O czym chcesz poczytać na blogach?

Rondo ofiar katynia

Ann.

Mnie wymagania) i mam nadzieję, że równie ciekawą pracę na stanowisku Customer Master Data Analyst (bo po angielsku brzmi dumnie :P) w Shellu. Jedyną przeszkodą stojącą mi na drodze do kariery jest JUŻ remontowane rondo Ofiar Katynia (zwane też rondem Kraka - od motelu lub rondem Ikei - od... Ikei :P), przez które będę musiała 2 razy dziennie dzielnie przejeżdżać... Się obaczy. Zawsze jeszcze można jeździć pociągiem ;))

No i.

Polska-gospodarka-polityka - Onet.pl Blog

A nie kiedy nawet wkładał kij w mrowisko, tacy też są potrzebni w każdej dyskusji to poprawia jakość i dogłębność omawianego tematu.
Inny temat nie u Lisa, wywołany to świetlny pomnik ofiar, proponuje ten temat odłożyć na potem jak atmosfera przycichnie, to jedna strona medalu, druga to bardziej złożona gdyż należy się dokładnie przyjrzeć organizatorom projektu i w dodatku taki pomnik jest w.Może ból iż to zrobiono tuż przed wizytą i nie było nawet telefonu do Polski, wschodni sąsiad mówi,że był, nasi mówią nie było, moim zdaniem nie musiało być. Potem nasza wycieczka z Panią Prezydentową udała się do Katynia i tam przywitał już deszcz, odbyły się modlitwy w trzech wyznaniach i tam też wspomniano o ofiarach katastrofy z przed roku. Dla mnie wielki niedosyt i ubolewanie z powodu braku obecności brata śp. Lecha.Różne pisma Forum do różnych instytucji, oraz do naszego forum osób potrzebujących pomocy, dziś zasygnalizuję parę, a oto pierwsze:
Pismo sygn. VI Ns 236/07/S  Sąd Rejonowy Wydział VI Cywilny Kr. ul. Przy Rondzie i odwołuje się do Krajowej Rady Sądownictwa bo sprawa nie jest rozpatrywana, a sędzia powiela braki formalne, których nie ma.
Następne pismo Ap. I  052/13/11 Prokurator.

Niezależny Żyrardów

Generał zarzuca szefowi MON, że ten w niedopuszczalny sposób zaniedbał sprawę obsługi logistycznej polskiej delegacji która zginęła w drodze do Katynia. W liście tym czytamy również, że Bogdan Klich winien jest bardzo wielu uchybień, zwłaszcza nieprzestrzeganie procedur NATO, które to z kolei doprowadziły do szeregu wypadków lotniczych.


W piątek wieczorem powróciły do kraju szczątki ostatnich 21 ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Są to ciała sekretarza Rady Ochrony Pamięci Walki i Męczeństwa Andrzeja Przewoźnika, ministra w Kancelarii Prezydenta Mariusza Handzlika, dowódcy Sił Powietrznych RP gen. Andrzeja.

Zostały przewiezione na Cmentarz Komunalny Północny w Wólce Węglowej. Kondukt żałobny przejechał przez stolicę ulicami - Żwirki i Wigury, ul. Andrzeja Krzyckiego, ul. Raszyńską, przez pl. Zawiszy, Aleje Jerozolimskie, rondo Dmowskiego, rondo de Gaulle'a, Wybrzeże Kościuszkowskie, Wybrzeże Gdańskie, Wybrzeże Gdyńskie.

Blog EtrangerRP

Przeciw budowie meczetu na Ochocie. Lokalna społeczność nie akceptuje powstania muzułmańskiej świątyni wznosząc hasła: "Tolerancja nie naiwność", "Ślepa tolerancja zabija rozsądek". Protest przy Rondzie Zesłańców Syberyjskich zorganizowało Stowarzyszenie Europa Przyszłości. Jego prezes Jan Wójcik powiedział, że organizatorzy domagają się od społeczności muzułmańskiej podpisania Karty,.

10 kwietnia 2010 roku Polska zatrzymała się w biegu. Tragedia w Smoleńsku obudziła sumienie narodu. Ofiara 96 Polaków lecących z misją uczczenia oficerów zamordowanych w Katyniu nadała rozgłos zbrodni dokonanej siedemdziesiąt lat temu i paradoksalnie pojednała narody, polski i rosyjski. Postawa władz i narodu Rosji zasługuje na naszą szczególną wdzięczność. Śmierć elit II i III.