O czym chcesz poczytać na blogach?

Rodzina zastępcza

szczesliwa-mezatka blog

Czasu goscimy w naszym domu kolejne dzieci z domu dziecka. Tym razem sa to osmioletni blizniacy - Daniel i Patryk. Ich obecnosc w naszym domu nie jest przypadkowa. Dzięki nim udało się nam zrealizować największe marzenie - otóż od stycznia 2002 rozpoczynamy kurs, po którego ukończeniu będziemy "wykwalifikowana rodzina zastępcza".

W blogu "Rodzina zastępcza" zamierzam spisywać swoje "mysli nieuczesane" na temat adopcji, a potem także sumiennie prowadzić dziennik kursu, a potem... kto wie...!

Na naszej stronie znajduje się sporo ciekawych informacji o nas i nie tylko. Każde z dzieci ma swój "wirtualny.

Julia Wróblewska

Siostrzyczke Oliwie.

Julka, jaki jest Twój ulubiony film?
Ten.

Kim zostaniesz, jak dorosniesz?
Aktorka i fryzjerka. Fryzjerka beda, jak bede miała wolne od filmu.

A rodzice chca, żebys dalej grała?
Mama powiedziała: "Nic na siłe".

Lubisz rozdawać autografy?
To robia tylko duzi aktorzy. Tak powiedział Maciek. Ale pewnie bedzie trzeba....Do fundacji Femina odrabiać lekcje. Zaprzyjaznia się z Karolina i prosi o zaproszenie do jej domu.
Po "Magdzie M." przyszedł czas na serial "Rodzina zastępcza". Zagrała w nim Alinkę, córke kuzynki Alutki. Dziewczynka sprawia początkowo wrażenie skromnej i zagubionej. Niebawem jednak odkrywa swoja prawdziwa naturę... Jej ulubionymi dobranockami.

herbata, papieros, troche polityki, szczypta seksu, niedomiar milosci - emma.femme

Wczoraj pojawiła się nadzieja, taka idealna sytuacja, pełne zobowiązanie, ale na krótko...

Rodzina zastępcza! Tak potrzebna jest rodzina zastępcza dla pieska, suczki, która w ich mieście będzie przechodziła szkolenie. Będzie psem pracującym, pomocnikiem niepełnosprawnej dziewczynki. Potrzebny jest dom!, a im potrzeby jest pies, to będzie taki „pies próbny”...

Moje "chore" życie :)

Musi pilnować
-nie ma bata..ide z Tobą.powiedziałam
-to jest swietny pomysł.ja moge popilnowac.Powiedział Sucre
-niech bedzie,ale dopiero pod wieczór.powiedział Michael
-Ok.Odparłam i złapałam sie krat.Zrobiło mi sie jakos smutno.Najpierw moi rodzice zmarli,moi bracia mnie oddali,potem rodzina zastepcza mnie krzywdziła,a teraz jestem tutaj razem z moja rodzina i przyjaciółmi,a mój najstarszy brat ma zginoc za morderstwo którego nie popełnil.
łza leciała mi jedna po drugiej.Sucre i Michael to zauwazyli.Wiedzieli,ze cos sie dzieje.Byłam wkurzona na siebie za to co zrobiłam..Ale ucieczka z.
-posłuchaj..Ja i Michael strasznie sie o ciebie martwilismy tęsknilismy za Tobą
-to nie prawda gdyby tak było naprawde to byscie mnie zabrali z tamtąd.A wy wogole nie chcielscie mnie szukac..powiedziałam ze łzami w oczach
-kto ci tak powiedział,ze nie chcielismy cie odnaleźc??
-moja rodzina zastępcza
-To nie jest prawda..
-to jaka jest prawda??
-dobrze powiem ci..W koncu i tak bys sie kiedys dowiedziała.powiedział Lincoln i usiadł na ławce-Po smierci naszych rodziców chcielismy sie Tobą zaopiekowac,ale nie wiedzielismy jak to zrobic.W tedy zjawiła sie ta rodzina.powiedzieli,ze moga.