O czym chcesz poczytać na blogach?

Rossmann

Unikalny zapis najważniejszych spraw.

Jeszcze te zdjęcia z długim naświetlaniem, uwielbiam ten efekt A nałożone zdjęcia wyglądają fajnie.
Nie znam się w ogóle na tym, ale fotki mi się podobają Szczególnie te o nienaturalnej kolorystyce.
Ale żeby nie było tak różowo to powiem co mi się nie podoba – na drugim zdjęciu bus zasłonił garbusa.

Odpowiedz
 • PZF said, on 24 Czerwiec 2011 at 17:35

  Dzięki bardzo Cieszę się, że zdjęcia Ci się podobają
  A co do garbusa… Spójrz na to pozytywnie – ważne, że w ogóle pojawił się na zdjęciu i całkiem spora jego część jest widoczna

  Odpowiedz
 • Tom said, on 5 Grudzień 2011 at 22:24

  Fajne zdjęcia. Też mam taki aparat, pamiątka rodzinna Ten film to jeszcze jest dostępny w rossmannie ?

  Odpowiedz
 • Votum separatum - Onet.pl Blog

  Że mnie - z krwi i kości, żywego człowieka, Jacka Cybusza - "wirtualny" (tzn. sztuczny, nieprawdziwy?) mBank zamierza przemienić w jakiegoś cyborga, toteż słusznie uznałem, że dla dzikich pragnień i radosnej twórczości owego cudacznego tworu, jakim okazał się mBank, najlepszym miejscem będzie wysypisko śmieci.

  I oto po upływie roku i miesiąca, dzień po otrzymaniu zachęty bym nie dał się doić, odebrałem kopertę z naklejoną blachą, a w niej (tzn. tej kopercie) - kolejne "arcydzieło" spłodzone w mBanku, też 13 (tfu, tfu, tfu) października br. - "wyciąg nr 13" (tfu, tfu, tfu) "z rachunku karty kredytowej Visa Classic Rossmann", z którego to wyciągu niezbicie wynika, że "za używanie karty", której nie używam, nie używałem i nie będę, mam wpłacić 30 zł na rachunek o numerze, którego wyciąg nie podaje.

  Bynajmniej nie dlatego, by mnie nie wydoić.

  Po prostu taka jest kohnstrukcja mechanicznej dojarki o nazwie mBank.

  PS. A w "Rossmannie" nadal kupuję bez zniżki.

  JaC

  Aleksander Pytel

  Naprawdę mamy coś w stylu RAWów. Potem zaczyna się obróbka pozytywowa.

  Jeśli przedstawisz mi swoją definicję wtedy odpowiem, w każdym innym przypadku moja odpowiedź będzie taka sama - nie wiem.

  A zdjęcia to takie jakich podobno nie powinno się robić w czerniach i bielach, mając do dyspozycji kolor. Czyli zachód słońca na pierwszym i piękna czerwona dzika róża.

  Z tego co pamiętam puszka to C300V z obiektywem Jupiter 85mm, film z Rossmana, skan na V100 Photo i konwersja na BW.

  EDIT: Były zdjęcia w zwykłych proporcjach, ale jak tak na nie patrze to kwadraty jednak lepsze

  11:03, bwphotography
  Link Komentarze (1) »
  piątek, 23 kwietnia 2010
  Dworcowo

  Dzisiaj kilka dworcowych zdjęć. Jutro postaram się zeskanować coś świeżego.

  Skany z negatywów. Materiał to... Rossmann 200 ASA

  Hot News - Golden Life

  Sieci zaufania i wiary w wartość, jaką jest przekazanie organów do przeszczepu, powoduje natychmiastowe odradzanie oporu ludzi przed transplantacjami. Po długich konsultacjach z prof. Rowińskim uznaliśmy, że warto spróbować w tej wizualnie atrakcyjnej i dostępnej formie (poprzez włączenie się telewizji) pomóc transplantologii.

  Jestem o tym głęboko przekonana. Będę nosić taką bransoletkę i oświadczenie woli w portfelu. Mam pewność, że tysiące, a może miliony Polaków zrobią to samo. Wierzę, że w ten sposób zrobimy coś naprawdę pożytecznego dla medycyny i damy nowe życie tym, którzy na nie czekają.

  Liczę w tym względzie na Rossmanna i jego Klientów. Wierzę, że po raz kolejny poprą szlachetny cel. Pierwszy raz współpracowaliśmy z Rossmannem przy okazji Festiwalu "Skarby Urody". Otrzymaliśmy wtedy ogromną sumę pieniędzy - 1 371 005 zł. Pochodziła ze sprzedaży specjalnych cegiełek kupowanych przez klientów drogerii. Przeznaczymy te pieniądze na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej. Rossmann to sprawdzony partner, jego klienci chcą pomagać, mam nadzieję, że i tym razem nie zawiodą i przyłączą się do naszej wspólnej akcji. Naszym drugim partnerem jest portal Allegro.pl, z którym też od lat współpracujemy. Na specjalnej stronie stworzonej przez Allegro.

  ...:::*Świat nastolatki*:::... ->>> REAKTYWACJA!!! - Onet.pl Blog

  Moja odp.

  Okres przed otyłością zaczyna się od 24,9, a Ty masz około 24,5, więc praktycznie mieścisz się jeszcze w granicach ;P. Jeśli w ciągu 2 tygodni chcesz schudnąć z 5kg, to powinnaś dziennie: skakać na skakance minimum 30min, jeździć rowerem przynajmniej 5km, biegać, robić 2razy wieczorem serię po 50 przysiadów, a do tego nie jeść po 18.00. W ciągu dwóch tygodni napewno schudniesz! Gwarantuję! Tylko codziennie ćwicz!

   

  MALINKA napisała:

  1. Do czego służy zalotka? Jak jej używać? (najlepiej może na jakichś obrazkach mi pokaż) Ile ona może kosztowac w Rossmann'ie?

  2. Jak działa polerka do paznokci (jak to sie nazywa dokładnie?)? Jak się jej używa? Ile może kosztowac w Rossmann'ie?

  3. Mam 13 lat (w lipcu skończę), jak namówić mamę na to, abym zaczęła golic nogi i pachy?? Mama mówi, że jeszcze mam zamałe włosy na nogach i że będo mi szybko odrastac! A przeciez ja bede w gimnazjum z klasą jezdzic na baseny, i jak ja bede wyglodac?! Jak chodzący las?! ;(((

  4. Jaką odżywkę do rzęs polecasz (jaką firme itd.)? Ile może kosztować w Rossmann'ie?

  5. Ciągle mam zpierzchnięte usta! ;( A używam nawilżających pomadek! I nic! Jakiej firmy.