O czym chcesz poczytać na blogach?

Romanian

In snooker success is 90% of the mind... - Onet.pl Blog

Cup

29 stycznia - 4 lutego

Hilton Conference Centre, Portomaso

 

Welsh Open

11-18 lutego

venue TBC

 

China Open

25 marca - 1 kwietnia

Student Gymnasium, Beijing (Pekin)

 

World Snooker Championship

21 kwietnia - 7 maja

Crucible Theatre, Sheffield

 

* - zawody nierankingowe

betty_k (20:10)
2 komentarze

06 czerwca 2006
Romanian Open 2006

Wczoraj zakończyły się zawody Romanian Open w Constancie. W rywalizacji zwyciężył Roy Stolk z Danii - w finale pokonał 4-2.

wziuuuuum!

Brzyyydko. ;]


co do wisienkowej 18. ... bawiłam się zaskakująco dobrze.
Wredi - żałoba po bucikach trwa ;*
Iww - alo, salut... ;DD


Panie i Panowie - Brajan ;]


tak poza tym... efemeryda... i wieczór rozmyślań przy muzyce tego Pana u góry.

skomentuj


2004-06-16 21:47:02
rari rari joooooooo :D
ta radosną przyśpiewką w języku naszych braci Rumunów pragnę zainaugurować coś bardzo istotnego.
Panie i Panowie,
Wielkie Żulerswto Czas Zacząć!!!!i wyznanie: jestem wyższym blondynem z Romanian Pałer Dens. tak wyszło. Iww [ALO!! salut... :D] jest tym mniejszym, Ziuta tym ciemnym z wystającymi gaciami. CIACHA!! ;P *rotfl*
czek dys ałt :]


P.S.
no tom napisała CAE. i żem spotkała moje Przeznaczenie. wysoki, pedalski, a dłonie ma takie, że osławiony Tchórzewski się chowa. ało :P

P.S.2
FORCA PORTUGAL!! NEDERLAND PANY!! yeah :]

skomentuj

2004-06-20 17:29:47
RYYYYYYYYSIIIIUUUUUUUUUU :DDDDDD
- Pamiętacie wszystkie cudne, wyczesane i kultowe filmy z Rysiem? "Tańczący z Rysiami", "Koszmar minionego, Rysiowatego lata", "Władca czystych rąk", "Wywiad.

[ szarada ]

> wtorek, 15 sierpnia 2006 09:48:01
W drodze do kina.
-mamo.. pojedziemy autobusem?
-nie
-tramwajem?
-nie
-taksówką?
-..
-mamo?czym pojedziemy?
-HELIKOPTEREM!
-huuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa!!!!!!

-ee...mamo? a jak my do niego wejdziemy?
(oslupiałam.wzięli to poważnie.10 minut tłumaczylam ,że helikoptery nie stają na przystankach tramwajowych):-/
komentarze [6]

podnies glowe i zobacz niebo

na do widzenia ślę Ci pocałunek >> niedziela, 13 sierpnia 2006 18:52:37
-mógłabyś być moją połową .Ale ja nie jestem Twoją.

ach.ach.ach
[Various Artists-Klezmer Romanian Fantasy]

komentarze [2]

podnies glowe i zobacz niebo

hej bystra woda.. >> sobota, 12 sierpnia 2006 21:50:46
"-czemu sie tak śmiejecie?
-bo nam dobrze."
Tak chyba można podsumować te moje wakacje. Było wszystko a nawet więcej. Było Homole, Bryjarka, spacery, niebo, księżyc, nawet cmentarz nocą. Było szczęśliwie.. i wiem, że przyjaciela się trzyma za lewą dłoń.
Wyłączyłam telefon, śmiałam się tylko dlatego, że jestem. Pozwoliłam sobie unieść ręce i tylko patrzeć. I towarzyszył mi syn. Och, było mi dobrze.
Nie powiedziałam "do widzenia". powiedziałam, "wrócę znów gdy będzie właściwy czas" i.

Podręcznikdoczarnejmagi

Terytorium (przynajmniej sto mil kwadratowych na jednego osobnika). Osiąga do trzydziestu stóp długości, ma szorstkie łuski, błyszczące fioletowe oczy, a wzdłuż grzbietu rząd małych ostrych jak brzytwa wyrostków kostnych. Ogon smoka hebrydzkiego zakończony jest szpikulcem, w kształcie grotu strzały, a skrzydła przypominają skrzydła ogromnego, wręcz gigantycznego nietoperza. Żywi się głównie drobną zwierzyną ale zdarza się mu porywać spore psy, a nawet bydło. Jego nazwa została wspomniana przez Rona w książce Harry Potter i Kamień Filozoficzny


Długoróg Rumuński

Długoróg Rumuński (ang. Romanian Longhorn) – pochodzi z Rumunii. Ma ciemnozielone łuski i błyszczące złote rogi, na które nabija swą ofiarę aby ją upiec swym ognistym oddechem. Sproszkowane rogi są cennym składnikiem eliksirów. Ojczyzna długorogów jest obecnie największym rezerwatem na świecie. Długorogi zostały poddane programowi intensywnego rozrodu, ponieważ ich ilość w ciągu ostatnich lat spadła, głównie z powodu handlu ich rogami.


Norweski Kolczasty

Norweski Kolczasty (ang. Norwegian Ridgeback) – pochodzi z Norwegii. Jest podobny do Rogogona Węgierskiego, lecz zamiast kolców na ogonie może się pochwalić.

soydivision.blog

Twórczości wielkich poprzedników z rodzinnego miasta muzyków z white rabbits, od talking heads począwszy na the walkmen skończywszy. brakuje może na tej płycie jakiegoś bardziej wyrazistego przeboju, jest za to bardzo spójna, a przez to - mocna. i jeszcze jedno - zdecydowanie pokazuje, że ten zespół na żywo musi wypadać jeszcze lepiej niż w studiu.

skomentuj (0)

rumunia na florydzie 2009-05-25 16:48:55

kolejną płytę do swej pęczniejącej z roku na rok dyskografii dołożył amerykański singer/songwriter john vanderslice. album zatytułowany jest "romanian names" i zawiera zestaw niezbyt porywających, łagodnych ballad. artysta trzyma poziom, choć jednocześnie trudno nie zadać sobie pytania czym tak naprawdę ta płyta różni się od wielu podobnych (choćby tych, które sam vanderslice wydawał w ciągu ostatniej dekady). alum, którego słucha się sympatycznie, ale zapomina zaraz po tym, jak się skończy.

skomentuj (0)

komplikuje 2009-05-26 20:18:00

kolejna pozycja z cyklu: płyty, których da się słuchać, ale niekoniecznie musiały się ukazać. oto swoją solową karierę konsekwentnie kontunuuje wokalista nie.