O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ron paul

Grypa666's Blog

Jako H.R. 1955. Propozycja ta ktora zostala zatwierdzona przez House (rodzaj naszego Sejmu) glosami 404 przeciwko 6. Szczesciem nie zostala zatwierdzona przez Senat ale zdaniem senatora Joe Lieberman (starszego i madrzejszego)  nie byla jeszcze przegrana. To jest sprawa z 2007r ktora znalazla realizacje intencji J. Liebermana w NDAA. Z 6 oponujacych byli Ron Paul i Dennis Kucinich, D-Ohio.
Jesli sadzicie ze to nie ma nic wspolnego z Polska to uwazam ze tkwicie w bledzie. Dolaczam kolede “Medrcy Swiata”. Jej slowa tylko uaktualnilem i opublikowalem poprzednio.

Medrcy Swiata, Monarchowie … z Zachodu

Medrcy Swiata, monarchowie,

Historia est magistra vitae... - bloog.pl

Wydaje mi się wielce zadziwiające, że o tym kandydacie się nie mówi. Mogliby chociaż wspomnieć o jego wielkim sukcesie w necie… No cóż, media…

Jeśliby został prezydentem, to owszem, izolacjonizm byłby bardziej rozwijany ale wątpię, żeby miał na celu rezygnację z sojuszników. Paul’owi chodzi o wycofanie wojsk z innych krajów, z resztą mówił o tym w jednym z filmików na managerii (link dałem wcześniej), a nie o pozbycie się sojuszników. W interesie USA leży, żeby państwo miało sojuszników, przecież to naturalne. Z tarczy prawdopodobnie by zrezygnowano…

 

Pozdrawiam

Się nazywa to "demokracją" (przedtem była ludowa, teraz nie).

 

Skrzynka odpowiedzi:

Lechu – „Bo jest marginesem i całkowicie się nie liczy”. W wielu prawyborach Ron Paul miał wyższy wynik niż Rudi Guliani a mówiono o tym drugim, o pierwszym nie wspominając. Tak wiadomo, Rudolf działał podczas września 2001 w Nowym Jorku ale to aż razi po oczach, gdy mówią o wynikach prawyborów i pomijają kandydata, który zajmuje 2 czy 3 miejsce wśród republikanów, a podaje się innego, który zajmuje 4 czy 5. Ron.

Rafal Merski My Blog | Just another WordPress.com site

Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Watra
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Monitorpolski's Blog

monitorpolski 10 Marzec 2012 o 4:22 pm

Nie może być nic gorszego niż psychopata. Należy robić wszystko by wygrał Ron Paul, to jest jedyna opcja. Do gry wejdzie jeszcze Jesse Ventura jako niezależny kandydat. Gdyby Paul nie wygrał republikańskiej nominacji, to prawdopodobnie wystartuje jako kandydat partii libertarianskiej z Venturą jako kandydatem na wice. Będą mieli duże szanse.

Marketing polityczny

 • Wywiady
 • Polityka & Społeczeństwo
 • Książki
 • Blog
 • Vlog
 • Mikroblog

Dwa pewne zwycięstwa Romneya – Puerto Rico i Illinois

Autor: Tomek.

Prawybory Partii Republikańskiej w Puerto Rico:

 1. Mitt Romney – 88,0%,
 2. Rick Santorum – 8,5%,
 3. Newt Gingrich – 2,2%,
 4. Ron Paul – 1,3%.

 

Prawybory Partii Republikańskiej w stanie Illinois

 1. Mitt Romney – 46,7%,
 2. Rick Santorum – 35,0%,
 3. Ron Paul – 9,3%,
 4. Newt.

Ron paul 2012

Kto by pomyślał, że tak odmiennych ludzi połączy uczucie , które odmieni ich dotychczasowe życie? - Onet.pl Blog


-Teraz przeczytam listę uczniów, którzy będą was uczyć we wtorki i czwartki od godziny 18:00 do 20:00. A więc : Hufflepuff. Uczniowie z tego domu to: Amantha Spierson i Paul Mallstrick. Ravenclaw : Anne Pieterson i Sean Coldman. Gryffindor: Hermiona Granger i Tom Frech. Slytherin..
Hermiona modliła się, żeby wybrali Draco, to by już.
DomiNikaa
10 komentarzy

06 stycznia 2012
[4] "Nie boisz się, że.
I spojrzał flirciarsko oczami, na co Hermiona wybuchła śmiechem.
-Ależ nie ma za co, panie Dickerson- odpowiedziała , uśmiechając się. Po chwili dołączyli do nich Harry, Ron i Ginny. Porozmawiali chwilę, po czym weszli do klasy.Wszyscy uczniowie siedzieli niespokojnie czekając, aż poznają nowego nauczyciela.
-Cisza! Zaczynamy lekcję-.

Oko na kulturę

Stworzył ponad 300 dzieł, przy czym wiele z nich wykorzystuje oczywiście motyw wielkanocny. Poniżej znajdziecie przykładowe prace:

Mniej dziurkowania preferuje Ron Cheruka, który na skorupkach jajek bardzo często tworzy podobizny znanych nam kształtów, rzeczy, zwierząt czy ludzi. Do tworzenia „rzeźb” wykorzystuje jajka różnego.

emmatka says :

Wrażenie ta technika robi niesamowite!.

Architektura biografia chirurdzy demony dzień mężczyzn film gotowe na wszystko gra o tron grzędowicz hillenbrand historia spódnicy horror II wojna światowa jean paul gaultier just say moe kino kobiety komedia krytyka filmowa książka loss of life lungi moda muzyka mężczyźni niezłomny ocena 6 ocena 6/10 ocena 7 opinia plakaty filmowe.