O czym chcesz poczytać na blogach?

Rozmiary butów

mlodej-zielarki.blog

Bądź większym stopniu, ale je ma.. co z tego, że jak na dziewczynę to jestem 'duża' ? co z tego, że mam trochę nadwagi (tylko i wyłącznie według mnie - inni temu zaprzeczają, zwłaszcza On ;D ) co z tego, że kiedy chcę przymierzyć jakieś buty to proszę o pary w rozmiarach od 40 do 44 ? (każdy rodzaj butów to inny rozmiar)co to ma za znaczenie.. ? są dziewczyny, które proszą o rozmiar 48, albo nawet i 52... tacy się rodzimy, tacy jesteśmy..

po czwarte - co z tego, że słucham rocka czy metalu ? czy to jest wyznacznikiem określającym moją wartość ?!

pomocdlaagatki.blog

Ważne - stukają - bo mają obcasik,
po czwarte....pasują jak ulał i się Adze spodobają, co jest najważniejsze

Z butami to cała historia.
Aga ma już damski rozmiar stopy ale poza tym, że jest długa, to jest jeszcze dziecięco chudziutka. A dziewczęce rozmiary butów do komunii kończą się na numerze 36.
No i warunek.....but do I Komunii.....musi stukać :))

Trochę chodziłyśmy....szukałyśmy.....bez efektu. Doszło nawet do tego, że śmiałam się, że kupimy jej takie jak panny młode do ślubu :))

I.

Here we are now entertain us.

Więc nie było tak źle ;]. A tak w ogóle to Daga zrobiła mi warkoczyki na całej głowie, potem wrabsa ,który się tyćkę rozwalił ;).
W drodze powrotnej wstapiłam do Wrocka na zakupy :). Kupiłam sobie Spodnie,bluzkę,pasek,kolczyki..Chciałam jeszcze trampki ,ale były rozmiary od 36 do 42 oprócz 37. Zgadnijcie jaki nosze rozmiar butów? 37 :/ . Myślałam ,ze zaraz mnie coś trafi. Mierzyłam jeszcze adidasy ,ale jakoś dziwnie się w nich czułam i w ogóle zła byłam :/. Potem poszłam jeszcze do empka i kupiłam sobie 3 ksiązki: Liceum Avalon Meg Cabot, Niewinny H.Cobena i jeszcze jakąś ksiażkę.

Przygody Potworów

Już uczniem i nigdy już nie będzie przedszkolakiem. Także to ostatnie przedszkolne przedstawienie mojego syna. Chlip. Chlip, chlip.
Parę dni temu minęła szósta rocznica dnia, kiedy to lekarze wyjęli ze mnie takiego małego, gołego stworka, a teraz ten stworek nosi 31 rozmiar butów, waży tyle, że prawie nie mogę go podnieść, biega szybciej ode mnie, a za niecałe 3 miesiące będzie chodził do szkoły. Rzadko się rozklejam pod hasłem "jak ten czas leci", ale teraz mam poczucie, że się kończy jakaś epoka w życiu mojego syna i mam.

wysyłając wciąż swoje s.o.s.


wszystko na raz
wrzesień w powietrzu
a i melancholia
obiad rodzina teraz
gdzie brat ? pusto
myślenie i zmęczenie
dno i szczyt
samotność
niezrozumienie


Jesteśmy dla siebie wrogami choć mamy ten sam rozmiar butów
Czułości do siebie nie znamy, żyjemy z uczuciem ciągłego bólu.
[Lenny Valentino - Jesteśmy dla siebie wrogami]i ... radość tu i teraz ?
szczęście

skomentuj (1)