O czym chcesz poczytać na blogach?

Rolls royce

pantea blog


I znowu na mnie na krzyczeli, że dzień dobry nie powiedziałam (a to nie prawda)
Koszmar!

skomentuj (4)
2004-04-01 23:21:56 >> Prima Aprilis

Moje kochanie zapomniało,że jest dzisiaj 1 kwietnia i mnie oszukało bez okazji ;)

skomentuj (2)
2004-04-07 17:10:35 >> English by Callan Method ;)

WHY IS A ROLLS ROYCE MUCH MORE EXPENSIVE THAN AN
ORDINARY CAR ?
A Rolls Royce is much more expensive than an ordinary car because it takes longer to make than an ordinary car

Tłumaczenie odpowiedzi:
Rolls Royce jest znacznie droższy niż przeciętny samochód dlatego,że jest dłuższy od przeciętnego samochodu.
:O)


skomentuj (4)
.

...:::COVER GIRLS:::...

19:57, covergirls
Link Komentarze (1) »
wtorek, 29 lipca 2008
Wyścigi (konne)

Wybraliśmy się na wyścigi a tam Ladies w kapeluszach, wytworni panowie, szampan i truskawki, rolls royce i bantleye i rosyjscy miliarderzy. I my. I oni:


22:10, covergirls
Link Dodaj komentarz »
...
.

Harry Potter, ciąg dalszy...

Potrzebne w każdym filmie" - wyjaśnie producent, który znalazł czas na rozmowę ze mną. "Ale nigdy niczego nie zniszczyliśmy, bo było dla nas niemożliwe, aby nie móc tego wszystkiego ponownie wykorzystać, gdyby J.K. Rowling coś jeszcze napisała."

Plan filmowy, na którym panuje powszechne zaufanie
To w tej dawnej fabryce silników Rolls Royce zaopatrującej armię brytyjską w czasie drugiej wojny światowej Harry Potter ma swoją siedzibę od ośmiu lat. Dawne hangary stanowią teraz część dekoracji. Każdy plan zamknięty jest na klucz, aby nikt nic nie mógł wynieść jako "pamiątkę". Najstarsza - i najbardziej pilnowana - jest Wielka Sala, gdzie 350 uczniów magicznej uczelni spożywa posiłki..

zgredkowanie na ekranie

Ogólnie przyjęło się że na naprawianiu rowerów najlepiej znają się faceci. Tak więc babka odpada. Nie poprosiłbym też tych zapaleńców, co po zwykłych osiedlowych ścieżkach zasuwają w kompletnym stroju kolarskim, w kasku i na estra-wypasionych bike'ach. Bo taki kolo to zaśmiałby mi się w twarz, że go proszę o pomoc w byle błahostce. Jakoś nigdy nie widziałem właściciela Rolls Royce'a pomagającego facetowi z Trabanta. Podobnie i tu.
Także pewnie zatrzymałbym takiego zwykłego kolesia - szarego zjadacza chleba. A ja właśnie na takiego wyglądam.
Ot i cały sekret, niestety :/
Ale ale...
Po południu poszedłem do kwiaciarni. Bywałem tam już wiele razy. Kwiaciarnię prowadzi pani ok. 45-50 lat, też blondynka, ale z dziwnym kucykiem nad.

Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym :P - Onet.pl Blog

Bo za godz. przyjdzie do mnie Mikołaj ;] Tzn. Mikołaj G. ;] Kupił mi wypasiony słownik angielsko-angielski, bo tak chciałam, ale podobno taki wybajerzony, że łoj ;] Tato się jeszcze nie wywiązał i nie wiem kiedy zamierza, ale mu nie odpuszczę :P Ja dla G. kupiłam samochód - oczywiście taki mały, blaszany ;] Tzn. nie taki mały mały, tylko taki duży jak na takie samochody :P Stary Rolls Royce (tak się to pisze?!) - tzn. stylizowany na stary ;] Postawi sobie na komodzie obok naszego zdjęcia :D A Wy co dostaliście? ;] To lecę, bo czas to pieniądz, nie? ;] :*
cioteczka Jill (19:45)
4 coś się dzieje....

voicelessness

Wyglądasz z nią bardzo… no wiesz. O i jeszcze: nie zapomnij torebki. Tylko nie bierz tych obrzydliwych gum do żucia. Dziwię się, że jeszcze nie wypadły ci od tego zęby.
- Ale…
- No to na razie! Ciao!
Świetnie.

Nie wierzyłam, że przyjadą, więc nawet nie wiem dlaczego byłam gotowa na tą przeklętą dwudziestą. Siedząc na tylnym siedzeniu Rolls Royce’a, grzebałam w torebce w poszukiwaniu zapalniczki i plułam sobie w brodę za to, że zaczęłam się szykować. Przecież NIE WIERZYŁAM, że przyjadą, więc czemu jak zwykle musiałam zrobić coś wbrew sobie?
- Esther, trzymaj bilety.
Po chwili trzymałam.
- I moją torebkę!
Ją również.
- Esther, dawaj jednego papierosa.
Niechętnie, ale.