O czym chcesz poczytać na blogach?

Ronaldinho freestyle

Blog TataraFree

Notki
TataraFree 2007-08-26 <embed src="http://nikefootball.nike.com/nikefootball/blog/siteshell/shell.swf?languageid=po&blog=ronaldinho" quality="high" bgcolor="#000000" width="432" height="290" name="blog" align="middle" salign="TL" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash".
 
Nazywam sie Tatara,mam na imie Kacper i mam 12 lat lubie grać w piłke i uprawiac freestyle,od kilku lat gram w miejscowym klubie o nazwie Proszowianka ..Ten blog zostanie poświęcony piłce nożnej i freestyle myśle że wam sie spodoba ....Pozdrawiam....!
TataraFree
Lubie to co robie xD
Zobacz mój.

KAWAtune

Turecki haker na stronie www.skutery-tuning.pl?!?!
Co jest grane??
Nawet podstrony z tuningiem nie można zobaczyć!!
Komentarzy: 1 19 lipiec 2006
FREESTYLE!!!!!!!!!!
pobierajcie na stronie
0
e-mail: m.kawczynski@vp.pl
gg: 6110081
tel. kom.: 665------

El Arturo Generale

Chakram, czyli (w miarę) spokojny Prabhas

Napisane: 18 września 2007


Obejrzałem Chakrama (mój trzeci Prabhas). Bardzo fajny komediodramat.
Prabhas daje radę, choć tym razem jego taneczne popisy nie są najwyższej klasy, ale być nie muszą, bo to tak, jakby kazać Ronaldinho, żeby w każdym meczu gola z przewrotki strzelał :P. Jego mordobicia świetne, jak zawsze. Szkoda tylko, że nie wpierdzielił panu "Żabie Oczka" :D. Muzyczki jakoś mnie do głowy nie wpadły...

Charmy mnie się tutaj podobała (choć nie tak śliczna, jak np. Ileana, czy Trisha :D),
natomiast według mnie to Asin.

Jest też oczywiście obrońcą słabszych i z uśmiechem na ustach goni wszelką hołotę z wioski.
Pewnego dnia dwie siostry, Bobby i Pappi (Jak to mówił jedne gościu mówił: "starsza niczym Silk Smitha, młodsza niczym Disco Shanthi" :D :D), postanawiają urządzić sobie darmową przejażdżkę autobusem miejskim po ulicy w wersji freestyle! Czyli tak jak np. z gry GTA :P :D Nie patrzą na drogę, nie patrzą na ludzi, tylko "kołyszą" autobusem jak chcą. Potrącają starszego człowieka. Świadkiem tego zajścia jest właśnie nasz główny bohater. I co on robi? Oczywiście idzie i gani bogate paniusie nie szczędząc przy tym wyzwisk. Obruszona jego zachowaniem matka.

Freestyle Football - Onet.pl Blog

Freestyle Football

Freestyle football - sztuka wykonywania trików piłką, głównie nogami, ale również innymi częściami ciała. Jest to nowa dyscyplina sportu, która liczy zaledwie kilka lat i nie jest bardzo rozpowszechniona. Freestyle football wywodzi się z piłki nożnej i powstał na drodze udoskonalania i wymyślania nowych sztuczek piłkarskich. Jednak pomiędzy zwykłą piłką nożną, a freestylem można zauważyć wiele różnic. Przede wszystkim we Freestyle Football nie gra się dla zwycięstwa, lecz dla samego piękna gry. Mimo niepozorności tej.

    The World) - Połączenie tricków inATW i Crossover w jednym.
  • LATW (Lemmens Around The World) - Dwukrotne przełożenie nogi wokół piłki w jednym podbiciu.
  • PATW (Palle Around The World) - Trzykrotne przełożenie nogi wokół piłki w jednym podbiciu.
  • AATW (Abbas Around The World) - Połączenie trickow Reverse Crossover i ATW w jednym.

Wzrost znaczenia freestyle'u w świecie

Na początku 2006 roku Nike rozpoczęła kampanię reklamową Joga TV, w której główną formą piłki nożnej jest freestyle. W reklamach pokazywani są znani piłkarze (m.in. Ronaldinho czy Thierry Henry) wykonujący.