O czym chcesz poczytać na blogach?

Rodzinka.pl sezon 2

Joanna Brodzik - Twoje źródło informacji (brodzik-net) - Onet.pl Blog

Dzięki umowie serwisie Onet VOD  dostępne będą bezpłatnie odcinki aktualnych sezonów następujących pozycji programowych TVP: show muzycznego "The Voice of Poland", telenoweli "M jak miłość", serialu wojennego "Czas honoru", sagi "Życie nad rozlewiskiem" z Joanną Brodzik w roli głównej, komedii "Rodzinka.pl", szóstej serii kryminalno-obyczajowego "Ojca Mateusza".wspierać

utalentowane dzieci z rodzinnych domów dziecka oraz domów zastępczych. Akcję można wesprzeć wysyłając SMS o treści TALENT pod numer 73265(koszt SMS-a 3,69 zł).

W klipie udział wzięli dotychczasowi laureaci plebiscytu, m.in. GrażynaTorbicka, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Natasza Urbańska, OtyliaJędrzejczak, Katarzyna Cichopek-.

- Tak staram się rozumieć zamysł scenarzystów. W trzecim sezonie jest dużo emocji. Tych wspaniałych, ale i tych trudnych. W mojej bohaterce lubię to, że potrafi się cieszyć z życia, ale również lubię ją za te smutki, z których mimo wszystko potrafi.

Blog oolcia23

Radomsko
Słówko o mnie
Lubie śpiewać tańczyć lubie poprostu muzyke!
Zobacz mój profil
<< Kwiecień 2012
PonWt
Polaków tańcem. Niestety, okazało się chyba, że przejawia się ono głównie w oglądalności Tańca z  gwiazdami
i You Can Dance - piewsza tego typu produkcja schodzi z anteny po zaledwie trzech sezonach.Trzecia seria Tancerzy przyciągnęła przed telewizory mniej widzów niż emitowana przed rokiem druga. Serial oglądało średnio 1,6 miliona widzów, co jak na program
o.Konkurencji - Jedynką, która emitowała m.in. Sprawdę dla reportera, polsatowskimi Szpilkami na Giewoncie i filmami fabularnymi w TVN. To przesądziło o rezygnacji z dalszej produkcji.Co ciekawe, żywot Tancerzy miał zakończyć się już po drugiej serii, jednak producenci przekonali TVP, aby dać im jeszcze jedną szansę. Na wiosnę w tym paśmie zobaczymy nowy serial Dwójki z Kożuchowską i Karolakiem, pt. Rodzinka.pl.

Fernando Torres. Fani fanom. - Onet.pl Blog

Steven Gerrard uniewinniony! :D

[źródła: fcliverpool.pl ; ciacha.net ; wiedza własna]
.Emma. (19:27)
10 komentarzy

23 lipca 2009
Tajlandia vs. Liverpool FC
Zapraszam dzisiaj o 23.40 na Polsat Sport.

Kolejny mecz, tym razem z Singapurem, 26.07 o godzinie 13 polskiego czasu.

A tymczasem... Torres wypowiedział się ostatnio, że Liverpool ma szanse wygrać ligę w tym sezonie, a z kolei Rafa Benitez stwierdził, że to, iż reprezentanci Hiszpanii później zaczęli treningi nie ma znaczenia dla przyszłych rozgrywek Premier League.

- Każda drużyna ma wielu reprezentantów swoich.
.Emma. (18:32)
5 komentarzy

12 lipca 2009
Pierwsze zdjęcia szczęśliwej rodzinki ^^

Welcome to my world... - bloog.pl

Załatwianie odpowiednich ludzi, plany imprezy, sprawy bezpieczeństwa, jakieś raporty, ludzie z licencją na organizowanie imprez masowych, w przypadku spożywania alkoholu lub jego sprzedaży (a ma to miejsce zawsze) jakieś 24-godzinne koncesje, może ochrona, do tego sprzęt, oświetlenie, dj lub  grupa dj’ów. Lista spraw jest jeszcze długa, na miesiąc przez baletem trzeba mieć w gminie wszystko dopięte, plus masakryczne.

Nas rozdzieli, ale już blisko rok trwamy w tym dajemy sobie z tym radę i wiem, że dalej tak będzie !

 

Dziś jak co roku odwiedziła nas rodzinka z Londynu. Ciocia Renata z synami, Przemkiem i Bartkiem. Dzień takie przegadany, przy obiedzie, kawusi, potem jakieś spacery, znów jakaś szama. Większość dnia na pupce, ale taki dzień się trafia raz na rok,.

Wszystkiego wokoło. Ohh, nie widzieliście mnie wkurzonego !

 

No cóż, życie. Miało być inaczej, inaczej to sobie z Iwonką przed sezonem wakacyjno letnim wyobrażaliśmy. Praca, pogoda, obowiązki – to wiele zredukowało z naszych ambitnych planów. A co dalej ? Okaże się wkrótce. Póki co jest jak jest. Jest dobrze, jesteśmy.

.:: Kuleczkowo ::. - Powitanie... - bloog.pl

Inkubacja zakończyła się szczęśliwie i wszystkie młode które przyszły na świat, przeżyły. Zobaczymy, jak będzie teraz. Trzymamy kciuki obecnie jest to mniej więcej koniec 3 tygodnia inkubacji.

Zdjęcie z dnia 15.04.2009

 

EDIT 27 kwiecień

Za krótki i po powrocie jeszcze pobiegała za piłkami, jedną pogryzła i rozerwała na kilka kawałków a drugą przedziurawiła. I to wszystko w 20 minut kochany piesek

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4455148,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Regaty Otwarcia Sezonu 2009 - OPOLE

poniedziałek,
 • wrzesień 2008
 • październik 2008
 • listopad 2008
 • grudzień 2008
 • styczeń 2009
 • luty 2009
 • marzec 2009
 • kwiecień 2009
 • maj 2009
 • ...schowaj

O czym poczytasz

 • wszystkie
 • *Polecamy*
 • .:: Wiadomość na dziś !!! ::.
 • Akwarystyka na poważnie
 • Listy do Rodzinki...
 • Nasze plany, nasza przyszłość
 • Powitanie...
 • Song na dzisiaj.