O czym chcesz poczytać na blogach?

Royal mail uk

myscotland

Bedzie moja "zielona" pomoc i 11 bazerow na raz - ubikacja, sniadanie, mycie i kapiel:-)))))))

o matko, jak ja lubie swoja prace! Zwlaszcza od kiedy zabrali mi moja ukochana May.

23:17, ptys73
Link Komentarze (1).

Z dziecmi. Palac i ogrod mozna  zwiedzac za oplata. no ale tylko wtedy, kiedy" Elki" - jak krolowa nazywa polonia, nie ma w Edynburgu.

A potem poszlismy na lody. Na Royal Mail. Do lodzirni z tradycjami. A potem byl ulubiony plac zabaw, Ogrody Princes u podnozy Zamku i wieczorek wrocilismy do domu. Mielismy wrocic tak calkiem na piechote, ale.

Tell it your way

Są do kupienia w Tesco za 15p jeden. Nie wiem, czy mi się wydaje, czy to taniej niż w PL??
Szykujemy się na oglądanie This is England zaraz. Dlatego nie odpiszę na maila, którego właśnie przeczytałam :(
Dziś przeczytałam, że Terry Wogan (czyli angielski Artur Orzech od fonii na Eurowizji, tylko Wogan to większa tradycja i.Zebrało mi się na wspominki, siedzę na youtube i oglądam wszystkie po kolei akty z VAREKAI Cirque du Soleil. Ile to już czasu minęło od kiedy widzieliśmy ten cud świata w Royal Albert Hall... Kiedy będzie coś nowego...? kiedy to zobaczę..? żeby zdążyli póki jesteśmy w Londynie. Cirque, weźcie mnie pod uwagę - ja tu wyczekuję i nie wiem,.

Genialna kupa złomu ze skrzydłami
Genialna kupa złomu ze skrzydłami przeniosła mnie nad Europą z powrotem do UK. Siedziałam na wysokości skrzydła i sobie obserwowałam, jak się wygładza, a potem stroszy. Nie znam innego londyńskiego lotniska poza Stansted, ale uważam że ono jest.

salceson blog

Polski ZUS zazcal puszcac fochy mojej mamie, ze jestem na stypoendium a niby ZUS chce o tym wiedziec. Mama z samego rana wiec via komorka lapala ze mna kontakt a pozniej na zywo z Royal Maila wysyalalem faxem papiery rwonozcesnie gadajac z mama przez komorke. Mum stala kolo pani urzednizcki wiec moglem doslownie na zywo uslyszec jak moje faxy fruwaja przez.Ktorzy belkoca niczym nasze swojksie dresy.
Calkeim juz na serio mysle o wyskoku do Londynu do zanjomych wlasnych i rodzicow.
Z domu dzisiaj zadnych syganlow i maili, kuzynka Asia co robi doktorat w Halle doradza mi droga internetowa: "Nie tylko w anglii mozna jesc niejadalne rzeczy, ja czasami tez
gotuje paskudztwa, teraz.Chorobach tego biednego pedofila wlaczywszy HIVa. Renia Beger jeszce da do wiwatu Krakowi, ktoremu "jest biada" jak sama powiedziala. Samoobrona wygrywa w sondazach. Albo zostaje w UK, albo jak mnie tu nie pzryjma z rodzian to zbieramy menele na Bialorus by od Lukaszenki dostac azyl!

salceson 2004-02-18 02:34:43
skomentuj (2)


Strony kiltowe strikemastera


Tartany, ogólnie rzecz biorąc, dzielą się na 
- klanowe,
- narodowe,
- klanowe popularne ("turystyczne"), jak Wallace, Royal Stewart, Black Stewart, Ancient Hunting MacRae itp.
  - uniwersalne, jak Freedom, Black Watch, Grey Granite na przykład.
O ile Szkoci mają przypisane.I to wcale nie zniewieściałych. W 2008 roku amerykańscy listonosze zaczęli się domagać wprowadzenia Utilikiltów do swoich mundurów. Jak na razie kierownictwo US Mail odmówiło, jednak protesty trwają nadal a sprawa trafiła lub trafi w najbliższym czasie do sądu.

Czasem miewają tendencje do zsuwania się) z tartanową chorągiewką. Q swojej dawnej postaci (czyli całych tartanowych nogawek nakładanych na skarpety, przytrzymywały i ukrywały Sigh Dubh (sztylet ukryty właśnie pod flash'em). Obecnie ze zrozumiałych względów nie trzeba chodzić z nożem za skarpetką.

Instrukcja filmowa,.