O czym chcesz poczytać na blogach?

Roxanne

~ To live, and not to breathe... ~ // sweet-children.mylog.pl

Do torby i wybiegła z Archiwum
-Ej, Mike, Telegraph Avenue 21 to po drugiej stronie nie? Ten mały domek
jednorodzinny?
-Taak, a co?
-Magda wytłumacz im, ja musze iść!- podbiegła do drzwi i zadzwoniła
W drzwiach stanęła dziewczyna, dosłownie idealna kopia Sellmy, nawet
ubranie miały podobne
-Joycey...?-zapytała niepewnie Sellma
-Tak.... A ty kto?- zapytała niepewnie jej siostra bliźniaczka

***Sellma***
komentarze [3]

Rox kom bek ... >> środa, 22 lutego 2006 18:56:25
- Chodźcie, ciekawe co ta morda nam powie. – powiedziała Rox. Większości nie było do śmiechu, ale Roxanne i Tre nabijali się (jak zwykle) z pani stringer( bo tak ją nazywali) i z dyrektora. Weszli do gabinetu.
- Proszę, proszę … Panie Wright Twój ojciec nie będzie zadowolony z Twojego zachowania. Panna Ramone, ma zły wpływ na Ciebie. – dyrektor wkurzał paczkę coraz bardziej.
- Kurwa, moja guma ! – Roxanne krzyknęła, bo wypadła jej guma z buzi(zdarza się xD)
- Właśnie o tym mówię. Wulgarna i jedna z najtrudniejszych dziewczyn w szkole. Jaka piękna taka zła. A co do panny Norton-Smith … droga pani, przyjechałaś z Polski i myślisz, że tu będzie Ci łatwo ? – Mówił dyrektor. Magda olewała.

agacia-wish

Teraz jestem zła na siebie, powiedizłam pas ale ciegle patzrę jak rozgrywa się sytuacja a moze mamy juz następne rozdanie, czy chce wygrac?? tak, ale czy wygrana na prwde jest mi niezbędna i bede się nie długo cieszyć?? chyba nie... więc po co tyle zachodu, co sprawia ze wygrana jest dla mnie tak atrakcyjna?? nie wiem... jesem troche wkurzona, na siebie i na tą wygrana tez mnie denrwuje, nie wiem czy nie popełniam błedu...
z zycia trochę...
w sobotę już stuniówka... co to bedze?? chem tyle uczuc że nawet nei sposób ich wypisać...
heh... wczoraj w kółko to śpiewałam Ewan McGregor, Jose Feliciano and Jacek Koman - El tango de Roxanne


(Tango dancer sing:)
Will drive you!
Will drive you!
Will drive you!
MAD!

ROXANNE
You don't have to put on that red light
Walk the streets for money
You don't care if it's wrong or if it is right
ROXANNE
You don't have to wear that dress tonight
ROXANNE
You don't have to sell your body to the night

(Christian sings:)
His eyes upon your face
His hand upon your hand
His lips caress your skin
IT'S MORE THAN I CAN STAND!

(Tango dancer sings Roxanne in the background
while.

skunksik.blog

Inny. Myślałam o kimś (innym niż wyżej wymieniona osoba), że on jest moim dobrym kumplem, erudyta znawca życia (ale i tak nigdy nie osiągnął by takiego pułapu jak ja jeśli chodzi o życie.), znawca ludzkiej psychiki, oczytany mądry . A jednak. Nie nie znam już tego człowieka.Nie nie potrafię patrzeć na to co on robi. Nie nie nie.Najlepiej jednak będzie, kiedy skończę z tym wszystkim i zamknę się w czterech pustych biały ścianach. Tak oto mój nowy plan na przyszłość. Przynajmniej nie będzie mi żal i nie będzie znowu takich sytuacji.

skomentuj (0)

El Tango De Roxanne 2007-04-09 00:05:08

no tak. miękka cipa jestem jak to kiedyś ktoś określił. Jak można rozryczeć na moulin rouge ? Widocznie można teraz to wiem. Eh. Odważna silna nowoczesna (ale nie do końca) stanowcza niepodległa. Czy te wszystkie epitety są prawdziwe w stosunku do mnie ? Nie wiem jak to będzie dalej. Chyba da się to wszystko przezwyciężyć. Mam tylko 2 rzeczy do powiedzenia :
1. kwiecień to jak zawsze najbardziej spierdolony miesiąc na świecie.
2.

El Tango De Roxanne :
Will drive you!
Will drive you!
Will drive you!

Mad!
Roxanne
You don't have to.

Nothing Lasts Forever. - Onet.pl Blog

Rozległo się pobrzękiwanie kluczy. Odwróciła się. Stała przed nią tęga pielęgniarka z zatkniętym za pas pękiem kluczy.

- Dzień dobry - mruknęła. Nie wyglądała na zadowoloną. - Dawno nikt u niego nie był. Wie pani... czasami to myślę, że wszystko z nim w porządku, ale on jest taki... dziwny. Zupełnie jakby, no nie wiem, życie było mu obojętne. Jakby nie chciał żyć. Chyba nie chce stamtąd wrócić.

- Co ma pani na myśli? - zapytała Zabini.

- Ze swojej głowy. Nie chce uwolnić samego siebie. To pułapka. Więzienie. Gorsze niż zamknięcie tutaj. - Przekręciła klucz w zamku i wpuściła zdumioną Roxanne do środka. Kobieta stanęła w progu niewielkiego pokoju o beżowych ścianach. Po prawej stronie pomieszczenia stało metalowe łóżko, a naprzeciwko okna biurko i drewniane krzesło. Była też niewielka szafka, umywalka i fotel, na którym w tej chwili ktoś siedział. Ciemnowłosy mężczyzna uniósł wzrok znad książki i spojrzał na swojego gościa. Jego twarz nie wyrażała żadnych emocji, ani zdumienia, ani szczęścia.

- Will - powiedziała cicho Roxanne, a głos jej zadrżał. Blackwood odłożył na bok powieść i podszedł do niej.

- Jak co roku? - zapytał. - Odwiedzasz mnie w dzień, kiedy tu trafiłem?.

ruda96 | e-blogi.pl

Spojrzeniem las umiejscowiony naprzeciwko domu. -Czuć tu magię. – pomyślała i zajrzała do ogrodu. Nie mogła się nie uśmiechnąć, ale zdradziecki łzy wzruszenia znów napłynęły jej do oczu. Jack podrzucał Nate do góry sprawiając przy tym, że mały piszczał i chichotał jak szalony a jego złote kędziory rozsypywały się jak u aniołka. Anna siedziała na kocu obok  i rozmawiała z babcią żywo gestykulując – przypominała  szczęśliwą Królewnę Śnieżkę. –Wyglądają tak pięknie. Jak z bajki.- pomyślał i otarła łzy spływające coraz szybciej po policzku. –Ciocia, ciocia, ciocia Roxanne ! – usłyszała i zobaczyła nieporadnie biegnącego w jej stronę bratanka. Rozłożyła ramiona. –Mój Nathaniel Wielki ! – krzyknęła, złapała małego i zakręciła nim wokół własnej osi. Mały zapiszczał i zaczął chichotać tak słodko, że sama zaczęła się śmiać. Postawiła go na ziemi i ucałowała w karczek. –Mmm..- zamruczała. – Czyżbym czuła czekoladę ? Czekaj…Taak, zdecydowanie czekoladę i to mleczną. – powiedziała. Mały objął ciotkę za szyję.  – A ty pachnies truskawkami. Tez jadłaś cekoladę ? – zapytał śmiertelnie poważnie. Roxanne, walcząca.

ressea.blog

Jak aksamit
Niesmak można zabić afrodyzjakami

Rzadko słodkie, często gorzkie
To życie pędzi na falochron
By rozbić się jak fale morskie
Nieznane są wyroki boskie
Od świtu aż do zmierzchu tor przeszkód

Wszytskich zycze spelnienia Marzen i duzo radosci z kazdego dnia...
Ascetoholix feat. Sylwia "Tak wyszło"..

skomentuj (2)

"Roxanne" Sting 2007-05-23 09:08:55

Roxanne, you don't have to put on the red light
Those days are over
You don't have to sell your body to the night
Roxanne, you don't have to wear that dress tonight
Walk the streets for money
You don't care if it's wrong or if it's right

Roxanne, you don't have to put on the red light
Roxanne, you don't have to put on the red light
Put on the red light, put on the red light
Put on the red light, put on the red light
Put on the red light, oh

I loved you since I knew ya
I wouldn't talk down to ya
I have to tell you just how I feel
I won't share you with another boy
I know my mind is made up
So put away your make up
Told you once I won't tell you again it's a bad way

"... o ludziach, którzy potrafią pięknie umierać i pięknie żyć." - Aleksander Kamiński - Onet.pl Blog

De Roxanne". Wtedy do głowy przyszedł mi pewien szalony pomysł, ale nie mówiłam o nim "głośno". Minęło kilka tygodni, a mój (wtedy wydawało mi się, że naprawdę głupi) pomysł powrócił i to z wielkim hukiem. Odwiedziłam stronę z wszelakiego rodzaju zdjęciami - deviantArt.com i przesunęłam kursor myszki na kategorie "ludzie". Wtedy właśnie moim oczom ukazała się kobieta, a razem z nią piosenka... Imię "Roxanne" przyprawiało mnie o dreszcze, a fotografie, które wtedy znalazłam (obecnie znajdują się one na podstronie o bohaterach) idealnie odzwierciedlały wygląd mojej wymyślonej bohaterki. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z Roxanne i Ethan'em.

       Gdy już wszystko obmyśliłam, całą fabułę, tytuł bloga; moja siostra zapytała mnie o adres... I tutaj pojawił się wielki problem. Myślenie nad nim zajęło mi wiele czasu, ponieważ chciałam żeby jak najmocniej wiązał się z opowiadaniem. Wtedy do głowy przyszedł mi pewien plan. Pomyślałam, że cała historia głównych bohaterów będzie zaczynała się od ich poznania, którym były urodziny Roxanne, do następnego jej święta, czyli równy rok. Dlaczego drugi wyraz to "marzeń"? Chodziło mi o pokazanie tego, jakie życie wymarzyła sobie Roxanne.