O czym chcesz poczytać na blogach?

Rover 25

RazTuRazTam

Dróg. Wyobraźcie sobie jednak, że drogi na Falklandach prawie nie istnieją. Fakt, Port Stanley jest wyasfaltowane, ale te drogi są pełne dziur. A droga do lotniska to niezła wprawka dla miłośników OFF-roadowej jazdy. Zupełnie nie przesadzam. To zresztą tłumaczy, dlaczego na wyspie najpopularniejszym samochodem jest Land Rover Defender. Oprócz niego cała gama innych Off-Roadow, i to nie popularnych w europie SUVow, ale prawdziwych terenówek. Takie same są taksówki.

Bardzo trzeba uważać na zakupach. Płaci się niby funtami, ale wydają resztę w funtach falklandzkich bezużytecznych poza falklandami. Niby.
272829
30

Księga gości
 
O mnie
razTuRazTam
Słówko.

spojrzenie przedostatnie

Nie do przecenienia.

                             --------------------------------

          P.S.  Karski. Szczypińska. Kuchciński. Putra.

                 Jak się nie urżnę, nie doczekam jutra.

                      

14:37, babawiera
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 sierpnia 2007
Fanfary i.

Maluch  głośnym  więc  rykiem   zapodał :

                                             -  W dupie mam  karuzelę!

                                             -  Bo ja  chcę  Land Roverem!

                                        I   zabawkę do ręki  mu rząd  dał.

                                        ----------------------------------------------

Kant Story - Onet.pl Blog

Chcąc kontynuować dobrą passę Polskiego Fiata 125p (po 41 rajdzie Monte Carlo oraz wyścigu "Press on regardless"), w czerwcu 1973 roku podjęto próbę bicia rekordu szybkości samochodów turystycznych na 25 tys. km wystawiając do niej seryjnie produkowany samochód Polski Fiat 125p z silnikiem 1500 cm3. Otrzymane wyniki tej próby przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Polski Fiat prowadzony przez czołowych polskich rajdowców bez przerwy przez ponad 2 tygodnie (jedynie na przerwy techniczne) na odcinku autostrady pod Wrocławiem ustanowił 3.

AutaRóżowy Pick-Up z pewnością nie jest pojazdem "cichym", wewnątrz zainstalowano mase głośników, sądze że wykonanie wnętrza auta jest dość ładne, spierał bym się może co do koloru wnętrza. Kolejny przykład wielu godzin pracy.Najładniej zrobiony Fiat 125 jakiego widziałem. Moim zdaniem świetna linia, bardzo ładnie spasowane przednie listwy, duży i moim zdaniem pasujący spojler, świetny wygląd z przodu samochodu.

Kolejny bardzo ciekawy Fiat 125. Wygląda jak zwykły fabryczny 125p. ale... ten lakier i felgi

 

Silnik Rover 1.4 MPi  16V
Moc

opowiadanie o 30 Seconds To Mars i nie tylko:) - Onet.pl Blog

Wyparowała z pokoju i właśnie sobie przypomniała, że mają z bratem gości. Odetchnęła z ulgą, gdy zrozumiała, że jeszcze wszyscy śpią. Szybko się wyszykowała, zjadła w przelocie śniadanie i pobiegła do garażu, żeby wypchnąć z niego swoje cudeńko i wtedy natknęła się na jedyny jak dotąd ślad „gości” obok jej Land Rovera stał nowiutki czarny ML – mają gust-pomyślała i zajęła się swoim cudeńkiem.

 

-Jak znów?? Zapytał go Zack

-No normalnie, dwa tygodnie temu też dojechała jako pierwsza, ale dzisiaj to pobiła swój rekord. Ona jest niesamowita. –wypowiadając te słowa już biegł do niej aby ją uściskać.

Mia
skomentuj

25 sierpnia 2011
Początek

jest czas by pozwolić odejść wspomnieniom.. i czas by je zatrzymać.

Walka z samą sobą. na to też jestem przygotowana. totalnie nowe otoczenie. nowa szansa. nowa przygoda. na gadu będę się pojawiać pod warunkiem, że moja host family da mi wychodne ;)

anglio, szykuj się.
nadchodzę.
nadchodzimy. :)
o.


siedemdziesiąta pierwsza >> niedziela, 25 czerwca 2006 20:57:37

jakżeś niestały -
w niekochaniu.
jakże niemiłość twoja -
krucha.
ileż powitań -
w pożegnaniu.
jak dobrze słyszysz, gdy nie słuchasz.
'zaśnijże, zaśnij, pora późna' -
nagli serdeczny diabeł stróż...
tym się od innych on odróżnia,
że.

> piątek, 16 czerwca 2006 19:58:18

impreza ze środy na czwartek:
no było ciekawie, to fakt. deutsche, deutsche uber alles, kasza manna gotowana trochę po trzeciej w nocy, malowanie wzorków na białych koszulkach, bounce, koks koks i wracanie do domu pierwszym porannym autobusem.

czwartek:
tennis. rover. pan j. siostra i szwagier. msza i procesja. 4letnie dziecko. i wymęczenie, którego skutki odczuwam do teraz.

piątek:
pożegnanie*, zrywanie truskawek, szypułkowanie truskawek, jedzenie truskawek, smażenie truskawek. truskawkowstręt. i kurz w pokoju brata. o.


*sis pojechała. daleko. za daleko. bo do.