O czym chcesz poczytać na blogach?

Rooney mara

Culture Nook

Zdjęcia i montaż. W tej ostatniej przyznając “Dziewczynie…” Oscara. Trzeba przyznać, że klimat tajemniczej i zimnej Szwecji jest oddany w tym filmie idealnie.

Kolejna kwestią, na którą na pewno trzeba zwrócić uwagę jest oczywiście aktorstwo. O ile znany z bondowskiej serii Craig zagrał po prostu poprawnie to nie sposób nie zauważyć ciekawej kreacji Rooney Mary. Młoda amerykanka wywiązała się ze swojej dosyć odważnej roli co najmniej poprawnie. Ponadto na drugim planie mamy jeszcze Stellana Skarsgårda i nieśmiertelnego Christophera Plummera.

Podsumowując, co prawda nie sposób przejść obok filmu Finchera obojętnie to niestety mnie on nie urzekł. Zawiodłem się nieco na fabule, a bardzo profesjonalna.

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Posted on Marzec 4, 2012, in Film and tagged Daniel Craig, Dziewczyna z tatuażem, Rooney Mara, The Girl with the Dragon Tattoo. Bookmark the permalink. 2 komentarzy.

James Bond Agent 007 - Onet.pl Blog

Jutro nie umiera nigdy
Świat to za mało
Śmierć nadejdzie jutro
Casino Royale
Quantum of Solace

20 sierpnia 2010
Rooney Mara i Daniel Craig w nowym filmie. Potrójne pojawienie się!

  Hej wszystkim. Ale mnie dawno mnie tu nie było! Prawie całe wakacje, ale niestety one się też kończą. Drodzy fani James Bonda i nie tylko w wakacje jedynka nie zapomniała także i o nim. Puszczali około dwudzisestej pierwsze film z serii o nim.

Na początku napomknę o nowym filmie Daniela Criaga.

Daniel Craig i Rooney Mara

Daniel Craig wcieli się w Michaelowi Blomkvistowi - dziennikarza, któremu będzie pomagała biseksualna researcherka - Lisbeth Salander. Film  "Dragon Tattoo" zostanie nakręcony na podstawie pierwszej książki trylogii Millennium Stieg Larsson. Wszystkie trzy książki znajdują się na bestsellerowej liście New York Times. Zakończenie.

Nan i Cristiano - Onet.pl Blog

         Ale jest miła dla oka- stwierdził van der Sar- szkoda, że nie mój przedział wiekowy

-         Milutka-westchnął Rooney- i nie lubi głupkowatych Portugalczyków. To się jej chwali.

         Tak

-         Potrzebuję pieniędzy. To nie jest praca o jakiej marze.Wolę psychologię kliniczną, ale będę robiła co w mojej mocy żeby pomóc piłkarzom w.

Rapidfilm - video bez limitu

Dziewczyna z tatuażem 2011 - pobierz film download

Dziewczyna z tatuażem (ang. tytuł The Girl with the Dragon Tatoo), to ekranizacja bestsellerowego thrillera Stiega Larssona. W naszym kraju nosi tytuł "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander. Film już dostępny z polskimi napisami. Polecam!

POBIERZ FILM

Szczegóły wpisu

Tagi: