O czym chcesz poczytać na blogach?

Rozstępy

Moda i uroda - ciekawe porady - Onet.pl Blog

Modne Blogi
Moda a uroda
Modne akcesoria ślubne
Gustowna bielizna
Wydarzenia kulturalne
Odzież i biżuteria
Modne Strony
Torebki skórzane
Odzież robocza
Odzież ciążowa
Torby podróżne
Ecco


22 października 2011
Nieestetyczne rozstępy

Kiedy życie staje się pasją..

Promieniała, nie wymiotowała i czuła się przyzwoicie, ja od początku dzień zaczynałam od objęć z miską, zaatakował mnie trądzik młodzieńczy, który robił z moją twarzą codziennie co chciał, wyglądałam jak chodzące zombi, blada, bez życia z tysiącem wyprysków, zaliczająca pawia nawet w drodze ze sklepu.. Z cerą mam notabene problem do tej pory.

Co więcej.. ona przez całą ciąże przytyła uwaga całe 9 kg.. gdzie ja na tym etapie mam nabite prawie dwa razy tyle.. ona dwa miesiące po porodzie szczęśliwa nosiła już dawno swoje rozmiary i swoje dawne ciuchy.. ja nie mam złudzeń.. rozstępy swoje przeżywa chociaż nie ma nawet 15% tego co ja mam.. nie pisze tego by podkreślić jaka to nie sprawiedliwość.. bo jakby pogodziłam się z tym.. piszę to by uświadomić co następuje.. kiedy tylko dzisiaj weszła zaczęła mnie przepytywać z tego ile zjadłam i co i dlaczego tak mało, i bredziła jak najęta no weź zjedz jeszcze mięsa i tego i tamtego, bo przecież lekarz ci mówił, że waga ci spadła to masz jeść to jedz! To ja już nie wytrzymałam i powiedziałam i tak wyglądam jak wieloryb to o co ci chodzi do cholery! To się obruszyła że nie wie o co mi chodzi, że ona przecież tylko z troski. Za chwilę słyszę ‘a te rozstępy to miałaś czy teraz ci wyszły’.

Herbaciarnia - bloog.pl

Ciało po ciąży

środa, 26 października 2011 15:40
Ciało kobiety po ciąży bardzo drastycznie się zmienia. Piersi zostają wypełnione mlekiem, brzuch szczupleje, a nogi i uda są często nieco grubsze niż przed ciążą. Wszystko to po to, żeby zapewnić rosnącemu dziecku najwięcej składników odżywczych, przez co na nogach możemy zauważyć cellulit, a na piersiach i brzuchu rozstępy.
Wiele kobiet narzeka na swój wygląd po ciąży, gdyż jest on bez porównania często gorszy niż ten sprzed ciąży. Z tego też względu kobiety zaczynają używać różnych kosmetyków, ćwiczeń czy chodzą na różne zabiegi, żeby usunąć cellulit czy zmniejszyć widoczność rozstępów. Często takie ciało spotyka się z brakiem akceptacji i braku chęci na kolejne dziecko. Jak bowiem ubrać się w bikini, kiedy na nogach mamy cellulit, a dookoła pępka rozstępy układające się jak promienie słoneczne? Dla kobiet w ciąży, po urodzeniu dziecka i dla karmiących piersią jest wiele preparatów nieszkodliwych dla dziecka, a jednocześnie usuwających cellulit jak i rozstępy. Z tego.

Poradnik dla nastolatek - Onet.pl Blog

Rozstepami na cyckach m udach i biodrach.. : ( 
Voulor.

Odpowiedź
Droga Voulor

Podam ci kilka metod usuwania rozstępów, ale nie wiem czy pomogą, ponieważ są to blizny nie na naskórku tylko na skórze właściwej, możesz je co najwyżej spłycić, rozjaśnić, ale nigdy nie znikną, chyba że możesz zainwestować troszkę pieniędzy, bo dopiero zabiegi chirurgiczne mogą sobie z nimi poradzić. np. laser.

Kilka rad, leczenie:
Przede wszystkim powinnaś wzmocnić włókna kolagenowe poprzez dostarczanie kolagenu z zewnątrz rozstępy mogą wtedy zniknąć. Działanie kolagenu Inventia stymuluje synteze kolagenu i.