O czym chcesz poczytać na blogach?

Ronald mcdonald

Andrzej 'Piasek' Piaseczny Fan - Onet.pl Blog


02 czerwca 2010
"Czarodzieje uśmiechu"
Współpracująca z fundacją Ronalda McDonalda Majka Jeżowska postanowiła stworzyć płytę "Czarodzieje uśmiechu" w ramach akcji "Nie nowotworom u dzieci". do projektu zaprosiła znanych wykonawców, którzy w duetach z dziećmi zaśpiewają piosenki. wystąpią między innymi: Anna Wyszkoni, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Tomek Szczepanik oraz Andrzej Piaseczny. Piasek zaśpiewa piosenkę pt. "Walczę dziś o Ciebie" w duecie z Anią Buczkowską oraz "Otwórzmy oczy" wraz z innymi wykonawcami.
Płyta do kupienia w Mcdonald'ach od 22.05 do 6.06 za niecałe 7 zł. Dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na.

02 czerwca 2010
"Czarodzieje uśmiechu"
Współpracująca z fundacją Ronalda McDonalda Majka Jeżowska postanowiła stworzyć płytę "Czarodzieje uśmiechu" w ramach akcji "Nie nowotworom u dzieci". do projektu zaprosiła znanych wykonawców, którzy w duetach z dziećmi zaśpiewają piosenki. wystąpią między innymi: Anna Wyszkoni, Piotr Cugowski,.

welcome lazy day...

Szkołę na wszystkie strony, zjadłyśmy dobrości na mroźnej (jak zawsze) stołówce...
A propos jedzenia - w domu obejrzałam jeden z siedmiu filmów, jakie pożyczyli mi znajomi, tj. "SuperSize Me". Przeraził mnie trochę (te dzieci bezbłędnie rozpoznające tylko Ronalda McDonalda!). Rozważam rzecz taką: zrobić sobie zaległe badanie krwi (och, boje się i czasu nie mam ;o)), a potem mamie rzec - dobra, koniec z mięsem. Nb. strona, co ją z Agatką tworzę, o wegetarianizmie jest :o). Taki kaprys...

A poza tym czuję się.

Nie grzyb jest halucynem, a świat. | o tym, co wkoło, a i wewnątrz.

Bo sam lubię sobie coś pochłonąć z tej półeczki, ale narzucenie ograniczeń jest jak najbardziej mile widziane. Czym w sumie jest slow food? Był kiedyś pewien pan Włoch, który pod koniec lat osiemdziesiątych starał się powiedzieć spierdalaj panowi Ronaldowi McDonaldowi, efektów bezpośrednich nie było, ale dzięki panowi Włochowi są teraz chronione zagrożone rośliny, przyprawy, zwierzęta no i przede wszystkim smaki. Sukcesem polskiego oddziału jest wpisanie oscypka na listę potraw regionalnych, przez co sam puchnę z dumy!.

Majka Jezowska

Gwiazdy Dobroczynności

19 gru

Od 9 lat należę do Rady Fundacji Ronalda McDonalda, która wspiera ogólnopolską kampanię NIE !   NOWOTWOROM  WŚRÓD DZIECI.

Przez te lata nasza Fundacja uruchomiła wspaniały Ambulans , który przemierza Polskę i bezpłatnie bada wszystkie małe dzieci, otworzyła Pokój Rodzinny w.

Miley Cyrus world - Onet.pl Blog

To uroczyście i oficjalnie rozpoczyna się sezon świąteczny. Na ulice wylegają tysiące nowojorczyków, którzy z zapartym tchem podziwiają dmuchane postaci znane z różnych filmów.

 

 

W tym roku pojawił się Kermit Żaba, Shrek, Ronald McDonald i Piorun - postać z najnowszego filmu Disneya. Skoro Piorun, to nie mogło zabraknąć Miley Cyrus! Zobaczcie galerię - na pewno Wam się spodoba!

 

Smiley

+*Emily Osment*+ - Onet.pl Blog

 

---------------------

Emily występuje w Topsfield- 9 października

    

---------------

Występ w Mississauganie  - 28 Wrzesnia

     

---------------

Emily na imprezie Camp Ronald McDonald - 24 Października

     

--------------------------

Emily na lotnisku LAX- 24 Października

     

--------------------------------

Koncert The Script and Hugo- 12 Października