O czym chcesz poczytać na blogach?

Rojek

is this desire?

To jest prawdziwa rzeczywistość.
I jeszcze to, że czasem trafia się na przeznaczenia. Takie, których nie spotka się jutro czy nawet za miesiąc. I chodzi tu tylko o rozmowę. O kogoś, kto Cię słucha.
To jest właśnie ta miłość, do przyjaciół, których być może nigdy nie nazwie się tym słowem. Ale kocha się ich tą miłością, ukrytą pod równie pięknym słowem: koleżeństwo.
korovka 2004-05-02 13:42:45
skomentuj (3)


gatunek wymarły
chłopaki z klasą.
korovka 2004-05-04 22:48:33
skomentuj (13)
uwierz w Rojka
Bo ma fajne spojrzenie i dobrze się ubiera. Jest mały a małe jest piękne. I zrobiłby dla Ciebie wszystko gdybyś tylko powiedział. Jest przed nim droga, którą zna i którą sam wybrał. Jest w gangu moving revolutionowców i otto pilottowców. Miał kiedyś bródkę na kózkę i sun machine. Uwierz w Rojka bo zna chłopców wychodzących wieczorami na ulice, boi się klaunów i widzi świat w kalejdoskopie barw. Nie oglądaj starych teledysków i nie zauważaj dziwnych wypowiedzi. Cenzuruj piosenki o twardych, białych piersiach i szesnastoletnich dziewicach. Przejaskrawiaj piosenki o.

Napij się... zapomnisz choć na chwilę...

:P No wiec tak... byliśmy na górce. Najpierw na tej "dużej" obok wzw9, troche szalałysmy, gleba of course i ogolne darcie :P Potem poszlismy na ta mniejsza koło wzw6. Oj tam sie działo :] Dziewczyny zjezdzały a chłopacy je łapali. Wtedy to sie mogłam poprzytulac do Adiego :D hihi A i buziakow pare dostałam :D Było świetnie. Nauczyłam sie zjezdzac sama na stojąco :P (hehe). Baran miał potem "misje specjalną" - polegała ona na zdjeciu małemu, biednemu, wystraszonemu chłopcu czapke z pimponem :P Chłopiec bał sie Baranieckiej ale ta trwała w swej misji i ja wykonała :P Potem zjezdzała razem z Rojka pod nogami chłopaków :D ja wolałam tylko popatrzec na to, hihi. Robilismy tez takie weżyki i zjezdzalismy razem w pare osob, a na dole ktos nas łapał. Najlepiej było jak Roja zjechała z Patryk i Adi chcieli ją złapac. Rojka wytrwała na nogach... chłopacy sie wywrócili :P W sumie pozniej bylismy tylko na duzej górce. Zaliczyłam poraz kolejny pare gleb, ale udało mi sie zjechac samej na stojąco bez wywrotki. Do teraz boli mnie krzyż, plecy i ogólnie cały kregosłup (i oczywiscie dupaaa!!). Szczerze mówiac juz mi sie pisac nic nie chce. Poczytam se jakies blogi i pogadam z Adim, papa :P.

MOJA KSIĄŻKA STAŚ TARKOWSKI NAPRAWDĘ ŻYŁ I JA TO WAM UDOWODNIĘ czyli dowody na istnienie Stasia Tarkowskiego i na to, że Staś naprawdę żył

aha
AGUSIA MĘCIŃSKA
17:29:30
KILKA DNI TEMU ZNALAZŁAM TEN SWÓJ PAMIĘTNIK I NAPISAŁAM O TYM W KSIĄŻCE.
gosia (26630323)
17:30:17
super
AGUSIA MĘCIŃSKA
17:35:29
TAK TO ZAPAMIĘTAŁAM, A PAN WOJTEK DZISIAJ NAPISAŁ MI, ŻE TELEWIZYJNYM STASIEM TARKOWSKIM Z MOJEGO PAMIĘTNIKA BYŁ JEGO STRYJEK, BO ZADZWONIŁ DO SIOSTRZEŃCA I PAN PAWEŁ ROJEK MU O TYM POWIEDZIAŁ, BO ON O TYM NIE WIEDZIAŁ JAK WIESZ.

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje

Ponownie „Sprzedawców”! Potem „Kraków”… a ja ciągle darłem się o Myszy… doczekałem się!!! To było cudowne!!! Darłem się jak głupi! Ludzie znowu się na mnie jakoś tak dziwnie patrzyli, ale co mi tam! Kocham Myslo i ich muzykę i każdy koncert przeżywam inaczej! Zakończyli… ogrom braaaw… cisza… Artur mówi, że zagrają jeszcze jedną piosenkę!!! Publika jest cichutko, a ja dre się w niebogłosy „Wonderful, wonderful” – Myszor zauważył – wyciągnął lekko ręce i pokazał obiema dłońmi „OK!”. W tym momencie Rojek mówi: „Nie – tego nie zagramy, bo nie znamy słów. Zagramy to! To na pewno znacie”. I co zagrali? WONDERFUL LIFE!!!! Na twarzy Rojka ten sam uśmiech! Ten uśmiech, kiedy wie, że ktoś przyszedł dla nich, bo ich kocha! Ja się imo tu nie wywyższam czy coś, ale to jest strasznie miłe kiedy można sobie tak „pokonwersować”! Cudowny ostatni utwór! Myslo zeszło ze sceny a publika jeszcze dłuuugo biła brawo! Zaczął się przygotowywać Maanam, na scenie znowu 2 dowcipnisiów… ja przykucnięty przy barierce uroniłem pare łez! Ulżyło mi! Brakowało mi strasznie.

he-y-ah.blog

96. 2005-03-02 21:21:38

I wygląd bloga jest jaki jest. Żadnej pseudo-mangi tutaj nie będzie, żadnej łapy również. Będzie Rojek, o! A może i cały zespół, o! A może i kadry z teledysku, O!

Chciałam również zaznaczyć, że oceny, do jakich się zgłosiłam, które mnie łaskawie do tej pory nie oceniły, to niech się fakają i już nie oceniają. Było, nie ma, uhaha, cieszmy się.
To ja idę zdjęć szukać, psuć sobie dalej humor i narzekać, jakież to trudne jest moje życie.

PS. Mój blog kończy roczek w dniu urodzin mojej mamy. Czy to nie ambitne? Dwa prezenty w jeden dzień. Kuźwa...

skomentuj (5)

97. 2005-03-04 19:23:09

No i doczekaliście się nowego szablonu.
Jest przeciętny, wiem to. Nie chciałam.

Daniel Jacent - Prawda o Mysłowicach - Onet.pl Blog

Wczoraj na koniec posiedzenia Komisji Finanasów Rady Miasta Mysłowice sekretarz miasta Ewelina Muzyk - Dzieża ogłosiła, że fundacja organizująca OFF Festival podpisała umowę z miastem Katowice na organizację tegorocznej edycji OFF-u.

Nie wiem czy można wierzyć pani sekretarz, ale jeśli tak to znaczy, że Osyra chyba nie będzie mógł się chwalić festiwalem, którego i tak zresztą nie organizował. Robiła to i robi Fundacja Indepandent nazywana popularnie fundacją Artura Rojka.
Może po prostu pan Rojek ma dość wykorzystywania jego wizerunku w propagandzie Jeszcze Chwilowo Prezydenta.

Podobno OFF będzie odbywał się na Trzech Stawach w Katowicach.

Muszę przyznać, że swego czasu jako szef Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ślaskiego planowałem wraz z koleżankami i kolegami zorganizowanie podobnej imprezy właśnie na "Sztauwajerach".

Może Osyra pochwali się, że załatwił przynajmniej autobus dowożący ludzi z Mysłowic na OFF. Miejsca na bilbordach "miejskich" jest dość.
A może zrobi to już ktoś inny...

Osobiście uważam, że przy tak tragicznej.

Tomasz Tutak online

    Sport

Myslo w Gdańsku

Parlament chyba będzie moim koncertowym domem. Niedawno Happysad, znowu Myslovitz – w tym klubie zobaczę Myslo po raz trzeci? Który raz w ogóle – nie jestem w stanie powiedzieć. Licznik stanął na tuzinie.

http://www.parlament.com.pl/index.php/planowane-koncerty/158-myslovitz-11-04

Okazja super – idzie wielkimi krokami nowa płyta – tutaj próbka:

http://www.youtube.com/watch?v=3dyXErFSEo8