O czym chcesz poczytać na blogach?

Romantyczna kolacja

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i w jakimś celu... - Onet.pl Blog


Tylko ludzką latoroślą
Kocham Cię cudowną
Anielską miłością


@@@@@@@@@@@@@@@@@


29 czerwca 2008
Romantyczna kolacja przy świecach:*
Pewnego dnia...:D:D kiedy byłam u Tomusia... Moje Słonko zorganizowało Nam romantyczną kolację... ale bez świec.... Kolacja była Pyyyyyyyszna!!! Moje Słonko robi NAJLEPSZĄ pod słońcem jajecznicę a do tego zrobił pyszniutkie tosty:D:D Normalnie bomba!!! nic dodać nic ująć....Ślicznie nakryte... W tle leciała romantyczna muzyczka:D:D ahhh... aż się znowu rozmarzyłam:* Dziękuje Kochanie:*:*:* Było cudownie... zresztą z Tobą zawsze jest cudownie:* Kocham Cię:*:*:*     a na końcu Tomuś do swojej mamy podsumował, że zrobił kolacje przy świecach, bez świec:D:D czyż On nie jest słodki??? Moje.

vgrupa.blog.pl
Kury domowe


Zabawy ze śmietaną:


Brewa w koszuli SpecaV grupa zastrzega ze Brewa nie wysłał nam wszystkich fot. Pewnie ukrywa przed nami jakieś STRASZNE szczegóły...
I na końcu :


Romantyczna Kolacja u Tomka:
Kiedy : 3.8.2oo7r
Gdzie: Joker's Domain (Zgierz / Chełmy)
Kto:
Emila
Marysia
Marta
Joker
Brewa
(ze)BROPrzebieg:

Po wakacyjnym terminie egzaminu z Elektrotechniki Teoretycznej 1, w dobrych.

mapamarzen

- Kocham cię, Martuś, chciałbym, żebyś zgodziła się zostać moją żoną.

Oczy rozszerzyły jej się ze zdumienia. Jak to żoną? Teraz? Dzisiaj? To nie jest odpowiednia pora na oświadczyny. Ona jest zła, zdenerwowana, rozdrażniona. A on wyskakuje z takimi poważnymi rzeczami. I gdzie jakaś wyjątkowa kolacja, szampan, romantyczny wieczór? Nie tak sobie wyobrażała te wyjątkową chwilę. Wszystko zepsuł! Ale nie może przecież nie przyjąć jego oświadczyn. Niecałe dwie godziny temu rozmyślała nad tym, jak to byłoby pięknie, gdyby w końcu dorósł i poprosił ją o rękę.

- Nie cieszysz się? – usłyszała po.

Będzie dobrze, zakończy się ta cała bezuczuciowa męczarnia. Ale ona wychodziła, z uśmiechem na ustach co prawda, ale zamykała się ponownie w swoim świecie. Albo z telefonem komórkowym w ręku, albo grzebiąc w Internecie.

Nie wiedział, jak do niej dotrzeć. Zasypywał ją więc mnóstwem kwiatów, przygotowywał romantyczne kolacje, zabierał do kina i na spacery. Ale to nic nie dawało. Dziewczyna z chwili na chwilę stawała się coraz bardziej nieobecna.

Zaczął szukać innej pracy i od pewnego czasu odkładać zarobione pieniądze. Już niedługo skończy studia. A wtedy wezmą ślub. Zaskoczy ją tym, że ma trochę odłożonych.

ruée vers l'or - bloog.pl

Z którymi tak naprawdę nie wiadomo, co począć. Autor, antropolog i praktykujący psychoanalityk, spędził w okrutnym świecie beznadziei wiele lat. Dzięki niemu dowiadujemy się, że nikt nie chce być kloszardem, ale jeśli już się nim stanie, droga odwrotu jest raz na zawsze zamknięta. Bieda i wykluczenie idą w parze. Romantyczna wizja "wolnych ludzi" ustępuje miejsca realności patologii. Przy lekturze "Rozbitków" czekają Czytelnika trudne chwile, ale świat dzisiejszy ma także i takie oblicze.


Wydawnictwo: Muza, Czerwiec 2004
Seria: Spectrum
Liczba stron: 522

Młodzież oczywiście chodzi do kina i stołuje się w restauracjach, ale wystawy sklepowe wygladaja normalnie. Niektórzy mogliby nawet odnieść wrażenie, że święto to zostało zignorowane komercyjnie. A jednak można!

Odnalazłam jednak jeden smaczek, W sobotnim Le Monde, Stéphanie Le Bars napisała o tym jak cel może uświęcać środki, czyli "Romantyczna kolacja w... kościele". NIEZŁE. PRZECZYTAJCIE:

Nie istnieje żaden powód do miłości. - Onet.pl Blog

Że Piotr nie będzie w stanie tego zaakceptować, a nie chcę go ranić.

- Zajmij się Piotrem. Dobrze Ci radzę.

- Wczoraj miałam to w planach. Zrobiłam nawet kolacje, ale on w końcu wyskoczył z tym Filipem i romantyczny wieczór dobiegł końca zanim zdążył się zacząć.

O czymś innym niż praca, Filip, Dorota. Proszę Cię. Nie chcę zepsuć tego wieczoru jedną rozmową. Miałem znacznie inne plany.

- A jak myślisz, po co bawiłam się z tą kolacją?

- Kolacja była w porządku. Nie potrzebnie zaczynałem tę rozmowę. Mogłem Ci powiedzieć.

On air...

Zaniedbywać...Czasu brak..a jak jest to mam wrazenie, ze go marnuje. Zamiast od nowego roku miec porzadek w zyciu ja mam bałagan jeszcze wiekszy niz miałam...no moze spokój zyskałam.

M jest aniołem. Gdy wracam z pracy czeka na mnie aromatyczna kąpiel z pianą, olejkami i solą. Do tego kolacja...czesto robi wiecej co bym nastepnego dnia nie umarła z głodu. Zmywa naczynia, robi masaż gdy kark boli od całodniowego siedzenia przed komputerem. Kupuje witaminy i na siłe wciska je miedzy herbate a kolacje. Taki facet to skarb...wiem o tym i jestem mu wdzieczna za wszystko...

;) Do 19:00 pracowałam w sylwestra. M poszedł ze mna do pracy. Chciał zlozyc zyczenia Esowi. To bezprawne, ale wypilismy sobie po piwku w pracy tak na dobry początek. Po 19:00 wróciliśmy taksówką do domu i zaczęła sie nasza "impreza". Zaczelismy od gotowania. Zapalilismy świeczki, zrobilismy klimat i wyszła nam romantyczna kolacja. Alkohol szybko zaczął działać. M wyszukal w mojej płytotece jakiś stary krażek Presleya..no i nawet potanczylismy. O północy poszliśmy na najwyzszy punkt mojego domu żeby popatrzec na fajerwerki. Kolejny romantyczny moment. Mocno przytuleni oboje sie popłakalismy. Zaczelismy powaznie rozmawiac..

Stella und Panik - Onet.pl Blog

- Chcę, żebyście jutro cały dzień zajęły się Stellą. Ma jej nie być cały dzień w domu.

- Dlaczego? – spytała Monika. Już nie jesteśmy parą od jakiegoś czasu. Nie układało nam się.

- Myślałem o kolacji…

- Romantyczna kolacja przy świecach tylko we dwoje? Super. – wyszczerzyłem się.

Wasze:
Moje ostatnie posty:
Rozdział 97: Jesteś słodka (aiks; 14.11.2010)
Rozdział 96: Kolacja (aiks; 22.03.2010)
Rozdział 95: Kolejna butelka