O czym chcesz poczytać na blogach?

Rozliczenie delegacji

ptaszyca blog

W piątek też urlop...

ptaszyca 2002-02-06 16:53:17
skomentuj (0)


Ja mu piszę...
temu blogowi, żeby łaskawie dodał nową notkę, a on chodzi kulawo! Co jest?
może śpi? Jak i ja... W takim razie - wybaczam.
Dzisiaj śpię i będę spała. I co z tego, że w biurze. cztery razy pisałąm banalne rozliczenie delegacji i za każdym razem źle. Szef był wyjątkowo wyrozumiały. Może dlatego, że jemu bezrobocie nie grozi. Przeflancowuje sie do Niemiec i ma w nosie. Jeśli się tam na nim poznają, to może i on poczuje się zagrożony -ale kto tam wie, ile on z siebie będzie dawał w Niemczech? Może okaże się pracwoitą mróweczką?

ptaszyca

Refleksje nad nienormalnością.

Pomoc w wyjaśnieniu “zbrodni smoleńskiej”. Polecieli tam za pieniądze podatników nie mając do tego prawa. Minister Sikorski stwierdził właśnie że “rozliczymy ich po efektach”. Z przykrością stwierdzam, że Sikorski bredzi gdyż ani Fotyga ani Maciarewicz nie są u niego na etacie w MSZ , a może się mylę i dlatego chce ich rozliczać? Tak czy owak jesteśmy świadkami koszmarnego nonsensu politycznego, który funduje nam rząd. Tak, nie kto inny tylko słaby rząd który nie rządzi. Jedynie minister Graś powiedział rzetelnie że to wszystko ociera się o zdradę. Panie Graś – to się nie ociera, to jest działanie na szkodę Polski, jej wizerunku, przeciw racji stanu.

Zbiornika z olejem opałowym. Filmy z akcji gaśniczej nadesłał Reporter 24 zmysel.
 • "Tej rany czas jeszcze nie wyleczył"
  Nie tylko rodziny ofiar smoleńskich i rządzący, ale też zwykli ludzie pamiętali o tragicznych wydarzeniach sprzed dwóch lat. Przychodzili, przystawali, wspominali ze łzami w oczach.
 • Delegacja rządowa wróciła ze Smoleńska i Katynia
  Z uroczystości w Smoleńsku i Katyniu wróciła do Warszawy delegacja rządowa, w skład której wchodzili także krewni ofiar katastrofy smoleńskiej i przedstawiciele rodzin katyńskich. W Smoleńsku delegacja wskazała lokalizację pomnika ku czci ofiar katastrofy.

 • Jacek Żalek - blog oficjalny - Onet.pl Blog

  Bolesny paradoks, że oni zginęli za wolną Polskę, a my nie potrafimy nawet upomnieć się o ich godność, czyniąc zadość zasadom sprawiedliwości.

  Z przykrością trzeba stwierdzić, że niepodległa Polska nie podołała rozliczeniom „ciemnych kart” z peerelowskiej przeszłości. W brutalny dla wielu ludzi sposób okazało się, że system nie jest zdolny ukarać złamania konstytucji i zwykłych bandyckich zbrodni. Jeśli tak jest, pojawia.Sposobem wysyłamy w świat sygnał o naszej słabości. Gdyby do tego doszło, byłaby to nasza kompromitacja. I to w momencie, gdy rosną nasze aspiracje do tego, by stawać się coraz poważniejszym graczem na europejskiej arenie.

  Rozliczenie autorów stanu wojennego od samego początku było sprawą polityczną. Dawno już minął czas, kiedy powinniśmy to zrobić. Każdy upływający miesiąc powoduje, że zamiast wspólnego budowania silnej Polski, musimy.

  Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
  Jacek Żalek(treść i ilustracje);
   

  Moje całe życie - Onet.pl Blog

  Się zająć. Jakaś praca. I tak pomyślałam by pomóc Ci w papierach w firmie.
  - To nie jest praca dla Ciebie
  - Tato chcę zarobić na mieszkanie...
  - Dopiero co przyjechałaś, a już chcesz się wyprowadzać?
  - Nie chcę od razu, zanim uskładam pieniądze na mieszkanie to trochę czasu minie.
  - No potrzebna jest nam pomoc tam w papierach, rozliczeniach...
  - No to ja mogę się tym zająć, poradzę sobie. Mamie przecież pomagałam
  - No dobrze, jutro przyniosę papiery do domu. Tak na początek i zobaczymy jak Ci pójdzie
  - Okej. Dziękuję- chciałam wyjść lecz tata zawołał mnie jeszcze
  - Natalia?
  - Tak?
  - Przepraszam Cię za to wcześniej
  - Spoko...Gdzie mama?
  -.
  Natalka Smith

  Natalia- główna bohaterka mojego opowiadania. Ma skończone 18 lat. Często mówią na nią Natt lub Natalka. Ma pełną rodzinę. Jej tata(Josh) często wyjeżdżał na delegacje, ale zmieniło się to. Jej mama (Sarah) jest kosmetyczką, ma swój salon itp. Ma również siostrzyczkę(Natasza), która ma 3 latka. I to właśnie Natalka nauczyła Nataszę wszystkiego, teraz zmieniła nastawienie do swojej siostry, jest jak druga mama.
  Najlepiej dogaduje się z chłopakami... Nie będę rozpisywała się, ponieważ reszty.

  Wybiórczy Poznań

  Jest oskarżony. A jeśli zapadnie wyrok? I okaże się, że mamy kandydata z wyrokiem? I to nie kandydata z tylnych rzędów! Może nas czekać prawdziwe polityczne trzęsienie ziemi w Poznaniu.

  Z drugiej strony nie tylko sąd, ale także prokuratura zaczyna działać w tle toczącej się kampanii wyborczej. Prokuratura już bowiem zajmuje się rozliczeniami finansowymi kandydata PiS na prezydenta Jacek Tomczak, z czasów, gdy ubiegał sie o mandat posła. A właśnie zabrała sie za sprawdzanie biznesowej - raczej nieudanej - działalności posła w spólce, którą potem ścigał komornik. Tak więc nie tylko prezydent może niebawem miec poważne problemy z prawem.

  Za to podczas debaty.

  Poznania. Błysnął też kochający życie Andrzej Nowakowski (Wspólna Polska, czyli centrolewica), który Pasło-Wiśniewską określił mianem „kobiety z ikrą”. Ale nie było tylko słodko. Grobelny musiał się tłumaczyć ze spektaklu z wkopaniem pierwszej łopaty pod Termy Maltańskie (- Warto było zrobić ten show, bo spodobało się to delegacji FISU - bronił się). A Tomczak - wytłumaczyć się ze sprzeciwu wobec Marszu Równości (gdy mówił, że tegoroczna manifestacja nie powinna ruszać z pl. Mickiewicza, bo to „święte miejsce” - dostał brawa).

  Widać że kampania prezydencka całkowicie przyćmiła tę, którą prowadzą kandydaci do Rady Miasta. Taki już.

  (NiE)OfiCjaLnA StrOnA PtaSzYneK - bloog.pl

  alez gosiu, dla Ciebie to gwiazdke z nieba i notke przed 16:] nie bede juz komentowac waszych komentarzy(tautoligicznie rzecz biorac..:>), a szczegolnie ich ilosci... no ale coz, bywa i tak. ja sie bede moich obowiazkow trzymac:> rozlicze was na koniec roku przy wsytawianiu ocen z zachowania ]:-> :D

  a oto plan na 42 tydzien tego roku

  Poniedzialek

  polski: omawianie symbolizmu i naturalizmu we fragmencie chlopow
  matematyka: lekcja powtorzeniowa- funkcja i wielomiany
  biologia: sprawdzianiczek

  Wtorek

  religia:.
  Cos innego, bardziej sexiii:D

  Czwartek

  geografia: przyniesc te kartki co dala nam panii praktykantka
  wos: chyba nyc:P
  chemia: myslicie, ze bedzie zwrot kartkowek:>

  no, chyba wystarczy:]

  jeszcze jedna sprawa odnoscie naszego abibalu i jego upamietnienia. dzwonil do mnie pan kameraman i zaprasza delegacje klasy do siebie na pokaz 'jego mozliwosci':P lub moze przyjsc do nas do szkoly z kasetami/plytami i sie zaprezentowac. tylko jak to powiedzial, 'wole jak nie ma nauczycieli, to moge pikantniejsze szczegoly opowiadac..':> prosze wyrazic swoja opinie o czyms takim jak pamiatkowy film, czy w ogole ma byc, a jak tak to czy ktos moze kogos zna, kto.