O czym chcesz poczytać na blogach?

Roxy music

Alt Wave

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Tagi: Firebird VII, Hayward, Jazz, koncert, Leszek Możdżer, Manzanera, mp3, Muzyka, Quiet Sun, rock, Roxy Music, Stavi

Odpowiedzi: 3 do “Firebird VII w Sopocie”

    .

NewAngel

15:12, newangel , Codziennik
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 07 marca 2011
Słuchaj skarbie...

Powiedz mi...
http://www.youtube.com/watch?v=I1zh8pdyXps
Verba "Słuchaj skarbie"

  
20:46, newangel , My Music
Link Komentarze (2) »
Łące i delikatnym ciepłym wiatrem który rozwiewa włosy kiedy jedziesz na rozpędzonym rowerze. Z bujaniem się na pomoście, stopami muskającymi powierzchnię wody, malinami prosto z krzaka i poziomkową górką w lesie kolo domku babci. To było tak dawno... prawie tak, jak ta piosenka.
Na dziś...
http://www.youtube.com/watch?v=bpA_5a0miWk
Roxy Music "Avalon"

 
22:02, newangel , My Music
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 03 marca 2011

Alternatywny przewodnik po Pradze

Of the 10 top clubs in the world”, zaprasza na zabawę na 2 piętrach klubu z międzynarodowym menu i rezydentami klubu, cena: 850 koron, INFO: http://www.radostfx.cz/club/index.htm

 

Roxy – Horror picture show w jednym z najstarszych praskich klubów, co to oznacza? Będzie tak dobrze, że aż strasznie. Rezydenci Roxy ze słynnym DJ Trávą na czele. Idea platońska nocy klubowej, ceny: 590 CZK/790 CZK/1000 CZK na miejscu, INFO: http://new.roxy.cz/beta/?scene=home#event_detail?idi=0&ide=276&page=2&month=12&year=2010&d=3&date=10.12.2010%200:00:00

 

Duplex

NOWE! Chapeau Rouge – jeden z najbardziej popularnych praskich klubów zaprasza na Sylwestrową noc, styl – muzyczna mieszanka wybuchowa; dla tych, którzy lubią ścisk, lubią jak się dzieje, czerpią energię z falującego tłumu, INFO: http://www.chapeaurouge.cz/program/vse/12-2010/2124-silvestr-2010/

 

NOWE! Retro Music Hall – dyskoteka będzie otwarta również w Wigilię, ale Was z pewnością interesują propozycje na Sylwestra: Retro zachęca do przyjścia drinkiem powitalnym za darmo i szaloną nocą z rezydentami klubu, UWAGA – TANIO, cena: 150 CZK, INFO: http://www.retropraha.cz/?lang=cz&page=program-akce&id=138

 

NOWE! Prdel

Did it leave you speechless? - Onet.pl Blog

Teraz w niebezpieczeństwie... Winx spotykają rodziców Bloom i zakładają sklep "Love & Pet", w którym rozdają magiczne zwierzątka, by przyzwyczaić ludzi do magii, w którą nie wierzą. Wyczuwają jednak magiczną energię i nie wiedzą, skąd pochodzi. Odnajdują jednak dziewczynę, która wzięła bardzo dużo zwierzątek bez ich wiedzy. Okazuje się nią różowowłosa Roxy pracująca w Frutti Music Bar, gdzie Winx zagościły. Dziewczyna, aby uspokoić swojego psa, niechcący użyła magii. Winx dowiedziały się już, kto jest ostatnią ziemską czarodziejką. Roxy jednak nie chce im wierzyć. Jak Czarodzieje Czarnego Kręgu atakują różowowłosą dziewczynę, Roxy wierzy w magię i tym sposobem Winx otrzymały Believix. Jak dalej potoczą się losy Winx i Roxy?.

Nie ma dobra i zła...jest tylko potęga ! - bloog.pl

4 kwietnia-data Balu -zbliżał się nieubłagalnie,a ja nie miałam z kim iść na niego.

Roxy i Doxy [Doroty ] były bardzo podekscytowane ,że za niedługo wcisną się w nalejpsze suknie i będą wirować w tańcu razem ze swoją drugą połówką.

Mnie to nie interesowało,ale...zaczęłam się smucić,bo Roxy nawet do mie zagadała...

 

Iga ,która przestała widywać się z Draco codziennie koło godziny 19.00 gdzieś znikała.Zawsze ładnie ubrana i umalowana,a w ciągu dnia gadała cały czas z Igorem...

Nie żeby mnie to wzruszało,ale...szkoda mi Draco,nic więcej...

 

Ostatni wpis w księdze:

  • data: 25.05.2008 22:02:37
  • autor: Ibrahim
  • treść: [URL=http://www.quer...

Konkursy i nagrody

  • czytaj przyznane nagrody...
  • dodaj nagrodę dla blooga...Free Music


[Glitterfy.com - *Glitter Photos*]

Omena Riddle:Niska,blond włosa 17 letnia dziewczyna...tak to ja... zamknięta w sobie... Córka największego czarnoksiężnika w historii magii-Sami-Wiecie-Kogo i czarownicy z Wielkiego Rodu Blacków Narcyzy Malfoy-Black.


[Glitterfy.com - *Glitter Photos*]

Draco Malfoy:Ma 17 lat.Mój brat-zastępczym ojcem.

Miley Cyrus - bloog.pl

Nowy wpis na MC.com:

Jestem bardzo zadowolona z Brandi! Jej zespół Frank and Derol mają teraz dużo fajnych koncertów do zagrania! Jestem z niej taka dumna! Jeżeli chcecie możecie ich zobaczyć!

Pt 28/5 San Diego, CA w Epicentrum i 30/5 Anaheim, CA w Chain Reaction wraz z Windsor Drive i 13/6 Hollywood, CA w The Roxy z Drakem Bellem
X MPóki nie zablokowali.
Oto jeszcze raz lista piosenek:

1. Liberty Walk
2. Who Owns My Heart
3. Can't Be Tamed
4. Every Rose Has Its Thorn
5. Two More Lonely People
6. Forgiveness and Love
7. Permanent December
8. Stay
9. Scars
10. Take Me Along
11. Robot
12. My Heart Beats For Love

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5973973,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

“Much Music Awards 2010″

niedziela,

Blog izka1995c

Poza Polską koncertuje i występuje również z przedstawieniami teatralnymi poza granicami kraju, m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Włoszech, Szwecji i Australii.

Obecnie Katarzynę Skrzynecką oglądać możemy często na scenie warszawskiego Teatru Komedia, w kilku znakomitych przedstawieniach, m.in. w roli głównej w musicalu CHICAGO.

Komentarzy: 0 2006-12-30 Zespół Virgin powstał w 2000 roku. Wokalistka.Powstały zespół swoimi tanecznymi popisami otwierał czwartkowe wieczory w ekskluzywnym Viper Room. Punktem zwrotnym w karierze The Pussycat Dolls był moment kiedy Gwen Stefani zaprosiła dziewczyny do wspólnego występu zarówno choreograficznego jak i wokalnego. Show okazał się wielkim sukcesem i w 2002 roku grupa przeniosła się do prestiżowego klubu The Roxy. Potem ich kariera potoczyła się błyskawicznie.

Rok 2005 przyniósł im debiutancki singiel Don't Cha z gościnnym udziałem rapera Busta Rhymesa. Ponadto na pierwszym albumie The Pussycat Dolls usłyszymy takie osoby jak Will.i.am z zespołu Black Eyed Peas oraz Timbalanda. W niedalekiej przyszłości dziewczyny z The Pussycat Dolls zamierzają.