O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Royal mail

dziwny jest ten świat... - Onet.pl Blog

48zł, oczywiście gdyby była), bo około 45zł. Niby niewielka różnica, ale zawsze jednak. Zaskoczyło mnie to, ale nie wzbudziło żadnych podejrzeń. Najważniejsza była świadomość, że będę miał książkę. Sprawdziłem jeszcze tylko czas oczekiwania na realizację zamówienia (ok. 7 dni roboczych). I uzbroiłem się w cierpliwość. Następnego dnia otrzymałem mailem potwierdzenie zarówno przyjęcia zamówienia, jak i zaksięgowanie płatności. Parę dni poźniej kolejnego maila o następującej treści (...) Zlozone przez Pania/Pana zamowienie jest w trakcie realizacji. Ze wzgledu jednak na bank holiday w piatek oraz poniedzialek, zamowione ksiazki zostana wyslane po przerwie swiatecznej. Najmocniej przepraszamy.

Przesyłki i udzielimy innych niezbędnych informacji. Prosimy również o zwrócenie uwagi na poprawne wypełnienie adresu odbiorcy (naprawdę często zdarza nam się dostać adres stary, adres bez numeru mieszkania, itp) oraz czy przesyłki nie odebrał sąsiad lub nie czeka ona na was na poczcie a kartki z informacją o tym zjakiegoś powodu nie dostaliście. W takich wypadkach Royal Mail odsyła książkę po 7-miu dniach, co powoduje długie opóźnienia nawet gdy odeślemy ją od razu spowrotem.

Mieszkam tutaj ponad 7 lat i z tego co pamiętam, no może poza okresem bożonarodzeniowym, nie miałem nigdy zadnych problemów z brytyjską.

formaprzetrwalnikowaPrzyznaje, ze obok Najdrozszej Immigracyjnej Informacji Telefonicznej Swiata NZ posiada najbardziej sprawny Dzial wizowy.
Nasze aplikacje wreszcie uzupelnione o brakujace przedluzone paszporty (wyrazy uznania dla polskiego konsulatu), listy z banku i kopie kontraktu wyslane do NZ Immigration Office w poniedzialek popoludniu, trafily na biurko wczoraj rano (courtesy of Royal Mail Next Day Recorded Delivery), a zostaly zatwierdzone dzis popoludniu.

'No to jedziemy' - powiedzial TP jak zadzwonilam do niego z radosna informacja.
Jedziemy, a wlasciwie lecimy.

Wbrew tutaniu i potrzasaniu glowa pewnych niedowiarkow ('You've cut it really fine, I hope it will work...') udalo nam sie zalatwic wszystkie formalnosci w wyznaczonym czasie.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Maxi płyty z okazji Rock Aid Armenia z udziałem BM i RT, Queen na pozycji 7 Queen w głosowaniu Wykonawcy Wszechczasów. W marcowym numerze artykuł o Queen.

2011-02-02 20:02:50, skomentuj (0)


Kungfu Pana 2 z Queen


2011-02-02 20:11:15, skomentuj (0)


Musical WWRY na znaczku

24 lutego Royal Mail w UK wyda serie znaczków poświęconych musicalom gdzie trafi WWRY. Zestaw można zakupić na stronie poczty TUTAJ w różnych wariantach2011-02-02 20:19:31, skomentuj (0)


Reklama komiksu na bazie WWRY

2011-02-12 11:03:07, skomentuj (1)


Ceny reedycji

Ceny reedycji albumów Queen:
1CD cena polska ok. 30zł
1CD ok. 50zł
2CD deluxe ok. 60zł

2011-02-13 17:45:58, skomentuj (0)


Trasa Kerry Ellis i Briana

3 May Liverpool Philharmonic Hall
5 May Gateshead The Sage
6 May Sheffield City Hall 8 May Nottingham Royal Centre
9 May Birmingham Symphony Hall
11 May Edinburgh Festival Theatre
12 May Glasgow Royal Concert Hall
14 May Cardiff St David's Hall
16 May Manchester Bridgewater Hall
18 May Milton Keynes Theatre
19 May Southend Cliffs Pavilion
21 May Bath Forum

Bilety w przedsprzedaży od 16 lutego, a od 18 lutego w.

Sleepingowy Madryt - Władywostok

10 kwietnia 1912 roku, dokładnie w południe na mostku Royal Mail Steamer Titanic padła komenda Full ahead. Powietrze w Southampton wypełniło przeciągłe buczenie syren.

przejrzystość rzeczy - Onet.pl Blog

Się dwa- 18 lutego na Torwarze w Warszawie, 19 lutego w katowickim spodku), a fanów nazbierało się wielu na przestrzeni ponad 30 lat... Skutkiem tego na bilety wydałam fortunę, ale i tak cieszyłam się jak obłąkana. W dodatku udało mi się dostać bilety stojące- no bo przecież siedzieć na koncercie to ja będę w wieku lat 70! Następnie miałam problemy z pocztą- Royal Mail nie zostawiło mi zawiadomienia o przesyłce i musiałam robić dochodzenie gdzie są moje bilety i jak mogę je odzyskać? Na szczęście istnieje w UK pocztowa strona internetowa na której- znając nr. przesyłki- można ją zlokalizować. Tam też dowiedziałam się, że ktoś starał mi się doręczyć mój list z biletami w sobotę przed godziną 6.40 rano, ale nie.Razem spędzić dzień, włóczymy się trochę po mieście, w Tomasie Cooku wymieniamy walutę. Potem szukamy kafejki internetowej, zajmuje nam to trochę czasu i jest naprawdę zabawnie, gdy stojąc pod samą kafejką i niewidząc jej pytamy przechodniów gdzie ona się znajduje- każdy wskazuje inną drogę, a nie samą kafejkę:) W każdym razie udaje nam się wysłać maile żeśmy całe i zdrowe. Ona tak jak ja boi się lokalnego jedzenia, trafiamy do europejsko wyglądającej kawiarenki i kupujemy kanapki z serem za gigantyczną kasę. Zapomniałam dodać kolejnego szoku kulturowego- temperatury. Pocę się jak nigdy w życiu, właściwie wydaje mi się, że błąkam się po ogromnej saunie. Wypijam hektolitry wody i coca coli, bez butli z.

Titanic jako niezatapialny - Onet.pl Blog


07 października 2008
RMS Olympic
RMS Olympic (ang. RMS – Royal Mail Steamer) – był brytyjskim parowym statkiem pasażerskim, jednym z trzech statków typu Olympic, do którego – oprócz jego samego – należał najsłynniejszy parowiec świata Titanic oraz Britannic (przekształcony później w statek szpitalny). W przeciwieństwie do dwóch siostrzanych liniowców "zmarł śmiercią.

Royal mail uk

myscotland

Bedzie moja "zielona" pomoc i 11 bazerow na raz - ubikacja, sniadanie, mycie i kapiel:-)))))))

o matko, jak ja lubie swoja prace! Zwlaszcza od kiedy zabrali mi moja ukochana May.

23:17, ptys73
Link Komentarze (1).

Z dziecmi. Palac i ogrod mozna  zwiedzac za oplata. no ale tylko wtedy, kiedy" Elki" - jak krolowa nazywa polonia, nie ma w Edynburgu.

A potem poszlismy na lody. Na Royal Mail. Do lodzirni z tradycjami. A potem byl ulubiony plac zabaw, Ogrody Princes u podnozy Zamku i wieczorek wrocilismy do domu. Mielismy wrocic tak calkiem na piechote, ale.