O czym chcesz poczytać na blogach?

Ropień

czekoladowa-beza.blog

Gębą i zapuchniętymi ślepiami. Wczoraj byłam w moim miejscu pracy i nie mogę się nadziwić, że owa firma uzyskała w 2002 roku miano pracodawcy roku?!?!?!?!? Coś niesamowitego. W sobotę przyjechała do mnie sopstra i przywiozła mi trochę jakichś różnych leków i jedzenie, którego oczywiście nie mogłam przełknąć. Przez noc wcale mi się nie poprawiło a jeszcze pogorszyło więc rano pojechałyśmy do lekarza, bo na pogotowiu dowiedziała się (siostra), że mamy się zgłosić do poradni takiej_a_takiej. Pojechałyśmy taksówką. Pani doktór była bardzo miła, nazwała mnie histeryczką i stwierdziła z żalem, że liczyła na co najmniej ropień na migdałku a tu tylko zwykła angina tyle tylko, że w ostrezjszym wydaniu.Obiecałam sobie solennie, że w przyszłym roku postaram się o ten ropień. Niech też kobieta ma radość;> Zapisała mi strrrrrraszanie powoli działający antybiotyk (a może on działa szybko, tylko te bakterie już takie się zrobiły????) w postaci 1000mg tabletki do ŁYKANIA 2X na dobę. Przerażające... To wygląda jak Gruba Berta z II wojny światowej w pomniejszeniu:P Ale łykam i trochę jest już lepiej:) Dopiero teraz, po tym wszystkim wiem, ile ja w życiu zużywam energii tak naprawdę. Zwykłe wyjście do łazienki, w sobotę było nie lada wyczynem, po którym.

Nas Dwoje i Kot - Onet.pl Blog

2011
 Styczeń
2010
 Listopad
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2009
 Grudzień
 Listopad
statystyka
1023 osób
12 komentarzy


27 sierpnia 2010
Dalsze problemy Dużej
Następnego dnia znów byliśmy z Dużą u weterynarza i okazało się, że na łapce wytworzył się ropień, który musiał zostać przecięty. Dostała głupiego jasia, potem czekaliśmy dość.

Metal Heart

Strona główna

Od nowa...

Powody domowe. Usunięcie archiwum. Zmienienie wyglądu.
9-ty dzień. Gips. Zastrzyki w brzuch. Ból. Siniaki. Angina. Ropień migdała. Wizyty domowe. Nakazy. Senatorium.
Miłość. Zaufanie. Miesiąc i 6 dni. Koniec???? Błagam, wszystko tylko nie TO!!. "Pochowałaś już we łzach swoją miłość ból i strach ...(Lorien)". Wymaganie rzeczy poważnych od niepoważnej 16latki. Bolesne: "(...)Irytuje mnie to iż zachowujesz się czesto bardzo dziecinnie i nie do konca rozumiesz uczucie zwane miłością(...)".Dziecinność. Moje ogromne cierpienie z powodu niespełniania wymagań TEJ drugiej osoby. Poddanie się. Niewiedza. Niezdecydowanie. Nieprzespane. Przepłakane noce. Dzisiejsza noc. Wielki powrót. Słowo: "Przepraszam, że odeszłam, że nie słuchałam,.

*-*

Strona główna

I choroba....

Wydaje mi się że nadszedł juz czas na nową notke, wiec postaram sie cos wykombinowac :P Otóż jak widzicie nowy "mroczny" szablon ;] Bez przesady... Nie ma lepszych :P Zresztą chyba niedługo zrobie wielką białą plame a na niej czarne literki..? to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie co do grafiki tego bloga.. oj tak :) Wszystkie szablony są chujowe, a jak juz zrobie sama to stwierdze ze wcale nie jest lepszy od tychprezentowanych na stronach :) A właśnie znowu zachorowałam już chyba 3 raz z kolei ale tym razem zrobił mi się ropień przy prawym migdale i jak mi miało przez tydzien sie nie zagodzic.. tzn opuchlizna i te sprawy to operacja :D ale sie chyba goi cacy bo juz po kilku dniach po antybiotykach mogłam mowic i nie byłam narażona na śmiech kumpelek :D A wakacje w tym roku to fest beznadziejne są ani sie opalić nie mozna ani nic ;p matko co sie porobiło .. nawet w roku szkolnym taką nudą nie wiało.. nie liczac wyjatkow.. bo zdarzały sie zajebiste dni ale to rzadko :/ "Nauka mnie kręci i mam nadzieje na przyszłośc" tym textem mnie klientka rozwaliła :D:D
-Oksano a czy jesteś za uwlonieniem krasnali ogrodowych?
-w sumie to.. tak
=)
* NIE moge.