O czym chcesz poczytać na blogach?

Royal canin

Psy, koty i inne zgryzoty

O kosztach utrzymania kota . 

15:26, cytryna_82
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 lutego 2008
Przegląd karm dla psów i kotów. Royal Canin cz.3

W poprzednich dwóch wpisach zaprezentowałam całą gamę karm Royala, teraz trochę o samej marce i jakości tych produktów. Niewątpliwym plusem tej karmy dla kota i psa jest jej powszechna dostępność. Dzięki wsparciu marketingowemu i zbudowanemu dużemu zaufaniu do tej marki rzadko zdarza się, żeby większy.

Manidid - bloog.pl

Nie można być sławnym nie mając przeciwników.

niedziela, 18 grudnia 2011 16:52
Royal canin jest bardzo znaną marką produkującą karmę dla zwierząt. Oczywiście firma royal canin zasłynęła z serii karmy dla psów, ale ma też świetne karmy dla kotów. Karma royal canin zyskała uznanie nie tylko zwierzaczków, naszych domowych pupili.
Karma royal canin zyskała przychylność lekarzy, a to chyba najbardziej świadczy o jej jakości. Karma royal canin jest polecana przez lekarzy weterynarii, ze względu na niesamowite właściwości odżywcze. Jest to.

Polski Owczarek Nizinny - Wszystko o rasie

:) Byliśmy u fryzjerki, i nie potwierdziła tego xD A poza tym Rodzice pozwolili mi iść do zoologa, i dali mi kasę, żeby kupić coś dla moich rybek, chomiczka i dla Buzerka :) Rybkom kupiłam karmę i siateczkę do ich  wyławiania, dla chomiczka biszkopty orzechowe... mniam ... :) Dla Buzerka smakołyki i oczywiście jego naj Royal Canin Educ, najlepszy smakołyk na świecie :) Bez niego nic  nie zrobi . Dobra, resztę naopiszę później, bo mi kol. zagląda :)
Papapapa


Komentarzy: 1

psy:):) - Onet.pl Blog

Białka tłuszczu i węglowodanów w przykładowych suchych karmach gotowych dla szczeniąt i pokarmie przygotowanym w domu złożonym  w równych proporcjach  z czystego mięsa drobiowego, ryżu i marchewki. Wartości podano w przeliczeniu na suchą masę karmy.


Profilum ™Junior Royal Canin Starter Royal Canin giant Junior Pedigree® Maxi Junior Pedigree®  Junior

Karma domowa

Białko [%] 40 38 40 35 38 30
Tłuszcze [%] 23