O czym chcesz poczytać na blogach?

Ronson

Mary-Kate and Ashley _ across the sky . . .                   » » olsen-paradise.mylog.pl

W Los Angeles{wow,z maskami ;] b. ładnie}
8.04 - Wypuszczenie na rynek wiosenno/letniej kolekcji "Elisabeth" and James 2008 w Hong Kongu{tak średnio...}


10.04 - Koncert NERD i Kanye West'a w Hong Kongu{super! tak spontanicznie i luźno}+ video z koncertu --> ZOBACZ!

Lindsay szaleje z zazdrości!

Lindsay Lohan wraca do starych nawyków. Nie dość, że znowu pije, to jeszcze zaczyna być agresywna w stosunku do otoczenia. Ostatnio stała się bardzo zazdrosna o swoją dziewczynę (żonę?) - DJ Samanthę Ronson. Jest do tego stopnia zabrocza, że nie pozwala zbliżać się do niej innym kobietom. Ofiarą zazdrości Lohan padła niedawno jedna ze słynnych bliźniaczek - Ashley Olsen.
W zeszłą sobotę młoda aktorka ośmieliła się podejść do Samanthy i powiedzieć jej "Cześć!". Było to na imprezie w klubie The Beatrice na Manhattanie, podczas której grała Ronson. Lohan się wściekła i zaczęła wrzeszczeć:
Zabieraj ten swój 15-letni tyłek z "Pełnej chaty" i odwal się od mojej dziewczyny!
Powodem agresji było to, że Lindsay poczuła się ignorowana przez Samanthę. Jak podaje świadek:
Ronson była.

ola13's blog =]

Przez nas w programie mają wystąpić jeszcze 2 gwiazdy - w 6. edycji w rywalizacji weźmie udział aż 14 par. Zmienia się też regulamin - uczestnicy będą odpadać co 2 odcinki.

Linday Lohan lesbijką?

Znowu ktoś się włamał na skrzynkę Lindsay Lohan. Tym razem wyszło na jaw, jakie stosunki łączą aktorkę z jej... dziewczyną?
Lindsay korzystała ze swojego konta na Myspace podczas pobytu w klinice odwykowej Promises w Malibu. Jest to prywatne konto z 75 znajomymi. Komuś udało się jednak złamać jej hasło i sprzedał do gazety jej korespondencję z przyjaciółką Dj Samanthą Ronson (wiele razy donosiliśmy o ich romansie). Lindsay pisze między innymi do Samanthy:
Kochanie, kiedy nie ma cię w moim życiu, mam ochotę umrzeć... Chcę się z tobą ożenić i mieć z tobą dzieci.
Wiadomość kończy słowami:
Idź już do łóżka kochanie. Kocham cię, Lindsay Ronson.
Przypomnijmy - tak wygląda Dj Samantha Ronson:


To wszystko na dzisiaj:)
Notki będą częściej. W następnej będzie więcej newsów i o mnie:)
Pozdrawiam!
Ola13
Notkę napisała Ola13

komentarze [15]

Faza ... (?) >> poniedziałek, 2 lipica 2007.

Blog 11at


Naszym zdaniem Miley powinna zostać uwieczniona w wosku z wydętymi usteczkami i podciągniętym podkoszulkiem. Wycieczki na pewno jeszcze chętniej robiłyby sobie z nią zdjęcia.Tyle się Was wypowiedziało: 0 "Bałam się, że mnie pobije!" 2009-02-04


Lindsay Lohan i Samantha Ronson to jedna z najbardziej kłótliwych par Hollywood. Media, co chwila donoszą o kolejnych problemach w ich związku, a pomimo to obie nadal zapewniają, że łączy je dozgonna miłość. Niedawno poleciały na Florydę, gdzie Samantha dawała koncert. Oczywiście impreza skończyła się kolejną kłótnią.

Lindsay była nieźle wstawiona. Pod krzesłem trzymała butelkę czystej i co chwila z niej popijała - poinformował dziennikarzy jeden z gości. Zabierała dziewczynie komórkę i czytała jej wiadomości. Sam była strasznie zdenerwowana i zwyczajnie wyrzuciła Lohan z koncertu. Kazała.

akhia ownlog archiwum

Zapału? I żeby przestać sobie znajdować urojone problemy? Może przestać się spóźniać? Przestać kląć? Może przestać zostawiać wszystko na ostatnią chwilę?

A może nie zmieniać się? to chyba też dobre postanowienie, prawda?

Chyba skoro nie wymyśliłam sobie żadnego postanowienia przed północą to jestem z niego zwolniona w tym roku.

Z okazji Nowego Roku buziaki dla wszystkich, do których nie byłam w stanie napisać lub zadzwonić, bo ktoś musiał pilnować, żebym nie zrobiła czegoś głupiego.

"Okęcie... nie! Hitroł w mojej głowie!"

M: Mark Ronson ft. Daniel Merriweather - Stop Me

***

FOTOLOG

miho
antony
spielzeug
fajna mysza
popojutrze też
skarpetki brata
zapach powietrza

2009:
grudzień
styczeń

2008:
listopad
sierpień
czerwiec
kwiecień

2007:
grudzień
listopad
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
styczeń

2006:
grudzień
listopad
październik
.

Nawet Chuck Norris nie wyhoduje żonkili w zimę.

Przystojny, ewentulanie na Kaczora, ze względu na jego niski wzrost. "Wszyscy, którzy coś zrobili dla świata byli niskiego wzrostu. Napoleon był niski, Hitler był niski... Tylko Lenin był wielki".
W takim razie ja głosowałabym na Leppera, bo ma najfajniejsze poprawki na bilbordach w Krakowie: "Lepper. Człowiek z charakterem. (dop: "PROSTAKA")". Poza tym, jest najbardziej opalony ze wszystkich kandydatów.
Fiol: Mum, ale mnie się nie uśmiecha być w jakimś Giertychjungen!
Mum: Ale oni są wierzący!
Mhm. Chyba w prognozę pogody Zubilewicza.

♪ "Built this way" - Samantha Ronson

  2005-09-20     23:55:49                                                                     skomentuj (6)

W dzisiejszym odcinku "Paproszków"...
Fiol zakopuje się pod kordełkę.

Bo czasami przychodzi taki dzień, że jedyne co się człowiekowi.

Aaliyah Forever In Our Hearts...Rest In Peace Baby Girl... - Onet.pl Blog


Trudno uwierzyć, że Aaliyah nie ma już z nami tyle lat... Smutne, niestety takie jest życie. Ale wracając do tego co chciałam powiedzieć. Pomimo, że tyle lat jej z nami nie ma to wciąż jest obecna swoją niesamowitą muzyką. Takie same zdanie mają redaktorzy magazynu The Fader, którzy poświęcili jej specjalnie wydanie o ikonach muzyki. W gazecie pojawiły się nieznane dotąd zdjęcia Aaliyah z sesji jak i te prywatne. Również można przeczytać interesujący artykuł z wypowiedziami znanych muzyków takich jak Method Man, Missy Elliott, Kid Sister, Mark Ronson czy Ciara. Pewnie jesteście załamani, że nie macie szans kupić tego magazynu, ale mam dla Was dobrą wiadomość. Na stronie można za darmo pobrać go w pliku PDF. Tak więc wrzucam linka :)

POBIERZ PDF
Veronicah
3 comments

Art& Business - blog marek luksusowych, artystów i biznesmenów - Onet.pl Blog

Nie jest ono jednak wysokie, gdyż nieprzemyślany zakup obrazu początkującego twórcy za kwotę 2000 – 3000 zł. nie jest dużą stratą. Dodatkowo błędny zakup może być zamortyzowany przez wysoki skok cenowy prac innego artysty, którego posiadamy w portfelu inwestycyjnym

Kupując dzieła sztuki, warto pamiętać o własnej przyjemności obcowania z nimi. Nasze poczucie estetyki gra dużą rolę w dobieraniu dzieł do kolekcji, a w połączeniu z ich potencjałem inwestycyjnym, może dać pełną satysfakcję.

Joanna Stopyra, Art & Business (14:53)
Skomentuj mnie

19 kwietnia 2011
UDANA SZTUKA INWESTYCJI
Udało się! Rudnicka & Consulting, Ronson Development oraz Dom Aukcyjny Abbey House zorganizowali wyjątkowy event pt. Sztuka.