O czym chcesz poczytać na blogach?

Rozkład jazdy mpk

rozbojnik blog

Znakomicie. Humor mi dopisuje szczęście co ciekawe też... Zaczęły się nowe znajomości, z których jak narazie jestem bardzo zadowolony. Wszystkie swoje stare problemy załatwiłem w 100% :) Nie jestem winien już nic MPK, nie będę miał sprawy w sądzie, pozbyłem się wszystkich żałosnych uczuć jak mnie nękały z jakiś miesiąc temu, jestem po prostu szczęśliwy. No i nie muszę się uczyć, pracować, chodzić do szkoły.
Hmm... Od czego tu zacząć? Mam wiele do napisania. Otóż dzisiaj poraz kolejny, tyle że tym razem gangsta o nowej nazwie z nowymi-starymi członkami - "Nowa gangsta" wracając z imprezy "pożyczyła sobie rozkład jazdy mpk oraz zdemolowała przystanek PKS. No cóż człowiek jest młody i pragnie zrobić coś niepowtarzalnego pod wpływem chwili!!! I nam się to udało!! Brawo Szeryf i Szwagier!!! Drugi temat jaki chciałbym.

Gwiezdne wrota-linki - Onet.pl Blog

Rozkład jazdy

mpk.lodz.pl
sitkol.pl
Imprezy i różności
fotonoc.pl/galeria
juwenalia.lodz.pl

faceci-w-moim-zyciu22 blog

Do autobusu żeby jechać na miasto do brata i mamy bo byli oddać komputer. Po drodze mieliśmy zrobić zakupy i tak było, no ale nie o tym chce pisać.
Gdy doszłam do przystanku i spoglądając na rozkład jazdy mpk stwierdziłam że przejdę się jeden przystanek dalej choć nie byłam pewna czy zdąrze zanim przyjedzie autobus. No i tak sobie idę i się rozglądam to tu to tam... Między jezdnią jest wysepka dla pieszych. A że.

Rzeszów Zezem - Onet.pl Blog

Dzisiejszego postu był dialog między dwom paniami na przystanku MPK. Panie m.in. wkurzały się, ponieważ nie wiedziały o której godzinie przyjedzie autobus.A nie wiedziały, bo nie mogły dojść do rozkładu jazdy autobusów. A nie mogły dojść,bo na przystanku siedziało pełno ludożerki, która zasłaniała rozkład. Nie zwróciłabym na dialog pań uwagi, ale kilka minut wcześniej też próbowałam dostać się.


28 września 2010

Rozkłady jazdy MPK

   Czy jeździcie rzeszowskimi autobusami MPK? Ja czasami tak.Już kilkakrotnie opisywałam "wesołe" przygody pasażera autobusu - najbardziej lubię dialogi, istna kopalnia literackich.