O czym chcesz poczytać na blogach?

Rpg games

.:: Dream Universe ::.

I uwalnia Riannon od porywaczy, co sprawia, że dziewczyna zaczyna go podziwiać. Wszystko to prowadzi do zgromadzenia grupki towarzyszy, stających na przeciw przygodzie, a ich przywódcą zostaje Arawn.

Oglądam?: Nie mam pojęcia kiedy to wyjdzie, ale jeśli do tego dojdzie, oglądać będę na pewno – plot wygląda ja stare dobre RPG, więc ja się na to pisze! :)
Bloguję?: Pewnie nie, ponieważ fantastyka jest interesująca tylko dla specyficznej grupki odbiorców… (w tym mnie xD)

Tytuł: Hazama no Uta
Premiera: nie znana :(
Trailer: nie ma :(

Hazama Touya to ósmoklasista i.

Podziel się tym:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Informacje o Shouri

Always sleepy girl, who loves reading and writing ;) Often plays RPG games and is totally addicted to manga & anime stuff ;D Please treat me well ^^

haku blog

Na jakiegoś ślicznego Azjate………

Na koniec: rozwalił mnie ten tekst:
Należy także zwrócić uwagę na zagrożenia, które nie zawsze są dostrzegane przez rodziców i wychowawców, takie jak magia, okultyzm, kult Szatana, subkultura techno, agresja i przemoc obecne w grach planszowych, wirtualnych grach komputerowych, grach RPG (role-playing games), muzyce typu heavy metal. W dostępnej powszechnie ofercie gier dla dzieci i młodzieży pojawiają się coraz częściej gry bitewne i karciane, których fabuła zakorzeniona jest w magii, okultyzmie, mitologii, fantastyce, fikcji. Bohaterowie przedstawieni w postaci figur lub rysunków to: ludzie poddani Złu, okrutni wojownicy, mityczne potwory, szkielety,.

The Sims 3, Rappelz itd.

  Wiele lat później...

  Padły podejrzenia, że grupa wyznawców słów Wiedźmy znowu rośnie w siłę.
  Niektórzy spośród ludu Gaia postanowili odkryć czy słowa Wiedźmy były prawdą...

   

Tagi: Gra gra game gierka mmo rpg mmorpg polska ciekawe
20:20,

Ludzie jeszcze troszeczkę i doczekamy się dodatku do the sims 3.

To dodatek związany ze zwierzętami, to coś takiego jak the sims 2 zwierzaki.

Zwierzęta różnej maści króliczki,zajączki,koty,psy,szynszyle,papugi i wiele innych zwierząt i nowych przygód ze swymi pupilami w grze the sims 3 Unleashed życzą EA Games i Szpiekarski.   Pozdro przez wielkie {P}

19:28, sz.piekarski
Link Komentarze (1) »
sobota, 06 lutego 2010

3k10

I nie wygląda już tak 5 lat temu. Odsetek dziewcząt i chłopców, którzy wymieniali się komciami itp. na różowych stronkach spadł drastycznie. A stało się tak dzięki NK i FB, Twitta – bo tam przeniosła się radosna twórczość tychże osób.

Tym samym pozostało sporo blogerów specjalistycznych. Do blogów specj. można zaliczyć właśnie te o RPG. Nie zgadzam się do końca z podziałem Tomka w H.Ludens, jednak takie rzeczy najlepiej byłoby rozwiązać tet’a tet w dyskusji lub mógłbym napisać kontr-tekst, na który nie mam to czasu.
I żeby się komuś nie poprzewracało w głowie, bo i tacy tu mogą zajrzeć. Specjalistyczny nie znaczy wyjątkowy, fachowy, ekspercki. 90% to przemiał.

Blogi

 • Blogi RPG
 • Gemini
 • Gry fabularne
 • In a Savage World
 • Inspiracje
 • Lisia nora
 • RPGowcy
 • Rzut Krytyczny
 • SIX
 • Zwój ze Skelos
 • warhammer fantasy role play - RPG blog by makk

  16 listopad 2007

  Po zaciętej walce z możliwościami edytowania serwisu Interia w końcu udało mi się dojść do porozumienia z moim blogiem. Zmienił kompletnie się jego wygląd i cel jego powstania z bazy komiksowej na bazę wymiany poglądów na temat gier RPG gdzie będę miał okazję poczytać komentarze o swoich pracach, przedstawiać pomysły i sam nie wiem, co jeszcze.


  Warto odwiedzić:
  warhammer.makk
  heroic fantasy
  galeria.makk
  tawerna.rpg
  copernicus corp
  black industries
  games workshop

  kreskówki.fani

  16 listopad 2007

  Po zaciętej walce z możliwościami edytowania serwisu Interia w końcu udało mi się dojść do porozumienia z moim blogiem. Zmienił kompletnie się jego wygląd i cel jego powstania z bazy komiksowej na bazę wymiany poglądów na temat gier RPG gdzie będę miał okazję poczytać komentarze o swoich pracach, przedstawiać pomysły i sam nie wiem, co jeszcze.

  Krucjata

  czwartek, 21 grudnia 2006
  Life is a game...
  Jak to śpiewał Offspring..

  Jestem graczem - tzn gram sobie na konsoli od czasu do czasu (kiedyś namiętnie) w jrpg.
  A cóż to takiego spytacie?

  Cóż:)
  Gry RPG czyli Role Playing Games (gry z odtwarzaniem ról) są nieco jak interaktywna książka, tu nie tylko czytasz ale przeżywasz całą przygodę.
  Jrpg (skrót od Japaneese RPG, czyli tak, wygraliście 3 bonusowe punkty - japońskie Rpg).

  A więc w grze na ogół wszystko zaczyna się niewinnie - młody (a nawet zbyt młody jak na nasze standardy) chłopak żyje sobie w swej.
  Gry te jednak potrafią niekiedy naprawdę dac mocno do myślenia fabułą po środku..niby gra..ale w co ambitniejszych pozycjach naprawdę doskonale oddano ludzką naturę - słabą, ułomną, skorą do zemsty, uproszczeń, z moralnością kaliego na sztandarze...a jednak zdolną do wspaniałych czynów kiedy zachodzi potrzeba...ale nie to mnie najbardziej porusza w rpg.

  Tym co jest daniem głównym tego wpisu jest rozwój postaci.
  W grze toczy się mnóstwo walk z coraz to silniejszymi adwersarzami, walcząc z nimi zdobywa się doświadczenie a wraz z nim jego nowe poziomy, techniki jak i pieniądze potrzebne do zakupu sprzętu...Twa postac werbuje do swej drużyny nowych członków, od prostego startu zaczyna w.