O czym chcesz poczytać na blogach?

Rolling stone 500

^^

Napadał na mnie nastrój zgoła depresyjny. może to śnieg wysyłał negatywne fluidy i kazał tęsknić za psem haskim? ten no - w sobotę to właściwie uciekliśmy. wywalili nas na zbity pysk, zabrali 500 zł i kazali radzić sobie z zepsutymi wycieraczkami, które odmówiły posłuszeństwa po nocnej leżance pod puchem śniegu.
wstąpiliśmy do pepiczków i zjedli schaboszczaka. próbowałam nawiązać.

doloreZ vel j.:

radio
rolling stone
placebo
placebo na zawsze
nie takie czyste

po.co.mi.ten.pierdolony.blog

Wśród nas. naprawdę. i nigdy nie wiadomo, czy na jakiegoś nie trafisz.


wpadłam na pomysł jak poszerzyć swoją mierną wiedzę muzyczną: ściągnęłam 500 najlepszych piosenek wg magazynu Rolling Stone. Za dużo Elvisa, Beatlesów i Beach boysów, ale poza tym ze zdziwieniem stwierdzam że mi się podoba. Szczególnie the clash. I how soon is now, the smiths (charmed main title ;)).


.

Różne Dziwne Rzeczy

Wykonaniu Jimiego Hendrixa. Wrzynająca się w pamięć partia gitarowa, dziwny niepokojący tekst, zaśpiewany brudnym i lekko fałszującym głosem. W efekcie : 48 miejsce w top 500 amerykańskiego Rolling Stone, nieśmiertelna sława i inspiracja dla tysięcy muzyków na całym świecie. Wszystko to dzięki  wypadkowi motocyklowemu …  którego podobno nie było.

W połowie.

"Miłość żyje marzeniami" - Onet.pl Blog - wejście na płytę 89 zł, karnet 159 zł,
 - wejście na trybunę 110 zł, karnet 199 zł,
 - wejście na trybunę Premium 150 zł, karnet 270 zł,
 - wejście VIP 500 zł, karnet 900 zł.

Festiwal będzie miał miejsce na Pepsi Arenie (stadion Legii) w dniach 9 i 10 czerwca .
LinkinPark.com będziemy mogli odblokować fragmenty nowego singla! .

Natomiast serwis LPAssociation opublikował krótki artykuł w kwietniowym wydaniu magazynu "Rolling Stone" .Możemy się z niego dowiedzieć co nieco o brzmieniu dwóch nowych utworów "Linkin Park" - "Burn It Down" oraz "Lost in.