O czym chcesz poczytać na blogach?

Rozporządzenie ministra finansów

Blog Marka Suskiego

Trwa w najlepsze, chociaż w mediach została zastąpiona już innymi, bardziej chwytnymi tematami. Wystarczy zapoznać się ze zdaniem prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej Macieja Hamankiewicza, żeby zrozumieć, że zaproponowane przez rząd rozporządzenie wciąż nie likwiduje kwestii spornych między lekarzami oraz aptekarzami a resortem. Co więcej, podniesiony przez lekarzy alarm, że z racji na niedobory pieniędzy pacjenci będą mieli ograniczony dostęp do wielu terapii, znów.Działaczki Platformy, prezydent Warszawy, wprowadzenia opłat za darmowe obiady dla dzieci w szkołach w czasie ferii i wakacji – podczas gdy jednocześnie wsparła ona z budżetu miasta sumą pół miliarda złotych błędną politykę ministra finansów. Przy okazji była to kolejna "zemsta" na jej poprzedniku, Lechu Kaczyńskim, który wprowadził takie zasady już w pierwszym roku prezydentury w Warszawie. Kolejne uderzenia tego rządu trafiły w dofinansowywanie żłobków i.

klub zwierząt - Onet.pl Blog

info z gazet fakt

Polski minister: Zabijać niepotrzebne psy

,,

To okrucieństwo! Polski minister finansów każe zabijać psy, które - wycofane ze służby - nie znajdą nowych właścicieli. Wydał już specjalne rozporządzenie

wejdcie na strone

http://www.fakt.pl/Polski-minister-Zabijac-niepotrzebne-psy,artykuly,139430,1.html

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zapobiec-zabijaniu-psow-w-korei-poludniowej

życie płynie jak krew z nosa - bloog.pl

Czas wizyt .System się wali ,a rząd jakby tego nie widział trwa zadowolony przy swoim .O co tu chodzi ,czy celem jest zniszczenie systemu ,a przy okazji narodu .Przecież nie rządzą nami głupcy ,chociaż czytając ustawę zdrowotną i rozporządzenie dotyczące standardów w położnictwie zaczynam w to wątpić . Piszę o tym od kilku lat  wszystko się sprawdza ,można poczytać i stwierdzić ...poglądy się temu facetowi nie zmieniły .......tylko nikt mnie i.Z posłami lekarzami ,którzy nie mają możliwości przekazania sygnału ,że system się wali i trzeba go niestety natychmiast gruntownie remontować zanim majątek narodowy rozkradną cwaniacy .Patrząc na najbliższe otoczenie ministra zdrowia chce mi się zapłakać nad naszym losem, puścić chłopców na Saharę to piachu zabraknie - stare ,ale prawdziwe:))) Zniszczono już wszystko majątek trwały i kadrę .To co wyprawia organizacja zwana NFZ -tem z.Niszczy całe gałęzie gospodarki po to tylko aby zachować przywileje grup wyborców ,a więc polityka ponad wszystko ,dobro ogółu jest niczym .....to wszystko napawa mnie wstrętem .Erozja systemu prawnego ,ochrony zdrowia ,finansów prowadzi do braku wiary w państwo i poczucie bezpieczeństwa .Możnaby przeżyc galopujące ceny ,zacisnąc pas i przetrwać gdyby była wiara w to że walczymy jako społeczeństwo o lepszą przyszłość ...ale nie mamy takiego.

atm.blog

           Jeszcze dokładniejszy opis instrumentów finansowych zawiera Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 12 grudnia 2001r. w sprawie szczegółowych zasad uznawania, metod wyceny, zakresu ujawniania i sposobu prezentacji instrumentów finansowych (Dz. U. Nr 149, poz. 1674 ze zm.). W rozporządzeniu są wymienione instrumenty.