O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Roxette

Blog arie27rox
 Singiel promujacy RoxBox
''One wish''
 Wiosną 1986 roku Per Gessle i Marie Fredriksson postanowili nagrać taneczny singiel pop zatytułowany "Neverending Love". Swój duet nazwali Roxette i tak rozpoczęła się niezwykła kariera szwedzkiego zespołu, która trwa już ponad 20 lat!
Od czasów międzynarodowego debiutu grupy w 1989 roku, zespół Roxette sprzedał 45 milionów płyt i 25 milionów singli.
Podczas swych rozległych tras koncertowych grupa odwiedziła każdy zakątek świata, występując przed ponad 2 milionami fanów.
Single duetu zagościły na szczytach wszystkich list przebojów na świecie, w tym również Billboard Hot 100, gdzie zespół czterokrotnie dotarł do pierwszego miejsca piosenkami "The Look", "Listen To Your Hart", "It Must Have Been Love" i "Joyride". Dwa utwory Roxette znalazły się na drugim miejscu tej listy: "Dangerous" oraz "Fading Like A Flower (Every Time You.

Enjoy yourself - Onet.pl Blog

Kocham konwalie
Tata Mikołajka
Bez znaczenia jest ten dzień
Hipermarket
Dusza Moja
Skibą w łeb
Mąż obrażonej żony
Inny początek
Kawa z chili
Dziobakowe opowieści
Babiszon na zakręcie
Eliza
Ktoś dostrzegł
Krótka historia o zabijaniu
Moja klasyka muzyczna
November Rain - Guns 'n' Roses
Don't Cry - Guns 'n' Roses
Sweet Child O'Mine - Guns 'n' Roses
Nothing Else Matters - Metallica
Send Me An Angel - Scorpions
Still Loving You - Scorpions
You And I - Scorpions
Hotblooded - Roxette
Dangerous - Roxette
Crash! Boom! Bang! - Roxette
Vunerable -.

Chętna uczynić z młodości zmierzch swojego życia... - Onet.pl Blog

Nadgarstkach i jego zapach. Po policzkach spłynęło parę niechcianych łez. Nie chciałam otwierać oczu. Nie chciałam na niego patrzeć. Nie chciałam czuć jego zapachu. Nie chciałam już żyć, ale po raz kolejny ktoś wygrał ze śmiercią. Tylko tym razem ja kibicowałam jej. Nie można na nią liczyć. Jest słabsza od ludzi. Nie wygra z wampirami. 
  Moje serce trzepotało jak skrzydła ptaka, a mój oddech był nierówny. Cały czas ktoś ściskał mnie za dłonie. Nie byłam jeszcze tak silna, by wyrwać się wrogowi. Tak, on był moim wrogiem. Nienawidzę go całym moim sercem!
  Oddechy ucichły w pokoju. Uścisk na nadgarstkach się rozluźnił. W pomieszczeniu panowała grobowa cisza. Ze strachem stwierdziłam, że moje serce także zaprzestało swojej pracy, za to w gardle poczułam ogień, tak bolesny, że wolałabym, żeby setki drzew na mnie spadły.
Otworzyłam oczy...

----

Wiem, notka króciutka, ale nie wiedziałam jak opisać przemianę. 

Z dedykacją dla Nany, Martynki i KissOfDeath ;*


Roxette
8 Dziękuje ;*

sparklingdiamond.blog

All Odds”

2 Rainbow Bright Soundtrack “Brand New Day”

3 Elton John “Can You Feel The Love Tonight”

4 LeAnn Rimes “Can’t Fight The Moonlight”

5 Belinda Carlise “Circle In The Sand”

6 Tina Turner & Eros Ramazotti “Cosa Della Vita”

7 Bajm „Dziesięć Przykazań”

8 Kiki Dee & Elton John „Don’t Go Breaking My Heart”

9 Bryan Adams “Everything I Do (I Do It For You)”

10 Maggie Reily “Everytime We Touch”

11 Roxette “Fading Like A Flower (Every Time You Leave)”

12 Cindy Lauper “Good R’ Enought”

13 Sister Act “Hail Holy Queen”

14 Michael Jackson “Heal The World”

15 Bryan Adams “Heaven”

16 Belinda Carlise “Heaven Is A Place On Earth”

17 Genesis “Home By The Sea”

18 LeAnn Rimes “How Do I live”

19 Eric Carmen “Hungry Eyes”

20 Cher “If I Could Turn Back Time”

21 Phil Collins “In The Air Tonight”

Dragon's kiss...

Także nie mam na co narzekać. Natomiast Ibisz radośnie mu przyklaskujący wywołał u mnie już torsje. Nie, żebym miał go za kogoś więcej niż prezentera który wygląda na mniej niż ma, ale liczyłem że pokaże trochę więcej klasy. Moja rada do szefów Polsatu:
zatrudnijcie prezenterów, a nie celebrytów z ładnymi buźkami, bo to co wczoraj widziałem to była wieś i trzoda. Tyle tylko, że ubrana w garnitury zapewne droższe od mojego samochodu. 

A pardon, zapomniałem że większość naszego kraju to jednak też wieś, trzoda i banda chamów, którym inteligencja w telewizorni wadzi, bo nie rozumieją w czym rzecz, a przecież liczy się oglądalność i zysk. Naiwny ty, nieekonomiczny ty.

A wszystkim niedobitkom co mojego bloga czytają [wielu Was nie ma chyba ;)] życzę szczęśliwego 2011. 

[a w tle gra płytka "Tourism" Roxette właśnie]

Do następnego. Pewnie znowu za rok albo i więcej.

alagner 2011-01-01 15:20:11
skomentuj (1)

Trzeci krok - Myśli zebrane w kupie wydane.

Skandali biletowych (co zresztą było chyba jedną z najfajniejszych reklam tego koncertu). W każdym razie po tym mini-powrocie wszyscy spodziewali się c z e g o ś. Jedni czegoś wielkiego, inni czegoś co się nazywa „koniec”, a jeszcze inni tego, czy będzie można wyśmiać, rzucić jajkiem lub skrytykować. Krytyka to gra, powtarzam sobie pod nosem, ale czasami niektórzy z regułami tej gry nie potrafią sobie poradzić (zarówno ja jako czytelniki, jak i oni jako dziennikarze), inni ani myślą w ogóle z jakichkolwiek zasad korzystać albo uważają, że wszystko wolno, nawet być chamskim. No bo w końcu jak? Dobre to Roxette czy niedobre?

Niedobre. Tako rzecze dziennikarska brać. A dlaczego to niby niedobre? No bo Marie się nie rusza po scenie. No bo nie śpiewa tak, jak 20 lat temu. No bo utwory zostały przearanżowane i się panom redaktorom nie podoba. No bo „The look” nie ma na wstępie gitarowego riffu, a w „Joyride” nie ma gwizdania. No bo Gessle to w ogóle cały czas skacze i to bardziej jego koncert niż duetu. No bo w ogóle to jest żenujące, by baba, która miała 5% szans na przeżycie, nie widzi na prawe oko i nie.

Kocham cie. To marna wymówka ale i szczera prawda...=*** - bloog.pl

Polski, mat-przyr i ang. Wiec trzymajcie za mnie kciuki abym dostała powiedzmy... hmmm.... 80 pkt! <chodzi mi o pl i mat bo ang sie nie liczy ;D> Jak znajde troche czasu to napiszee;**

a i oczywiscie DEDYK!

1) MYCHA!!!

  Moja droga! Ehmm... dobra niewazne!:P Dziekuje za to ze ze mną jestes! Masz swietnego bloga, wiec tak na marginesie to kiedy nn??:P Uwielbiam sie!:P Dzieki za wszystkie ciepłe komentarze! i dalej czekam na ta notke:P

2) Roxette!!!

  Ahh... nic dodac nic ując! Odkąd zalukałam twoje blogi nie moge sie doczekac ciągu dalszego. Ale to tak na marginesie ;P Dzieki za to ze jestes, ze mnie komentujesz i wspierasz! Ogólnie to twoje komenty normalnie budzą do zycia! ;)

3) IZZ*

 BUU! A KIEDY NN!

A tak nawiązujac do dedyka. Jestes juz ze mną.. boze nawet nie wiem ile... ;P Ale za kazdy komentarz, za kazde dobre słowo dziekuje z całego serca!;P Jestes.

Roxette it must have been love

silence's Gate of Life...


żeby każdy kochał..
tak mocno jak ja kocham ... :-*


* Roxette - It must have been love .. *


2004-06-01 skomentuj


6 czerwiec...

Looking for something?

Piosenki (: Oryginalny tytuł w tytule notki (: Napewno znany każdemu , ale dla przypomnienia napisze że zespół to Roxette...


Ballada szepcze na mojej poduszce
Zima odchodzi z gruntu
Budzę się. Strona główna It must have been love... but it's over now...
O maj god - jak dawno tu nic nie pisałam (: aż dziwnie no ale gdzieś trzeba.