O czym chcesz poczytać na blogach?

Rpg maker

Dave's Newscast | Taki jakby blog…

Tutaj trudno powiedzieć jednoznacznie. W głębi serca miałem cichą nadzieję, że Strefa 52 zajmie jedno z miejsc na podium. Dzięki wyborze użytkowników, stanęła na najwyższym stopniu, z czego bardzo jesteśmy zadowoleni. Projekt nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem jak np. The Inscriptions. Przez ten fakt wychodzimy niejako poza polską scenę RPG Makera – czego skutkiem jest patronat miedialny z zaprzyjaźnionymi portalami.
Dave.: Z całą pewnością, zainteresowanie, jakie wzbudziła zapowiedź Strefy, jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Projekt odcina się od większości powstających tytułów, które w zdecydowanej większości, koncentrują się wokół wydarzeń.

-nEw BlOgUś - Onet.pl Blog


Wiem gdzie biegnąć mam
tą drogę na pamięć znam

Po środku słońca promieni wiele jest
Są dla mnie czymś czego nie boję się
Oddaję im wszystkie smutki me
A one szczęściem obdarowują mnie

Ku słońcu idę sama
Z nikim innym tylko z duchem swym
Sama pokonuję głazy
Sama jak kwiat na opuszczonej łące
do celu dążę.

Przez wiele lat mam swój własny świat
Mój świat cudowny jest
Nie składa się z cierpień i ran
Tylko ze szczęścia i cudownych lat
olka (19:01)
Fajne
 • Candy
 • Candy2
 • Zrób podwórko
 • Mini domek
 • Harry Potter Doll Maker
 • Paper Doll Madonna
 • Lollipop Portrait Maker
 • RPG maker
 • City Creator
 • MapleStory Avatar maker
 • Zrób domek

Dark Fantasy - bloog.pl

Dla ciebie 40 komentów! Oraz publikacja pracy zwycięzcy. Polecam wziąść udział.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3679110,trackback

komentarze (12) | dodaj komentarz | Trackbacki (1)

RPG Maker

poniedziałek, 01 września 2008 17:05
Serdecznie polecam jedną z nowszych wersji RPG Makera..

Opowieści z wydm - kadovsky.blog.pl


Moje dwa swiaty
opowieść spisana 2007-07-26 01:37:20

Moj pierwszy, stary swiat, to Jelenia Gora i wszystko co z nia zwiazane. Rodzina, przyjaciele, znajomi... Wszystkie miejsca z nimi zwiazane. To swiat gór i spokoju, to swiat barow i imprez. Spotkan z klubowiczami i niezliczonych sesji w rpg i gier w karty. Swiat domu i wspomnien, z dziecinstwa, ze szkoly... To swiat w ktorym czuje sie bezpiecznym, gdzyz otacza mnie wszystko co znane, z czym mam do czynienia od zawsze. W tym swiecie lubie szalec, byc ciagle w ruchu, spotykac sie ze znajomymi, robic rozne glupie rzeczy, nie przejmowac sie niczym. To takze wspomienia o milosci i wspanialych chwilach.
Desert
opowieść spisana 2007-07-26 04:53:31

I am a desert creature…

Desert… I can hear it. My mind is clear and my heart is pure. I can hear desert calling me…. He calls me to enter a path of dunes, a path of Maker, a path of Fremen… I can remember my father words “Son, do you hear the desert…? Of course not, you are to loud. Try it one day, go to an open desert, close your eyes and listen. You have to be very calm and quiet… You have to feel the desert. Then you should hear it. I can’t tell you what you will hear, as ever Fremen hears different.

"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty." - Onet.pl Blog

A nóż widelec, na końcu jego podróży znajdywało się wybawienie? W końcu podszedł na tyle blisko aby dostrzec, iż źródło tajemniczych rozbłysków znajduje się na samym szczycie zaskakująco wysokiej wydmy. Saiyanin rozpoczął wyczerpującą wspinaczkę. Z każdym pokonanym metrem światło przybierało na sile. Gdy dotarł już na szczyt, musiał zasłonić oczy, by uchronić je przed jaskrawym blaskiem. Vegeta czuł się tak, jakby spróbował patrzeć na samo słońce..

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Mihoshi(treść i ilustracje);