O czym chcesz poczytać na blogach?

Rohan

. maria ignatenko . - Onet.pl Blog

Na serce i zostało mu kilka miesięcy życia, oraz to, że też się w niej zakochał).Postanawia znaleźć nową miłość dla niej, aby zapomniała o nim...

 

"Czasem słońce, czasem deszcz"

  

Czasem słońce, czasem deszcz to jeden z największych przebojów indyjskiego kina. Jest pochwałą optymizmu, rodziny, przyjaźni i odwagi.
Niedługo po ślubie Nandini i Yash Raichand usynawiają małego Rahula. Chłopiec staje się ich oczkiem w głowie. Po pewnym czasie małżeństwu rodzi się drugi syn Rohan. Rahul, zgodnie z tradycją wyjeżdża na studia do Londynu. Po powrocie ma przejąć imperium Raichandów. Spotyka swoją miłość z dawnych lat - Nainę. Yash postanawia, że młodzi powinni się pobrać. Rahul nic o tym jednak nie wie. Pewnego dnia w ubogiej dzielnicy Chandini Chowk spotyka Anjali. Młodzi zakochują się w sobie. Jednak ojciec Rahula nie chce dopuścić do związku syna z kobietą z niższych sfer. Mimo zakazu Yasha, młodzi pobierają się. Ponieważ nie dostają błogosławieństwa wyjeżdżają z kraju. W tym samym czasie rodzina wysyła Rohana do szkoły z internatem.

Kryminalne zagadk Chicago - Onet.pl Blog

-Do ofiary ,najwyraźniej kula tkwi w jego ciele

-Dzięki za informacje

-Jest półautomatyczny pistolet kompaktowy CZ 83 kaliber 9 mm

-Współczuje mu

Megan poszła do Rohan'a ,a wtedy Tom do niej zadzwonił ,poprosiła go o przygotowanie fałszywych i włożenie nadajnika .okazało się iż Ricky bronił się przed Dannym Cortezem ojcem Megan,który niedawno wpadł w długi hazardowe ,a skrawek należał do brata ojca Dominica Corteza . Megan z odziałem terrorystycznym przegotowali zasadzkę i w odpowiednim momencie wkroczy ,kiedy skuli bliskich Megan. Pani detektyw poczuła pół i spojrzała prosto w stronę strzelca ,którym była rodzona Matka Monica .Megan zobaczyła iż Ricky wychodzi ,a ona będzie celować w niego ,wycelowała w nią .obie padł równocześnie.

Szczescie dla wszystkich za darmo..

Śliny, Jill,
To trawi moją duszę,
oszałamia ją,
i targa nią bezlitośnie,
Toczy ją, omdlałą,
ku zaświatom.

Mysle o Tym, mysle caly czas i bede jeszcze pewnie dlugo myslal.........
Chce myslec.......pomiomo tego co w siebie wlewam, albo nie pomimo ....


BYLA TEZ "NICZYJA".............
stalker 2005-01-12 01:45:05
skomentuj (3)


watch me now, I'm going down.…………Rohan usłyszał własny glos.
- Pójdę - powiedział.
Horpach odetchnął ciężko, ale Rohan, ogarnięty paniką, którą wzbudziło w nim wypowiedziane przez samego siebie słowo, nie zauważył tego.
- Nie – powiedział Horpach. – Tak nie pójdziesz………
Rochan milczał.
- Nie mogłem ci tego powiedzieć …- podjął astrogator. – Ani nawet szukać ochotnika. Nie mam prawa. Ale już sam wiesz teraz, że nie możemy tak odlecieć. Tylko jeden samotny człowiek może tam wejść…….. i wyjść. Bez hełmu, maszyn, bez broni.
Rohan zaledwie go słyszał……………………..


.

Zakazane Księgi - Onet.pl Blog

            Konie stanęły, jak na komendę, przed czarnowłosą, a ich jeźdźcy wyskoczyli z siodeł. Mężczyzna, który jechał na czele, odezwał się pierwszy – miał niebywale gruby głos, który nie pasował do jego chudej postury.

            - Szukamy cię od dłuższego czasu… - Robił długie przerwy - Rohan się martwi… Wysłał pół wojska… Jest załamany. Dlaczego mu to robisz?

            Kobieta milczała.

            - Marsylio...Tak nie można… Ty, nie możesz… Przecież nic takiego się nie stało… To się zmieni… Rohan mi powiedział. Mówił.