

Rubin

Biżuteria i nie tylko :

  2011 10:48

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Biżuteria z tytanu”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Biżuteria z tytanu”
 • piątek, 04 lutego 2011
  • Biżuteria srebrna z rubinem

   Warto poświęcić jednego chociaż posta pewnemu wyjątkowemu kamieniowi szlachetnemu. Rubin naprawdę potrafi zachwycić wyjątkowym czerwonym, głębokim połyskiem. Cóż więc się dziwić, że jest on aż tak ceniony wydaje się, że chyba przez każdego złotnika. Dla przykładu oszlifowany rubin o wielkości ok. 1 ct kosztuje już kilka stówek. Biżuteria srebrna z wkomponowanymi rubinami prezentuje się moim zdaniem naprawdę świetnie!

   Intrygujący jest fakt nie występuje w nazbyt wielu rejonach świata. Oto niektóre z miejsc wydobycia:.

 • ...Iskier atakuje ! :D...

  Więc zostawiam to na później. W kocu 2 doby prawie nie spie:)
  Ten dzisiejszy teren był jednym z fajniejszych dawno tak sie nie bawiłem :)Dzięki Soni:)
  Pozdrufffffka za niedługo walentynki Ale Bedzie SUPER!!!!! papa

  skomentuj (2)

  Konik taran:)
  [ 2004-02-09 22:56:42 ]
  Poszedłem dzisiaj do konikó, wypusciliśmy je z Agą i Panem Gienkiem i poszedłem czyścić Piołunka, bo taki był uwalony po wczoraj ze aż szkoda gadać:) Potem wyczysciłem Rubinka, gadałem z Agą i panem Gienkiem, nikogo innego nie było dzisiaj. Puscilismy jeszcze źrebne klacze. Jak sciągaliśmy koniki to źrebne bardzo szybko chciały iśc do stajni, chyba im sie pogoda nie podobała:). Potem pościągaliśmy reszte hehehehe Iskra tak sie rozpedziła że wpadła dosłownie WPADłA klatą na brame aż na wybiegu było słychać:P zdolny konik, chyba z nia do okulisty pójde..... Ale nic sie jej nie stało na szczęście:) Posnarowałem jej kopytka no i do domu. Zapomniał bym najważniejszego. Zabrałem dzisiaj ze soba mojego psiaka. Kubuś sie nazywai jest to mieszaniec owczarka.

  olahandford.wordpress.com

  Wstepnych słów. Książka ułożona jest w 12 rozdziałów, które poruszają tematy od sposobu organizacji pracy, pracy z najróżniejszymi grupami klientów – świetnie wzbogacone przykładami i case study, pracę z różnymi materiałami artystycznymi, wyjaśnienie podejść i podstaw teoretycznych arteterapii, kometarze na temat badań, aż po bardzo podstawowe, ale niezwykle istotne rozważania nad naturą arteterapii, porównania do dyscyplin pokrewnych, zagadnienia organizacji profesji i sporo innych. Całość tworzy portret arteterapii, głównie amerykańskiej, jej różnorodności i bogactwa. Sama Rubin pisze o arteterapii jako szybko rozwijającej się hybrydzie i dzieli się swoimi wątpliwościami i nadziejami na jej dalszy rozwój.

  Książkę szczerze polecam, jako bardzo ciekawe wprowadzenie w zagadnienia arteterapii, pokazującą niemalże wszystkie kluczowe zagadnienia i dającą bardzo jasne zrozumienie czym arteterapia jest, czym nie jest, zachowując jej naturalną siłę i bogactwo.  .

  Club Penguin

  Musicie wiedzieć, że na CP tak naprawdę nazywam się Lisia1911!!! Jeśli mnie kiedyś spotkacie to zaproście!!!

   

  16:04, lisiaczek25 , Ciekawostki
  Link Komentarze (1) »
  piątek, 10 lipca 2009
  Rysunek Rockhoppera

  Oto mój Rockhopper:

   

  Arrrrr...

  11:03, lisiaczek25 , Rysunki
  Link Komentarze (2) »
  Jak zdobyć rubin???